• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: hlavne sikanu, proti ktery jsem se taky vymezil, tady posledne provozovala asi pulka aktivniho nyxu a pokrocilejch uzivelu internetu vubec. takze zae ke letosni epizodanohem povedenejsi, je videt, ze potencial k posunu tadybyl z obou stran :-)
    ted uz jen cekame, az nastevej to zrcadlo

    Já přijdu až nastaví zrcadlo - Vesničko má středisková
    https://youtu.be/sXIqYEsF1SE?feature=shared
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    GRANTORINO: ja se ke kopani nepridavam, maximalne tak inicializuju :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AVATAR: Specialně v poslední větě tolik sebereflexe jsem od tebe ani nečekala se přiznám...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    GRANTORINO: no, ne... lidi ji tu nastavujou zrcadlo a kopou do ni celou dobu a absolutne k nicemu to nevede. Jen k tomu, ze se zas za pul roku kopani sesype, rozjede to ve velkym a zas dostane banana.

    Ergo kopani je fakt zbytecne a tudiz jen krute, at si ho lidi omlouvaj jak chtej.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ENDER: jasne, přicválal si jako rytíř na bílém koni a začal si zachraňovat.
    (btw obzvlášť tahle reakce pobaví od lidí, co rádi kopou do ostatních po celým nyxu a pak si tu hrajou na hrdiny, co zachraňujou Rebornu)
    Hele není jí patnáct ani dvacet. Co má dělat, se tu už říkalo mockrát.
    Ten monolog tu jede už několik let s víceméně stejným výsledkem. Zahltila tím tohle auditko.
    Ono už nejde moc dělat, než jí nastavit zrcadlo. Třeba, třeba uvidí absurditu toho, co píše a dojde jí to a třeba ne no. Těžko říct. Ale není to tady terapeutická poradna s odborníkem, takže netřeba všechny začít pranýřovat.

    ale k věci, pokud někdo začne psát, že se do někoho zamilovat na základě fotek a zpráv a jen tak na něj nezapomene /aniž by se vůbec potkali), a není tomu člověku dvacet, ale dvakrát tolik, tak to už je fakt dost red flag, že něco není v pořádku
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ENDER: no dovol, nejdulezitejsi udalosti letosniho, dokonce prestupnyho, unora si komentar zaslouzi! byla by hba to vynechat. dopkricuju se vic soustredit na sklasanej toaletak a ppdobmy jevy, ve kterejch jses bezkonkurence kovanej, ne jak my mlady
    ENDER
    ENDER --- ---
    Moc vas nechapu, mne to prijde smutny. To, ze je reborna svihla vime, ale takhle do ni kopat, spis vypovida neco o vas...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HEJSEK23: mas pravdu, bylo to lehky, mozna dokonce jsem ji pral zaskorovat, ale jaksi
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PALEONTOLOG: vždyť jó!
    Že to takhle dopadne bylo jasný od začátku
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: story jak z bravicka. miljju jeho plagaty, co mam delat? :-))
    HEJSEK23: nerikal jsem to? kdo torikal? ja to rikal :-)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: Ty jsi fakt až roztomile marná! Jako jestliže tě vyfuckuje i subík, tak to už jsi fakt hodně hluboko v piči.

    Vypadá to že jediný co ti zbyde je psát sem kilometry sraček
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Tak se priznejte kdo z vas si ji povodil
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    já nevím, mně už to připadá jako troling ...
    "Ale je problém, že jsem se totálně zamilovala do subíkových fotek a zpráv a jen tak na něj nezapomenu."
    KULA
    KULA --- ---
    Někdo je dost chytrej na to, aby si vytvořil v hlavě absurdní konstrukt na hliněných nohách ale současně je to úplný společenský primitiv s nulovou sociální inteligencí.

    RENA_SULIROVA: kontroluje mamča datum spotřeby na kondomech? Měla by, je to vážná věc, nepodceňte to, zeptej se ji na to.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Beztak to byl animator, zeptala ses ho? :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RENA_SULIROVA: HAHAHAAHAHA..hAAAAAAA..HAAAHAHAHAHAAAHAA
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Reborna horší než fízlové. Ty Tě ztotožní i bez dokladů. :)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    RENA_SULIROVA: Jestli je to subik, tak co resis.
    Proste mu napis, ze ses rozhodla, ze bude tehdy a tehdy tam a tam a o tom se nediskutuje. Pak ukaze obcanku a jestli cekne tak se ma na co tesit.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Zenac odhalen
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Přitom předtím psal, že by šel se mnou i na kolo, plavat, někam na párty.

    Nechápu, jak si to bez sdělení příjmení představoval.

    No chtěl adernalin, že až se uvidíme, že se nejdřív ani nebudem představovat, seznamovat, ale takovej adrenalin, že lidi ani neznaj svý příjmení, jsem nečekala.

    Možná je to tak lepší.

    Musela bych pořád vymýšlat nějaký sado maso scénáře.

    Takhle si snad najdu kluka, kterýmu bude stačit klasika, tedy opepřená pár úchylárnama, ale žádný velký sado maso.

    Ale je problém, že jsem se totálně zamilovala do subíkových fotek a zpráv a jen tak na něj nezapomenu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam