• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Mně se líběj víc normální vlasy. Podholený a vepředu načupřený, tmavý.

    A třeba vyholená taková ta čára, jako rovnej blesk.

    To maj právě koloušci.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVARA: To bude tvůj nejméně problematický nedostatek :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NELLAS: Ani nemám dredy ;)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    No to rika ta prava, lol. Zdravime do Spinsterova!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVARA: Já myslím, že nejsi její typ.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: A bude tedy rande nebo ne?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: A co kdyby ten Ukrajinec měl byt?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: No tak dobře. S Ukrajinci sice vycházím. Pár jich tu dole v práci máme.

    Ale chodit s UKáčkem bych tedy nechtěla.

    Má bejt?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    A co teprv dyby ten dredar byl ukrajinec,ze
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: Zas nevim, co myslíš.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Fascinujici jak s tak nenadprumernou inteligenci povazujes sve domysleni si cinu ostatnich za nejak podklad-pro-cokoliv.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: Abys věděl, tak jsem dala na Tinderu jen tak lajk jednomu dredaři. Prostě se mi líbil. Je mu 28 let. Tak jsem pak napsala, že by to asi neklapalo, že hledám vážnej vztah a že chci dítě.

    On psal, že by mi třeba rád alespoň namasíroval nohy, že to prej rád.

    Tak jsem psala, že asi ne, že by se to mohlo zvrhnout, že na ten věkovej rozdíl se snadno zapomene.

    A on psal, ŽE BY NA TEN VĚKOVEJ ROZDÍL ANI ZAPOMÍNAT NECHTĚL, ŽE HO PRÁVĚ HROZNĚ VZRUŠUJE, ŽE JSEM STARŠÍ!

    Heč.

    A pak psal, že kdybych chtěla hned za měsíc svatbu, že to asi ne e, ale že vztah by bral.

    Takže:

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    DELIRIUM:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:

    To víš, že by pro mě bylo veselejší, kdyby byl volnej a sahal mi na ty kozy opakovaně i něco víc.

    Ale on je asi rád, že má svou slečnu.

    Mně se tedy pokaždý líbil tak, že jsem ráda, že mi alespoň sahal na ty kozy.

    Já na tyhle náhodný jednorázový záležitosti moc nejsem, jsem proti tomu, ale tohle zrovna bylo super a budu z toho žít ještě hodně dlouho.

    To takhle myšlenkama začnu vzpomínkou u toho osahávání koz a pokračování doplní už fantazie.

    Takže jsem bohatší o docela slušnej zážitek, aniž bych s tim týpkem vůbec něco měla. A docela to stálo za to, musím říct.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    DELIRIUM:
    RENA_SULIROVA:

    A abys věděla, ten, kterýho jsem nechala na ty kozy šáhnout, se mi líbil už před dvěma lety, pak jsem ho viděla ještě několikrát a až teď se to takhle zvrhlo.

    Byl to jeho nápad.

    Chválila jsem mu vlasy a on říkal, že to není jen tak, že když jsem mu šáhla na vlasy, že mi chce sáhnout na prso.

    Bylo to asi na úrovni toho, jak jeden týpek ve školce šahal v bunkru ze stolu a deky v družině Marušce na pipinu.

    Prostě takový sahání ze zvědavosti na něco, co doma asi nemá.

    Asi bude mít hodně hubenou slečnu a chtěl si prostě sáhnout na čtyřky pěkný slečny, která na něj čuměla celou noc.

    No bóóóže, to je toho.

    Nic víc se nestalo.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    DELIRIUM: Dobře, oprava.

    Nic nebrání tomu, aby si mohl náhodný koloušek, na kterýho budu celou noc čumět a který projeví zájem, naholo sáhnout.

    A věř, že já nečumim jen tak na někoho.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    VON_GILOTINE: AJ používám v práci denně.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: porucha osobnosti, to je autopilot bez nahledu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DELIRIUM: Nejsou holt jen divní kandidáti na přítele, my zase potkáváme takové a snažíme se to zjistit včas :)
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    DELIRIUM: Přes den to ještě jde. Večer je to brzy fuč :/
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Tohle je vlastně strašně smutný. Asi ty své historky začnu psát jinam, protože tvl wtf?


    Nic nebrání, aby si mohl náhodný koloušek, který projeví zájem, naholo sáhnout.

    Nějakej týpek, na kterýho jsem čuměla mi šel jen sáhnout ze zvědavosti na kozy, ještě k tomu zadanej a já z toho mám druhý Vánoce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam