• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Subík posledně psal, že se nechce ani představovat, aby zůstalo napětí.

    Tak jsem mu psala, jestli by tedy bylo možný si rychle ukázat občanky.

    Že mi psali taky ženáči hledající jen krátkodobou zábavu. Že bych se jen mrkla na příjmení a zda je svobodný, bezdětný.

    On pak přestal psát.

    Pak psal, že jsem ho tím vykolejila a že to nemá cenu, že už to po takovym výslechu ztratilo kouzlo.

    Tak jsem se mu omlouvala, že mě vystrašila máma, že si přeci nemůžu vzít domu někoho, u koho neznám příjmení.

    Tak on ještě chvíli psal a pak si mě ODPOJIL.

    UNMATCH!

    Takže jsem na něj tři týdny čekala, zazdila mezitím všechny ostatní kontakty a jsem bez kluka.

    Mám na něj telefon, ale bojím se zavolat, aby si mě nezablokoval. Možná už to udělal.

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: Jo asi to bude tak, že by na tý IP adrese nešel vytvořit po blokaci jednoho už druhej účet, ale když už člověk druhej účet má, zřejmě ho to tam pustí.

    Nebo máme v práci nějak složitě definovanou IP adresu.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Padla, dobrou noc.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Taky si nejsem jistá, jak to je s blokací Tinderu i na IP adresu.

    Byla jsem přihlášená v práci na FB, na který mi dali bana na Tinder. Omylem jsem se přihlásila na Tinder z tohoto účtu a objevilo se, že zablokováno.

    Tak jsem se zkusila odhlásit z toho FB účtu.

    Pak jsem vypla a zapla Chrome a normálně mi šlo přihlásit se na Tinderu z druhýho účtu z jinýho FB profilu.

    Snad to vydrží.

    Na subíka už mám sice i telefon, ale ještě jsme si nevolali a píšem si na Tinderu, tak bych o tuto možnost nerada přišla.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Btw Subík z Tinderu byl nemocnej, momentálně mu končí po 14 dnech neschopenka a než jsme se byli schopný domluvit na rande, tak mi přestali psát nebo si mě odpojili všichni ostatní.

    Takže mám vsazeno na jednu jedinou kartu - subíka. Se všemi jeho úchylkami.

    To jsem zvědavá, jak dopadnu.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Dobrý večer. Mám i na odpolední moc práce a nemám na Vás čas. Máte radost?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: prej to stoji v podminkach, takze s tim souhlasis pri vstupu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MAKROUSEK: Zatím je to jen návrh - a i to jen "protože zlá EU" - a samozřejmě to osekali tak, aby se to prakticky nedalo použít a místní kartely mohly klidně spát.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NACITALKA: Uz v Cechach funguji hromadne zaloby? Tohle by byl krasny pripad, to bych si snad nejaky ten chat zaplatil, jenom abych se mohl pridat.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Jak fungují falešné seznamky: https://youtu.be/Y56ecseHg90?si=h7g6Y2-6stndVF-Y
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NAVARA: no, vzhledem k tomu, ze mi nikdy zadna nenapsala sama od sebe, tak by me mozna potesilo i to ai :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AVATAR: Časem nebudou platit ani tyhle a nechají to čistě na AI :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Mají to vůbec pokryté v podmínkách vůči koncovým uživatelům? Přeci jen, ti tam chodí někoho hledat (ať už na mrd nebo vztah) a tohle mi přijde jako klamání spotřebitele…
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SENIN: pro me jo a to jsem si myslel, kdovi jak se nevyznam :D
    SENIN
    SENIN --- ---
    PALEONTOLOG: to není žádná novinka.
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    PALEONTOLOG: Tak to buď rád :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KVALKAN: tohle asi nebude to sama, mam i foto
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    PALEONTOLOG: Jestli pak si napíšeš se stejnou jako já. Potkal jsem ji na Tinderu a nikdy ji tedy neviděl :) Když se neživila tahání chlapů za nos, tak byla pěstounka pro malé děti, než si je někdo adoptuje. Celkem ostrá kombinace :]
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    pry to ma sva pravidla, je to ve smlouve pri podpisu uvedeny a na jasnou otazku, zda je animator, musi pravdive odpovedet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam