• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    PROSTE_LO
    PROSTE_LO --- ---
    PROSTE_LO: *naposledy seznamovala on-line.. Pak už vždy naživo.
    PROSTE_LO
    PROSTE_LO --- ---
    DARKINA: 2 roky mateřské by byly dost boží :D
    Btw ať nejsem offtopic. Já jakožto správný boomer se naposledy seznamovala na Libimseti. Mate k tomu nějaké historky?
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    RENA_SULIROVA: Draha tady ti to nesedi…doporucuju nastudovat, aby ses neprepocitala. Materska je jen pul roku po narozeni ditete…
    XARGH
    XARGH --- ---
    KOUDY: vzdyt rikam, fer pristup. dokonce mirne nad prumer, jestli nas teda nelakujou pane :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NACITALKA: To nejsou myslenkove pochody ale balici metody. My chlapi mame nejake a vy zeny urcite taky. Nektere fungujou, nektere zase ne. Ja uz par holek v zivote sbalil a bez urazky, ale vzdycky me pobavi, jaky picoviny na vas obcas fungujou. To ze jsem se tu o nejaky podelil neznamena, ze to zase funguje na vas vsechny, nebo ze jsem tim odhalil nejaky svy zpusoby uvazovani.

    XARGH: Me to prijde naprosto normalni, ze kdyz je clovek ve vztahu, tak je 100% vernej partnerovi a ma oci jen pro nej/buduje ten vztah a pokud je zase single, tak neni zavrenej doma s vibratorem, ale randi a uziva si..Moc jsem nepochopil co na tom Grantorino bylo nejasne.
    XARGH
    XARGH --- ---
    NACITALKA: a co presne te tady pohorsuje?
    napr ja nejsem extra koudakuv fanda, ale jak vede prerusovanou seriovou monogamii mi prijde docela eticke :))
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    KOUDY: Ne tak výběr slov, spíš ty myšlenkové pochody a odhalené způsoby uvažování.

    Ale máš pravdu, nechodit sem by bylo lepší.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NACITALKA: Takze se mame o seznamovaci aplikaci, kde jsou z velke casti mladi lide, kteri si chteji zasukat na jednu noc..vyjadrovat jako gentlemani a damy na urovni? "To jsem vam takhle jednou byl vazeni pratele na tom tinderu a psala mi jedna mlada hampejznice, jestli bych byl svolny ke štychu zezadu, sáhnutí na popelníček apod."

    mozna radsi nechod do klubu o internetovejch seznamkach zejo :))
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Slizký jsou ty řeči co k tomu vedete.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: namísto abys byl věrnej singl, tak si šukáš kde tě napadne, slizoune :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GRANTORINO: asi zalezi o jake zasadovosti mluvis. Kdy jsem ve vztahu, tak jsem vernej. Kdyz jsem single, tak nejsem eunuch.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KOUDY: rizumím, zásadovost když se to hodí podle situace. Teď v tom mám jasno, díky.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GRANTORINO: ja teda zas pochopil ze slizka je spis reborna nez to ze i na tinderu jsou holky ktery hledaj sex na jednu noc a muz na to teda obcas kyvne. Ja byl par let zadanej, pak single, pak zas zadanej a ted jsem zas chvilku single. Kdyz jsem zadanej, tak jsem 100% vernej a jiny holky me absolutne nezajimaj. Nepisu si s nima, nic jim nelajkuju apod..po rozchodu si davam 40 dni a 40 noci aka cca mesic a pul dlouhou ocistu tela i duse od toho vztahu (nekdy to trva i dele)..a po tomhle obdobi smutku prichazi obdobi kdy nemam problem si uzivat. Snad je to takhle pochopitelne a kazdy to ma samozrejme jinak. Zadny holky ktery vlezou tyden po rozchodu nekomu jinemi do postele nesoudim..:))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NACITALKA: jsem to spíš nějak nepochopila... Můj dojem z několika posledních let byl, že Koudymu vymetá postel hromada holek ONS a pak zas, že už je zadanej... takže teď mi to nějak neštimuje, odkdy je teda zásadovej a jak je to s tou přítelkyní? samé otázky...
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    SITH: one night stand
    SITH
    SITH --- ---
    Co je ons?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: To je plat pro čerstvé absolventy, s 10+ lety praxe bys měla mít o dost více…

    Technolog/žka v potravinářském provozu – PERNÍK s.r.o.
    https://www.jobs.cz/rpd/2000172109/
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RENA_SULIROVA: v pohode. Ja uz se ve svejch letech musim nejak zajistit na stari, takze bud sedesatileta nemka, nebo max tricetileta pravnicka.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Co děláš? Jsem ing. potravinář a mám 40 gros.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KOUDY: To jsem splňovala před 10 lety, ale 50 tis. jsem nebrala nikdy, tak nic.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Já se fakt sklanim před tímhle trollenim. To už chce opravdový zapal pro věc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam