• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ze neumis anglicky uz vime
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Tak dám nějakej TIP. Aby se neřeklo, že to tu jen zasírám storkou, jak mi týpek sahal na kozy.

    Nedoporučuju dávat si na Tinder nějaký moudra v angličtině.

    Pokud ostatní holky swipujou doleva takovou rychostí jako já, aby to co nejdřív prošly, tak se může stát, že si Vás v tý rychlosti spletou s cizincem, kterej tu jen projíždí a chce si zašukat a zamítnou Vás.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:

    Jo vlastně, o čem je tahle diskuse?

    TAKŽE:

    Na Tinderu mám už 10 matchů.

    Dva se mi opravdu líběj.

    Ale jednomu je jen 27 a druhýmu 30.

    Takže to asi neklapne. Skoro o deset let mladší.

    To tomu, kterej opět po roce zavítal na párty na muj oblíbenej sound systém, má určo v žákajdě poznámku, že ,,sahá děvčatům na mléčné žlázy", ale pak po osahávání koz vyšlo na jevo, že je (pro mě bohužel) zadanej..

    ...bylo 35 let.

    to by bylo určo lepší.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    slusny jak tu reborna furt jede. Fakt famozni vydrz.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    To nám ten týden ale utekl.
    Celej tejden nemyslím na nic jinýho.

    Udělalo to na mě velkej dojem.

    Nějakej týpek, na kterýho jsem čuměla mi šel jen sáhnout ze zvědavosti na kozy, ještě k tomu zadanej a já z toho mám druhý Vánoce.

    Kam se hrabe Tinder.

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Ještě si budu muset pořídit takovou.

    Měla jsem podobnou ve velikosti C, ale tam už se mi to nevejde. Potřebuju D/E.

    To je velmi praktický. Vepředu se to rozepne a nic nebrání, aby si mohl náhodný koloušek, který projeví zájem, naholo sáhnout. Já bych tedy ráda, aby to byl zas ten samej, ale ten je zadanej a asi nepříjde.

    To se takhle rychle rozepne pod tílkem a kdyby zase přišli opruzovat v inkriminovaný chvíli za halu/komunistickou budovu nějaký ještěři a začli by křenit, tak se to zase rychle zapne:

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    AVATAR:
    Dyť už du. Viz níže.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Ták, hlavně se nezasekávat na nyxu.

    Rychle domů, umýt hlavičku:



    Snad zase zabloudí na párty za řekou nebo v sobotu na párty známejch nějakej krásnej mládenec, tentokrát volnej a bude si chtít taky sáhnout. Takže nachystat na víkend:

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    To bylo kecu, jak das pokoj, az budes mit tinder... prosim, nevysvetluj mi, proc to nepla. Diky :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Ježíš, ten zas hraje!

    Já snad začnu chodit i na komerční trencle.

    Armin van Buuren - State od trance.

    Dance rádio ON-AIR
    https://www.danceradio.cz/
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SMOOKE:
    RENA_SULIROVA:

    Ale tu prdel už budu mít skoro takovou:




    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SMOOKE: No je to spíš takto. Ztloustla jsem z podváhy 15 kg, ne 50. Ale prsa mám tedy daleko větší než ta na fotce. A hezčí nohy:



    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    RENA_SULIROVA: ja si te na tom kole dokazu predstavit

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: U nás se to neříká, spíš bych čekala, že ji děti milují a nemůžou se jí nabažit :D... nebo tak něco.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    NELLAS: meh. V tom případě se jí teda omlouvám, protože zrovna tebe považuju za jedno z těch více bystřejších děvčat z Nyxu a jestli to ani tobě nedošlo...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HEJSEK23: ja to teda pochopil tak, ze je nezastavitelna, jak kypici kase z te pohadky :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: Já bych to teda taky nepochopila.
    KULA
    KULA --- ---
    Já Vám to říkám dobu, že tam bude buď dvojice jantarů s houbičkou na kšiltovce nebo bot. I když to uvědomění a vážení si sama sebe vypadá jako výsledek něčí terapie. Zaručeně její součástí bylo ale nechodit na Nyx. Jenže někdo je chytřejší a své urgence nevydržela :D
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    Tohle by uz vyzadovalo velkou snahu. Mozna si nekdo vytrenoval na reborne language model a ted ho jen procvicujem :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Je to trol.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam