• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    VICTO_REA: nevim uplne o cem mluvis, ale ty talire jsou uz davno prazdny a umyty, a tisickrat pouzity :)

    Ono je sympaticky, kdyz se ti holka snazi vyhovet v kinku (a bdsm je ted v te oblasti tolerovatelny), ale proste to nefunguje, kdyz se ji to nelibi a ty to poznas.

    Nejsem zadnej kasanova, ale behem zivota jsem narazil na dve takove, co se snazily i kdyz je to osobne nebavilo (jeden vztah, druhej fwb). Dve to odmitly kategoricky (jeden vztah, druhej fwb), dalsich jsem se ani neptal, protoze byly spis top :)
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    AVATAR: Jen teoretizuješ, nebo už máš reálně situaci na talíři? Hele je to móda jak píšeš, možná se nesoustředit na lidi, co hltaj módu. Já tomu říkám dopaminový sběrači. Prostě lidi, kterým záleží jak je kdo hodnotí. třeba na soc. sítích, seznamkách atd.., kde není důležitý, jak doopravdy prožíváš svůj život, ale jak to cpeš lidem. Jestli je to něco, jen aby to někoho získalo, tak jasná přetvářka, nebrat. Líbivkový svět :))

    Trefila jsem se do tématu? snažila jsem se podchytit začátek problému, ale možná jsem to jen nakopírovala na svoje téma.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Dopadl nekdy nejakej vztah dobre, kdyz byl zalozenej na vylhanym kinku? Nemyslim si.

    Ja treba rad holce naplacam, priskrtim, svazu. Bohuzel je ted bdsm tak nejak v mode a tak s tim souhlasi kazda druha i kdyz ji to nebere. Proc bohuzel? Protoze kdyz to partnerku nevzrusi, tak ani me. Takze i kdyz bych rad, radeji si kink odpustim a vzrusim ji tradicne.

    Ale tak nejak to neni to, co hledam, ze...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: přesně tak, on se k tobě vůbec nehodí a byl by stále u máminy sukně. ten žije v duchu stále ještě s rodiči a vzpomíná na kamárády z té prdlele, kde bydlel. a pak ty stejně nejseš domina. move on.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    A není to jedno, ať hledá cokoliv, celkem jasně dal najevo že to nechce hledat s tebou.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NICOLLETTE:
    DELIRIUM:

    Myslím, že by tam napsal, že má děti a už další nechce.

    Nevybíral by možnost: ,,Hledám dlouhodobý vztah. Chci děti."

    A prostě navíc to byl mladej hubenej kluk, kterej skutečně nevypadal na to, že by lhal a měl někde ulitou ženu s dětmi.

    Nemám důvod mu nevěřit.

    Taky pochybuju, že by nějaká žena s dětmi z Prahy vydržela být s někým, kdo je každej druhej týden za rodiči v JČ.

    Prostě to byl mladej kluk, kterej ještě pendloval mezi Prahou, kde bydlí a pracuje a JČ, kde má rodiče.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    SHARKIE: aspoň kvůli nikomu nemusíš riskovat své zdraví
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    HEJSEK23: No, vsak som taky sama :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    SHARKIE: takovou si ale nikdo stejně nevezme
    KULA
    KULA --- ---
    Naprostou esencí je ale poslat svoje fotky v plavkách na kterých vypadáte jako kretén a to ve chvíli, kdy se Vás někdo straní pro bizár až možná ostudu jakou mu komunikace s Vámi přináší. #puregold
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    NAVARA: Pokial by nebola nieco jak ja, ktorej hrozi zranenie, len sa na tu kuchynu pozrie. :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NICOLLETTE: Kdyby byl ženatý, tak si ho přeci ta jeho vykrmí :)
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    NICOLLETTE: Protoze to napsal. A lide na internetu prece nelzou!
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NICOLLETTE:
    Podle fotek, neasi. :")
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    RENA_SULIROVA: prosimtě jak jsi přišla na to, že štíhlý muž kolem věku 33 nemá rodinu/není ženatý?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: obycejne lidem dojde, ze o ne nekdo nestoji, ze si davaji do infa cokoliv se hodi. treba to dojde i tobe..
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Ale tohle nejsou vejšplechty o bytě a OTčka o tom, jak mi nějakej krásnej kluk sahal na párty na kozy.

    Tohle je přesně k tématu.

    O zprávách ze seznamky.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MAKROUSEK: Je mu 33 let. Pandluje mezi Jižníma Čechama, kde má rodiče a Prahou, kde bydlí a pracuje.

    Ne, ve 33 letech takovej podle fotek velmi mladej štíhlej kluk žádnou ženu ani děti nemá.

    Měl tam jasně uvedeno: ,,Hledám dlouhodobý vztah. Chci děti."
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09: Jako proč?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam