• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: tak o hledani prace v uzkoprofilovym oboru, hsz protekce a konexi, znam dobre. ale i pri tom se da pracovat..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Trigger completed 😂🫶🏻
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HONZA09: Co je na tom vtipnýho?

    Nepotřebuju si nafrkat tři děti, abych mohla být deset let doma. Nejsem hamižná jako ženský, který počítaj mateřský a rodičovský, zda se jim vyplatí nastoupit do práce nebo mít další dítě a blá blá blá, kvo kvo kvóóó....
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Tak mně přišlo lepší věnovat se hledání pořádný práce a obcházet pohovory.

    V tý době byly některý pohovory jen on-line kvůli covidu, ale na některý se pak dalo chodit.

    Ono najít inženýrskou pozici v potravinářský nebo chemický fabrice tak, aby tam člověk zvládnul dojet z Prahy do hodiny MHD, vydá opravdu minimálně na půl roku.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Rozhodně bych neležela na gauči.

    Jezdila bych na kole, plavala, běhala, možná občas i pařila a s dítětem bych byla taky dost aktivní.

    Dosud jsem to nezažila, jen ten jeden rok v covidu, takže nevím, jak dlouho bych to vydržela být doma.

    Ale dítě člověka podle mě zabaví.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: A proč by mě nutně musel živit?

    To že skončím na deset let v práci vydá na dva roky mateřský a pak se dá vyžít z rodičovskýho příspěvku + pět let z úspor.
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    meh, tady to je teda slizky...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AVATAR: on uz Abraham Lincoln rikal..

    Zena potrebuje aby ji muz vzal do divadla, kina a na vystavu, aby zjistila jestli stoji za to jit s nim do postele. Muz potrebuje vzit zenu do postele, aby zjistil jestli stoji za to ji vzit do divadla, kina a na vystavu..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KOUDY: ja hratelnej moc nejsu, ale ons me teda taky nelakaj. Jestli ono to s tim ma vubec neco spolecnyho? ;)

    Ne kazdymu vyhovuje si zvat do sve duverne zony naky nahodny tela. Samozrejme nic proti ons, kdyz se nejedna o my telo. Kazdymu co mu vyhovuje :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DELIRIUM: ses jeste mlada kocena a jak jsem slysel ze mladi rikaji..”hratelna”! :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DELIRIUM: za poslední rok jsem pár rande měl a na všem se domluvilo vlastně předem, co ten den budem dělat, kde se sejdem a že o sexu to nebude. no a úctyhodných 3/4 to dodrželo, ale ta jedna to teda pekelně zamíchala těm ostatním, protože jsme byli domluvení, že ten den přece nic nebude a vypadalo to, že na tom dost trvá. a zbytek je historie :))
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    KOUDY:
    Njn, ale já sem protivná stará bába, na tyhle věci už nemám věk.
    XARGH
    XARGH --- ---
    DELIRIUM: vitej v hajemstvi samci biologie :)
    (ja bych to nemohl delat takhle okate, protoze by mi slintani ROZKOPALO vlastni sebeuctu - tj ze jsem clovek co neobtezuje ostatni)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DELIRIUM: me se taky ozvalo par holek, ktere chtely jen ONS, ale narozdil od tebe jsem na to po kratkem premlouvani kyvnul.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    KOUDY: jo takový ty soukromý, kde je za projektem reálný člověk, co tak trochu dohazuje.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Sice nepatřím do oné referenční skupiny, ale toho času, co sem měla Tinder bylo dost pravidelne a otravné, že se mi ozyvali muži, kterým šlo pouze o ono ONS. Přitom sem tam měla fotky z běhání a s kolem. Žádný vystrihy, kozy atd atd.
    Takže chápu, ze si tam holky to žádný ONS napíšou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: chápu, já takhle kdysi používal hlášku, ať mi ženy neposílaj ty prsa do pošty, že čekám i jinýho hodnoty :-P
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    XARGH: Je to jak na nyxu. Holka nahodi kozy a pise ji do posty hned deset typku, tak holka napise nekam komentar, ze jsou chlapi prasata a za tyden zas nahodi nekam kozy. Proste jsme furt v jadru zvirata :))..Ja tinder beru spis jako hru pro mladsi lidi..Malokdy se mi stalo, ze bych tam poznal holku se kterou bych si rozumel i na nejaky intelektualni urovny a chtel jsem aby z toho byl vztah. Nevim jestli je nejaka seznamka treba pro lidi 35-45, kteri se chteji fakt seznamit, ale nemaji na to treba kvuli praci cas offline, nebo ze se chtej seznamit rozvedeny zensky s ditetem ci dvema..atp. Mozna trochu chybka v matrixu a chtelo by to dopsat.
    XARGH
    XARGH --- ---
    KOUDY: je to "levny", ale verim ze to funguje, lidi jsou lehce zmanipulovatelny (ovce), kdyz se vi jak na to :D

    mel jsem bejvalku, co na zaver vztahu delala presnej opak toho, co jsem ji radil nebo chtel. stacilo upravit taktiku, ale ztratila muj respekt se mi a nebyl jsem pysnej, ze mam navrch.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam