• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Jednou jsme se sesli na veceri, s sebou jsem mela i Anezku.Na konci vecera dostal pusu na rozluceni. Druhy den od rana x telefonatu… odpoledne jsem mu to vzala a on, “ze me miluje…ted oprava miluje nas”. V tu chvili RED FLAG. Napsala jsem mu, ze se omlouvam a ze na me takovehle vyrceni jsou moc rychle… ehm byla jsem hodna, zeano. Navic diky dle fb mame spolecnych 14pratel… no a pak to zacalo.

    P.S.RENATO NECHCES JEHO CISLO?.) Chodi na mejdany, mozna i zdedi byt po mame…

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    INSEQUI: to jenom nechodíš do těch správnejch nyxích auditek a srazů v mokrejch čtvrtích!
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Já měl za to že sms, prozvánění a to jestli někomu zavolám nebo počkám až ho někde potkám se řešilo naposled někdy kolem roku 2000, nějak jsem nabyl dojmu že na nyxu už je drtivá většina uživatelů v dospělém věku.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    to mate za to, ze ji krmite :-)
    KULA
    KULA --- ---
    RENA_SULIROVA: já jsem třeba v pojišťovně mezi agentama dementama pracoval, jako informatik. Nebylo to špatný. Tak ale teď zkusím znovu svůj dotaz - kde jsi byla teď ty 3 roky?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Jo, už to asi jde. Jsem na stránkách Tinderu a nic o banu tam není. Jen teď musím vymyslet, jak a přes co se přihlásit.

    Přes FB ani stejný číslo nemůžu.

    Tak asi přes číslo v práci.

    Doufám, že na něj pak z Tinderu nebudou chodit zprávy od koloušů.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Kua. Zlobí to:

    Vypršel čas spojení

    Při spojení s tinder.com nastala chyba.

    Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu za chvíli.
    Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení svého počítače.
    Pokud je váš počítač chráněn firewallem nebo proxy serverem, zkontrolujte, že má Prohlížeč Tor přístup na internet.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Stáhla jsem to. Je to nějakej prohlížeč. Zkouším to, ale je to hrozně pomalý. Nic to nedělá.

    Pak mi to psalo, že nejde navázat bezpečný spojení s Tinderem.

    Dám vědět příště, až na to budu mít čas.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    COLDHERE: hele nemyslis uz ze je tvuj cas ?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Prostě tarif ani net v mobilu neplánuju.

    Tinder leda přes web na PC.

    Zkusím pak tu VPNku a znova to nahodit.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Jinak se známejma pokecám na párty. Podle žánru pokaždý potkám někoho jinýho ze známých a takhle během roku potkám postupně všech cca 20. Takhle pořád dokola. Pokecáme, jak jde život. Mně to stačí. Jinak se taky vykecávám s kolegou a kolegyní u oběda v práci.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Prozvonim matku. Ona volá skoro denně sama od sebe.

    Kámošům volám jen výjimečně, obvykle stačí sms rychle se domluvit, kam jedou, jestli mě můžou vzít a tak. Na to padne ten jeden dva čtyřstovkový kredity za rok.

    A do kina mě zval kámoš přes FB, ale nešla jsem. Kino mi příjde teď už dost drahý a nechtěla jsem kámoše zneužívat, aby to za mě platil.
    To neni FWB, ale skutečnej kámoš.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: A jak voláš rodině, přátelům, které on v telefonu nemá?
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Stajnak jsem buď v práci s vypnutym soukromym telefonem nebo když jsem měla volno, jsem byla buď v hluku na párty nebo na kole nebo ve vodě...telefon spokojeně vypnutej doma.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    No ale bohatě stačí, když má nějakej levnej tarif jen jedna ze dvou osob. Ta druhá jen prozvání a to jsem já.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Mluvil jsem o datech, který jsi tam psala - 4GB za 399 je extra drahý luxus.

    Pokud se budeme bavit o volání, tak každý má svůj okruh rodiny, přátel, známých, kterým volá ze svého telefonu. Sobe navzájem si pak zpravidla v rámci různých tarifů voláte zdarma a bez omezení.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Tím spíš si nekoupim internet v mobilu, ale dražšího lososa.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Však ti to tam i píšou, pokud chceš ty nejlevnější, tak zřejmě byly chovány co nejlevněji - a nikdo kvalitu neřešil.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Nevim, proč by za telefon měli platit oba, když si může tarif udělat jen jeden a volat tomu druhýmu?

    A kdo to bude platit ten tarif? No že jako chlap? No a má bejt?

    Mně stačí toho druhýho prozvonit. Když chce, tak zavolá, když zrovna nemůže, nezavolá.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Fuj. Tak to jsem číst nemusela. Kazíš chuť.

    Když rybu, tak ne lososa | Jíme Jinak
    https://www.jimejinak.cz/kdyz-rybu-tak-ne-lososa/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam