• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SNOWWHITE: Radši napiš, když jsi psala, že máš to lékařský vzdělání, jestli máš ve worku k dispozici svůj osobní počítač, na kterym bys v mezičase psala vejšplechty na nyx?

    ..a u kterýho bys musela 75 % pracovní doby sedět připojená k netu?

    Pokud ne, tak pak je jasný, že potřebuješ net v mobilu.

    Mě za to, že jsem online, platěj.

    Tak proč bych měla bejt připojená zadarmo - tedy ehm, ještě za to platit...
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MICHELLEDANIELS: To je fakt - když titul, tak oslovení ,,paní".

    No ale jak by se pak vyjádřilo, že nejsem sezdána a potřebuju ten příspěvek na bydlení a nemám na net v mobilu. Tedy spíš na něj nemám náladu, radši si cestou domu z práce čtu knížky.

    A na výlety na kole mi obvykle vystačí dvě hodiny stará informace z meteoradaru - je tam výhled srážek několik hodin dopředu a to si zjistím ještě doma.

    Jinak fakt nevím, k čemu ten net v mobilu je běžným lidem.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    AVATAR: Net platí zaměstnavatel.

    Někdy píšu i z domova a tam jen přispívám majitelce domu za net 150 kč měsíčně.

    Kredit 400 kč mi v mobilu vydrží půl roku.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RAINBOF: To byly kozy v podprdě, navíc z doby, kdy jsem měla o 12-15 kg míň - nic moc. Obyč céčka, takže menší trojky.

    Teď bys čuměl!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: titul zni

    Ing. Renata Sulirova, slecna, offine
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    SNOWWHITE: Přece by to nenechala nějakýmu Ukrajinci tady. :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RENA_SULIROVA: tak slecna nebo Ing.?
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    RENA_SULIROVA: A co kolínko? Nenavrtáme ♥?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    RENA_SULIROVA: tak jeste ze jsi nalitla aspon na ten internet, jinak bys nam tu nemohla psat ty svy zazitky :)

    Jinak ja mam chytrej telefon za 4500,- mam v nem kredit za 300,- co mi vydrzi dva/tri mesice a platim 200,- mesicne za mobilni internet, pres kterej volam a textuju bez omezeni.

    Da se to i kdyz jsi socka kombinovana se skrblikem a mit pc v kapse je proste praktictejsi, nez ho v te kapse nemit :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RENA_SULIROVA: nechces radsi nahodit kozy ? Jsem si smazal ty z egypta kdyz padlo ulozto.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: ,,Do úspor se nebudou počítat penzijní připojištění ani stavební spoření."

    Jupí jou - takže navýšit spořicí částku a všechny kešeně ulejt na stavebko nebo penzijko!

    A bude příspěvek na bydlení pro odloučenou chudinečku Renatku! :)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    NAVARA: Já ale jsem slečna ing. z velkoměsta.

    Jen jsem jedna z mála, která operátorům nenalítla na reklamní masáž, že každej musí mít net v mobilu a super novej smartphone.

    To bude asi tím, že jsem operátorku dělala při VŠ jako brigádu - aktivní i pasivní telemarketing. Tak asi nebudu nalítávat sama na vlastní triky, ne asi.

    V práci mi fachá net rychle, doma pomaleji, ale stačí...tak proč ještě net v mobilu?!
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    NAVARA: Psal jsem krásné rande. Krásné rande je, že jdu s holkou na pěknou procházku/výlet. Že se mnou jde na stěnu nebo kecáme a jde to do hloubky. Zájem o mozek je oboustranný. Jasně, že ty holky byly krásné, ale to nebyl ten point.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZANNA: Psal hrozně krásné holky, tam si na testy před třetím randem nevzpomene :)
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    NAVARA: Nechám si o tebe sepsat seznamovací manuál :-)
    Od inzerátu přes výběr, průběh a fáze schůzek po asi úspěšný konec?
    Já bych je zatím hnala jen na krev se zatržením úplně všeho na základě předpokládaného souhlasu :-)
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    KVALKAN: proč to tedy neuděláš?:))

    Zaslechla jsem názor, že "pospíchají ti, co se nebojí zklamání" což může být i to, že dotyčná si dělá naděje, že charakterní vady se budou s časem přetvářet k obrazu svému a i taky to, že po dotyčné se můžeš vozit, protože ona honem honem potřebuje zaháčkovat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RENA_SULIROVA: On by ani tak nebyl problém žít bez mobilu a ostatních moderních vymožeností, někde u lesa pást ovce,… kdybys netrvala na tom, že chceš být panička z velkoměsta ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KVALKAN: Protože vynecháváš ty důležité fáze, kdy se po druhém rande domlouváte na návštěvě kožního a po třetím gynekologa!
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Tak super přísným filtrem prošel náhodou úplně normální blb, jako jsme my všichni. Do něj se zamiluješ a on se záchová jako úplně průměrný blb. Holt každý končíme na nějaké blbosti. Já zas chodím na krásná rande s holkama a ony čekají, že už nejpozději na druhým rande je olíbám a na třetím se s nimi vyspím, což nedělám. Takže to končí, protože povídat si už nemáme o čem.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    RENA_SULIROVA: boha jeho! To je neuvěřitelné jak ty jsi zabržděná.

    blb. v lese jseš v tom smyslu že jsi naprosto nepoužitelná.


    Nice!!
    Konečně ti za sebe můžu připsat první plusovej bodík za to že nechodíš do fastfoodu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam