• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    RENA_SULIROVA: protoze se seznamujeme s clovekem a ne s jeho vzhledem. Let that sink.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    KOUDY:
    Ještě to můžeš zachránit. Bierhanzlova mast - na lysinu past.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    KOUDY: Dokud to nezvladnes bez bryli a na mugshotu, tak to neplati ;-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DELIRIUM: to je od kolen fyi
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DELIRIUM: ja vim. Uz mam kouty jak harry styles nebo henry cavill :/..ale do turecka se zatim nechystam. To si radsi poslu pozvanku na id kouty.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    KOUDY: máš zvláštní prsty
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    KOUDY:
    Už se ti delaj kouty.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NIAN85: ja mam furt vlasy nastesti, takze si muzu zpivat “vlasy jsou, zivot je krasny” :))

    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    KOUDY: No jo, urcita podoba tam je... oba mate usi, oci, nos... 😁
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nejkrasnejsi zlocinec..jajks :D..vykradl me, ale ty jeho oci!
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Chlapi, tomuhle vy nemuzete rozumet. Alespon ne 96% z vas.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    RAINBOF: "Nejkrasnejsi zlocinec sveta", Jeremy Meeks, o jeho inteligenci nemam informace, nicmene vim o jedne jeho blondate kopii v Cesku, ktera bydli u Chlumce. Renato, je bohuzel zadany. Oba jsou.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    RAINBOF: Reborna
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NIAN85: co to je za debila ? Ehm krasavici
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NIAN85: fun fact, v dřevních dobách forenzních věd se pokoušeli kriminalisti vytvořit obličej průměrnýho zločince. a čím víc průměrovali, tím krásnější tvář jim vyšla. takže bacha na průměry!
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Na to mam mozna kupodivu dokonce vyzkumem podlozenou odpoved. Protoze i pokud by neexistovalo nic nez vzhled, tak i tahle tva premisa je chybna. Tyhle obrazky si nahodou vybavuju z doby, kdy zadna AI nebyla (coz je taky tim padem chybne), hodnoceni atraktivity prumernych tvari totiz bylo tema jednoho srandavyzkumu, co jsme s kamoskama v ramci zkousky z metodologie zpracovaly ve trech nejvetsich ceskych mestech. A chudak prumerna Ceska dopadla s hodnocenim 6,3 z 10, respondentu bylo k tisicovce. Italku jsme nehodnotili, ale tricet ti uz taky neni. Mozna by to tudiz chtelo zamakat na osobnosti a vyjadrovani, kdyz ten vzhled uz asi s vekem lepsi nebude.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: Asi je to tím, že jsem moc vybíravá nebo bych se měla jet seznamovat do Itálie, nevim.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    ALTOR: Ještě mě napadla reakce na tohle.

    Proč jsem ti připadala jako normální = průměrná holka?

    Níže je průměrná tvář žen daných států vytvořená AI pomocí milionů fotek žen z danýho státu.

    A právě ta nejčastěji viděná tvář by mužům danýho státu měla připadat jako nejkrásnější.

    Když se podívám do zrcadla, tak spíš než tu Češku tam vidím přesně tu Italku, jen mám světlejší zeleno-modro-šedý oči.

    Prostě tuctovka, to ale neznamená, že to není tvář hezká nebo dokonce krásná.
    Myslím si, že jakožto ta Italy jsem tedy hezčí než ta průměrná Češka.

    Italy - přesně moje fotka z občanky, když mi bylo třicet. Teď vypadám plus minus stejně. Dělám si poklepovou masáž s krémy s kyselinou hyaluronovou a retinolem, vrásky zatím žádný nemám.

    Takže fakt nevím, proč mám problém se seznámit, když píšou, že právě tohle by muži měli považovat za krásný.



    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HIKY: hlavně proto že na seznamkách loví frustráti metodou kobercových náletů. Což se za ty roky přelilo v takovej divnej protokolkdy nikdo nesmí moc říct co by chtěl
    HIKY
    HIKY --- ---
    člověk v životě má spoustu možností, může sbalit holku na párty, může sbalit barmanku v baru nebo se seznámit na internetu, přijde mi ale že na internetu je to těžší
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam