• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RENA_SULIROVA: Vítej v roce 2024
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Tak co taky s takovou? Být někde na samotě v klášteře budiž, ale ty chceš Prahu :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: jsem zvrácenej a tak sem si pustil ten link, a víš že jsi to trefila moc pěkně? Ty seš totiž jako ta návštěva lesa v tom klipu. přesný, ale bez ironie
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    SNOWWHITE: A je to tady :D

    RENA_SULIROVA: Lol.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: aha. Nebyla tu o tom tvém offline telefonu náhodou řeč? měli jsme pravdu, co? :-))
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RENA_SULIROVA: jasne. Udelal bych ti to samy :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Tak včera jsem si psala s týpkem bez uvedených fotek, že whatsapp nemám, jestli mi fotky pošle na mail.

    On odepsal, že snad žijeme v 21. století, že komunikovat na mailu, to snad ne.

    Tak jsem odepsala: ,,Ale já jsem ze století dvacátého a taktéž můj soukromý telefon."

    Odpojil si mě obratem.

    Takže on si odpojí ženskou, která se mu líbí, dal jí lajk a má o ní zájem a pak s ní má dokonce match, jen proto, že TA ŽENA NEMÁ INTERNET V MOBILU!

    Posílám mu písničku, kterou si může ,,hrdě" prozpěvovat:

    minuta 1:20

    Pokáč - V lese [official video]
    https://www.youtube.com/watch?v=Ac3a_k9nSiM&ab_channel=Pok%C3%A1%C4%8DovoKan%C3%A1l
    XARGH
    XARGH --- ---
    pro trapaka kazdy trapny :DD
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    RAINBOF:
    Děkuju! 👌🤞
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DELIRIUM: tak treba ti to vyjde priste :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Heh :")

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    KOUDY: neboj .)
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: beru roha, mazu za sebou, budiz muj osud varovanim vsem kdo pritahne sauronovo oko!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: mě už ty slizský řeči taky nejdou pod nos, kdybych měl klub booklej, tak ho okamžitě unbooknu!
    XARGH
    XARGH --- ---
    PALEONTOLOG: omfg. unbook :DD
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XARGH: kdyby sis to náhodou chtěl rozmyslet, tak tady máš motivaci, proč to nedělat :)

    "RENA_SULIROVA:

    Opětovná zkouška kontinuity ignoru!

    XARGH:

    Dej si říct! Když příjdeš, vykouřim ti ho! Budu ti kroužit jazykem po žaludu a pak...."
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: Co když Xargh vidí jen posty nyxaček do 35 včetně? :o
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KOUDY: Zdá se, že XARGH začíná bednit, o kterou část diskuse přišel a proč se tu píše o žaludu!

    Zajímalo by mě, zda když zruší ignore, se mu zobrazí mé návrhy na zpříjemnění večera.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:

    Furt žádná pošta!

    Zdá se, že ignore funguje, jak má!

    He has no clue!
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KOUDY: Ona nemá ráda žaludy?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RENA_SULIROVA: jezis to ze nekomu budes krouzit jazykem po zaludu vubec nepis. Smaz to nez sem vleze nacitalka.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    RENA_SULIROVA:

    Opětovná zkouška kontinuity ignoru!

    XARGH:

    Dej si říct! Když příjdeš, vykouřim ti ho! Budu ti kroužit jazykem po žaludu a pak....
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KOUDY: Psala jsem, co mi psal subík... to mohlo někomu připadat slizký, ale to jsem nepsala já, to psal on.

    To by pak byl slizkej on. Ale podle mě ani on není.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KOUDY: Jaký slizký řeči?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RENA_SULIROVA: ja myslel spis ty tvoje slizke reci, ktere nejsou vubec gentlemanske, genderove korektni a absolutne se nehodi pro vanilkovy nyxik v roce 2024. Jak vypadas a jak velkou mas prdel nebo s kym leta provozujes pohlavni styk vubec netusim.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Opětovná zkouška kontinuity ignoru!


    RENA_SULIROVA:
    XARGH:

    Vzala bych si na to nějaký pěkný prádlo... a síťovaný punčochy na podvazky s dírou v rozkroku! A neměla bych kalhotky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam