• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    DARKINA: Ocividne si slapu po stesti:D Puvodne jsem mu chtela odepsat, ze i kdyby prijel jako Richard Gere v bily limuzine pred barak, tak s nim nikam nepujdu.Ale mela jsem obavy, ze ten sarkasmus nepochopi a spis mu tim dam navod, jsem to nenapsala. … ted uz je snad konec. Blokla jsem si ho vsude, kde to slo.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DARKINA: Není to už stalking? Nepomohlo by ho zkusit někde nahlásit, aby si s ním popovídali pánové v uniformě?
    FATTY
    FATTY --- ---
    DARKINA: asi bych se domluvil s kamaradem, sesel se s nim, at mu to kamarad vysvetli jinak, kdyz verbalni odmitnuti nefunguje.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    DARKINA:
    Už jen k vůli těm příšerným smajlíkům bych ho blokla :")
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    DARKINA: ja ho snad vazne dam dohromady s tou Renatou, to uz neni normalni. Po me neustale ignoraci a nezvedani telefonu, mi vcera volal v devet vecer z nejaky pevny linky? Omg. Jako zvonilo to dlouho, ja se lekla, ze se treba nekomu neco stalo, zvednu to a on Ahoj to jsem ja. Trvalo mi vterinu nez mi to docvaklo, tak mu rikam, ze s nim vazne nemam cas mluvit, ze uspavam malou a polozila jsem mu to. Zahy dalsi sms.

    JEDNA PUSA… asi libam jako buh:D

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHARKIE: nebo naopak vzacna sonda do sveta, kterej nebejva videt
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    PALEONTOLOG: nz, akurat ja zrovna asi nebudem uplne reprezentativna vzorka :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHARKIE: jasny, kazdopadne dik za vymenu informaci, ke kterejm se jinak nemam jak dostat
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    PALEONTOLOG: v pohode, skor ma to pobavilo :)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    77WHITE: Vsak ja dala konkretny navrh, ktory nadvazoval na povodne navrhy z druhej strany. Uz viac krat. Nemyslim, ze ma este zmysel to dalej nejak riesit. :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    SHARKIE:Proc se narovinu nezeptas, jestli se teda chce videt nebo ne, jestli ma zajem, ze nechapes to ticho? Neni na co cekat nebo si na neco hrat :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHARKIE: samozrejme nemuzu ve dvou slovnich spojenich vystihnout demografii vdavkuchtivych zen v cr a sr :-) byla to jen nadsazka, ale snad ne tak moc "nad", urcite jsem nechtel vzbudit dojem, ze se povysuju :-)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    PALEONTOLOG: no, ale ja som tiez "zbyla na vyber" :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHARKIE: tak ja jsem myslel, co zbylo na vyber, ne kym jsi ty :-)
    jako co se tyka delky textu, tak ppdeziram zeny, ze z kapacitnich duvodu pisou stroze, jelikoz musi odepisovat hodne lidem. ale kdyz se pak ukaze, ze to neni kvuli tomu, tak s tim mam taky vaznej problem. tady docela soucotim. kupodivu ani dosazeny vzdelani na tenhle nesvar nemusi mit vliv :-/
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    PALEONTOLOG: Dik, je mi 43 a nespadam ani do jednej kategorie :D

    Nie, ta komunikacie je dost zufala, aspon co mam skusenosti ja. Bud uplne miziva, alebo strasne stroha, neosobna. Jedna mi napr. posielala ten 1-2 slovny dotaznik a ked som sa po par otazkach pytala, ci vie napisat vacsiu vetu, tak sa urazila a zmizla. Chlapi to same.

    Ale skor som asi len nemala stastie na spravnych ludi. S byvalym sme si sadli hned a strasne moc, tam to slo nadherne samo. A prezilo to aj par mesiacov, kym sme sa mohli prvy krat vidiet. Dodnes na ten zaciatok rada spominam, aj ked to nakoniec nedopadlo uplne hezky. Plus teda, jak som tu uz tiez niekde pisala, furt mi seznamky cpu o dost starsich ludi jak som ja. Aj ked mam filter posunuty skor smerom dole. Alebo ludi moc zdaleka. Alebo nejakym sposobom zadanych. A ja sa nerada delim. :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHARKIE: jak jako bieda? neni na vyber? po 40 uz jsou kani jen hystericky samozivitelky a promiskuitni lesby? :-)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    PALEONTOLOG: To asi hej. Ale inac je to teda stejna bieda. :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHARKIE: nevadi, ta otazka me zajimala delsi dobu a nemel jsem se koho zeptat. zeny jsou proste na internetu slusnejsi nez muzi
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    PALEONTOLOG: Ja uz tu niekde pisala, ze s tymi seznamkami moc skusenosti nemam, pretoze sa vzdy niekto proste objavil nablizku. Teraz som prvy krat nejak dlhsie sama a skusam to s mensimi prestavkami vlastne zatial len par mesiacov. Akurat teda kazdy dalsi pokus ma od toho stale viac odradza. Takze ono u mna ani moc prilezitosti na tie nevyziadane fotky nebolo.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHARKIE: fajn, dik za vysvetleni. ono je to zrejme dost i o ty sebeprezentaci nekterejch zen.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    PALEONTOLOG: Ja som nevyziadane nic nedostala. Ale to nic neznamena, ze :)

    (inac mi prislo len par fotiek v pradle, ale s varovanim dopredu a otazkou, ci chcem :) )
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHARKIE: takze od zen nic nechodi?
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    PALEONTOLOG: Hele, prvy nevyziadany dickpick mi dosiel teraz nedavno zrovna na nejakej tej zenskej seznamke. Dost ma to tam prekvapilo. :D

    U chlapskych mam nejake podivne stastie na rozumnejsie individua. Ani mi to znama nechcela verit, v mojom veku. :D (jezis ja si koledujem o darecky, hlavne nic neposielajte :D)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHARKIE: vsak v poriadku, tak ti alespom nebudou chodit do posty fotky s penisem. a propos me napada, existuje nejaka lesbicka varianta dickpicku? otravujou se nekdy zeny obrazovym materialem, jako to delavaji muzi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam