• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    OVERWATCH: Já šetřim 10 tis. měsíčně, takže tomu dávám sotva rok. Ale to už chci mít zkrácenej úvazek pak.

    Čtyřdenní pracovní týden max.

    Až dojdou zdroje, bude to běžný... já jsem průkopník.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RENA_SULIROVA: Hurry up, setri, 250k a jsi milionarka. Davam tomu 2 roky.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA:

    kdybych měla dítě, chci skončit v práci na deset let úplně.

    lol
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: si představ, že jí to vyjde a ona zas chytne nějakou epizodu a dítě vysoudí partner a ona bude platit výživný ^_^ to by ji trefilo
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG: A i když má nadprůměrný (má?) plat, stejně na hledání chlapce, po kterém tak touží, nedá ani korunu
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: no já stejně nechápu, jak může bejt člověk rok bez práce, vždyť je stále co dělat, i když to zrovna nemusí vonět. a o lidech, co si vezmou plošnej příspěvěk na energie, ačkoliv vlastní nemovitosti a mají nadprůměrnej plat, si taky myslím svoje. koukám, že mám na příspěvěk nárok a asi to zvážím, vzhledem k některejm okolnostem. máš pravdu, že to může člověk nechat i dětem, nebo charitě.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Živit gaučovou povalečku deset let, co si není ochotna zaplatit ani Tinder Tatoo, to je určitě něco, po čem chlapi touží :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Tak si o to zažádej a dej to dětem jako peníze navíc.

    Nikdy nevíš, kdy může být hůř a ty peníze se budou hodit.

    Jsou to přeci jen peníze z tvých daní.

    Já se poučila z doby, kdy jsem měla rok nulovej příjem, chodil mi příspěvek na bydlení 7000 kč, i když nájem jsem měla 13000 kč.

    A jelikož jsem měla nějaký peníze na účtě, tak jsem neměla nárok na hmotnou nouzi a tím pádem mi NA JÍDLO NEDALI VŮBEC NIC!

    Takže jsem po zaplacení nájmu 13000 a 3000 na jídlo byla každej měsíc 9000 v mínusu.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    OVERWATCH: Ale já si chci v dohledný době dát zkrácenej úvazek a mít nárok na příspěvek na bydlení!

    A kdybych měla dítě, chci skončit v práci na deset let úplně.

    Proč má jako nějakej kokot s bytem, barákem a auťákem čerpat příspěvek na bydlení.

    A já, která nic z toho nemám a mám sotva desetinu jeho majetku ve formě peněz na účtu, příspěvek čerpat nemám, sama ženská v bytě?!!!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: vidíš, já nemám naúčtě skoro nic a o příspěvky nežebrám, ačkoliv platím výživný na děti a mám nájem za 19k. někteří prostě umí jen brečet a svalovat vinu na zlej svět a nespravedlnost všehomíra. a to je taky redflag :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    RENA_SULIROVA: Bud sobestacna a kasli na prispevky. Mne taky nikdo nic neda, a ani nic od nikoho nechci. ;o)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA:
    RENA_SULIROVA:

    Je na tom nefér, že já, která nemám ani byt, ani dům, ani auto, ale ,,jen" kolo, lyže a ca 750 tis. na účtu, stavebku a penzijku, nebudu mít na příspěvek nárok.

    I když jsem opuštěná žena, která by rozhodně z daní, který zaplatí můj programátorskej bývalej, po kterým mi nic nezůstalo a z daní, které jsem v minulosti odvedla, měla dostat příspěvek.

    Zatímco někdo, kdo má byt, rekreační objekt tedy barák a auto, ale má na účtu méně jak sto tisíc, TEN PŘÍSPĚVEK DOSTANE.

    Kreténi! Kdo tohle jako vymyslel?!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:

    ,,Výše příspěvku na bydlení se stanoví jako rozdíl mezi průměrnými náklady na bydlení za rozhodné období a příjmem rodiny vynásobeným koeficientem 0,30. "

    Já to mám myslím:

    12000 - 0,3 x 31500 čistýho = 12000-9450= 2550
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Je to v případě, pokud 30 % čistý mzdy nestačí na nájem.

    Vykazuje se to dvakrát ročně a zrovna prosinec, kdy jsem dostala 13. plat, vykazovat nebudu.

    Ale od příštího roku budou zkoumat to, co má člověk na účtě, i v případě příspěvku na bydlení, takže my skoro-milionáři už nic nedostaneme.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SATOO: Jako také se divím, že pražská inženýrka řeší (a dostane) podporu na bydlení…
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: *plus si tedy občas koupím ještě ty krevety, když ten týden nejsou v práci jakožto dovážka z restaurace...

    Forrest Gump -Bubba krevety
    https://www.youtube.com/watch?v=Lclru5d4m2I&ab_channel=panAnderson100
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: No Tinderu složenkou nezaplatíš…
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Kartu používám jen na výběr peněz na nájem 2x 7000 kč (což je můj denní limit) z bankomatu, které pak složím na poště, za což obdržím ústřižek a uplatním na úřadě na příspěvek na bydlení 2000 kč.

    Nájem mám 12000 a zbylé 2000 si pak strčím do portmonky a v podobě drobných používám témeř výhradně na víno a pamlsky z automatu pro potěchu v práci, jelikož obědy máme v práci téměř z zdarma.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Nezbude než vytáhnout kartu a poslat jim nějaké drobné - na úpravu profilu, i zvětšení dosahu - potetovaný jen za příplatek
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Dosud jsem na Tinderu nenarazila na Koudyho, přitom mi to píše, že nejsou v okolí už žádné profily asi po padesátý.

    Tady píše týpek, že jeho profil se vůbec nezobrazil 1 km vzdálený kamarádce.

    Proto mi to nezobrazuje ty krásný potetovaný!

    Tinder, nefunguje jak má. Žádné shody. - poradna Živě.cz
    https://www.zive.cz/poradna/tinder-nefunguje-jak-ma-zadne-shody/sc-20-cq-654567/default.aspx?consultanswers=1
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Protože mám Tinder přes web zdarma a nemůžu si tam napsat vůbec nic.

    Nenalezla jsem dosud, jak si upravit profil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam