• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: Ještě mě napadla reakce na tohle.

    Proč jsem ti připadala jako normální = průměrná holka?

    Níže je průměrná tvář žen daných států vytvořená AI pomocí milionů fotek žen z danýho státu.

    A právě ta nejčastěji viděná tvář by mužům danýho státu měla připadat jako nejkrásnější.

    Když se podívám do zrcadla, tak spíš než tu Češku tam vidím přesně tu Italku, jen mám světlejší zeleno-modro-šedý oči.

    Prostě tuctovka, to ale neznamená, že to není tvář hezká nebo dokonce krásná.
    Myslím si, že jakožto ta Italy jsem tedy hezčí než ta průměrná Češka.

    Italy - přesně moje fotka z občanky, když mi bylo třicet. Teď vypadám plus minus stejně. Dělám si poklepovou masáž s krémy s kyselinou hyaluronovou a retinolem, vrásky zatím žádný nemám.

    Takže fakt nevím, proč mám problém se seznámit, když píšou, že právě tohle by muži měli považovat za krásný.



    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HIKY: hlavně proto že na seznamkách loví frustráti metodou kobercových náletů. Což se za ty roky přelilo v takovej divnej protokolkdy nikdo nesmí moc říct co by chtěl
    HIKY
    HIKY --- ---
    člověk v životě má spoustu možností, může sbalit holku na párty, může sbalit barmanku v baru nebo se seznámit na internetu, přijde mi ale že na internetu je to těžší
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: se podivej, samej boomer tady :-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AVATAR: s tímhle vtipem přišel můj muž a já jsem si říkala, že by to na nyxu možná nikomu nepřišlo vtipný :)) takže dobrý
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    _ALEXA_: to snad říkal jeden slavný pán, že na tekoucí vodu a lidskou práci se dá koukat do nekonečna.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    No jestli chcete muzete se na me divat az budu neco vymejslet. Vetsinu casu stravim u pc pak chvili pobiham po byte udelam bordel a pak zas sedim u pc. :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    _ALEXA_: "Mám ráda práci, vydržím se na ní dívat celé dny"? :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AVATAR: nevim, deti mi rikaly, ze se na reakcich domlouvaj, abys mohl pouzit cizi video do svyho v cely stopazi a nevystrihavat jen vteriny
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PALEONTOLOG: nope, maximalne ti muze napsat, ze se mu to nelibi a je jen na tobe, jestli budes jeho prani respektovat nebo ne.

    Wild wild youtube :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AVATAR: mam dokonce dojem, ze s tim ten, na koho reagujes, musi souhlasit, takze neudelas reakci na nekoho, kdo nechce
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    LIBERTIN: reaction videa nejsou zadna absurdita. Proste jeden youtuber pouzije praci druhyho youtubera a doplni ho vlastnim komentarem. Minimum prace, spousta contentu. Naopak je to uplne genialni a recyklace je prece super :D

    Jinak se vetsinou nedelaj na hernich videich, ale spis k nejakemu socialnimu komentari. Nejlepsi je v tom asmongold, kterej ti z desetiminutovyho videa udela hodinovy. Demigod :D
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    Já se třeba moc ráda dívám, jak někdo pracuje. A asi to nebude jen můj případ, třeba když jsme na vsi malovali plot, vždycky se u nás nějaký kolemjdoucí zastavil a se zalíbením koukal, jak nám to odsejpá
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LIBERTIN: ta historie bude asi jeste delsi, hele
    LIBERTIN
    LIBERTIN --- ---
    MICHELLEDANIELS: Možná to začalo už tím, když lidé začali koukat na jiné sportující lidi, místo aby sami sportovali. :-) Ale koukat na to, jak někdo kouká na něčí video tomu dává ještě další level absurdity.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAINBOF: ano, zacalo to tim, když se prestaly pařit hry a začalo se jen dívat na to, jak někdo paří. Úplně ztráta času.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RAINBOF: jj, uplne beznej format. uz jsem zaznenal dve reakce jednoho cloveka na svoje vlastni video. get used to it
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PALEONTOLOG: nekdo kouka na to jak kouka na video?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AVATAR: A rády by ho potkaly někde v lese, lítá teď poslední dobou na sockách :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    To mi připomíná ten vtip. Jak říkají ženy chudým tlustým mužům? ........Tlustý prase.

    Jak říkají ženy bohatým tlustým mužům? ........Medvídek.

    Počkat, to není vtip :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam