• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---

    VERCASKOCKAMA: Gusljonok má novou barvičku...
    ŠÁTKY GUSLJONOK | Šátek Gusljonok Růžový panter vel.5 | Nosítka která se vám přizpůsobí
    http://www.kokon-nositka.cz/Satek-Gusljonok-Ruzovy-panter-vel-5-d1.htm

    CHtěla jsem se zeptat jak se roznosil...? Nosí se už pohodlněji i na břichu?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Vietnam, krásní lidé...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Mexicka soška....

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET: pan ma dobry postreh (((+:
    hlavne si tim nosic pekne rovna pater (mimochodem)...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KLEVKA:add z břicha na břicho. Mela jsem malou v satku a takovy pan maji prestavku opren o lopatu na mne krici: "sotva jste to dite z bricha dostala, tak ho na nem zase nosite co?" s usmevem, jsem pritakala :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    bez šátku ve střední Africe

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    tandem po Africku

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    kuk z Guatemaly

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    "Narodili jsme se s velmi "hladovou kůží". Miminka mají hlubokou potřebu kontaktu a pokud jej nedostanou, narušuje to jejich zdravý vývoj. Dotek je Bohem daná potřeba, z které nikdy nevyrosteme a může být sám o sobě naším cílem, nejen předehrou k sexu. Jako dospělí máme silnou potřebu držet za ruce, být v něčí náruči, objímat se, přijímat nesexuální masáž, toužíme po hlazení obličeje a paží, atd. Všechny tyto věci mají skutečné fyziologické účinky na naše biochemické a bio-energetické systémy. Například aktivita mozkových vln se při doteku zvyšuje a vede ke zvýšené pozornosti.
    Množství inzulínu, které potřebuje diabetik, se snižuje, zvyšují se hladiny hormonů, posilují se spánkové rytmy. Dotek je fyzicky nutný a prospěšný pro náš celostní pocit pohody. Prostřednictvím doteku je předáváno našem mozku mnoho neuronálních impulsů, které stimulují produkci hormonů (chemické / emoční energie), které následně vyvolávají dobré fyzické a emocionální pocity. Jednoduše řečeno, lidem pod dotekem rozkvétají. Hlad po doteku je skutečná lidská potřeba. A i když je dotek fyzický, je naší výživou a kotvou."

    z břicha na břicho
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    jak jednoduché (+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SANCHA: didymos sou super kvalitní šátky...Vybrala sis dobře (+: popřípadě můžeš zkusit plyšáka...(+: jak říkáš...ten nespočet kombinací materiálů, vzorů, barev, stylů tkaní mi prostě nedá spát...
    Prostě jeden šátek na celou dobu šátkovaní si fakt neumím představit (+: Hlavně šátky netratí na ceně a pokud, tak jen v řádu pár stovek...Je to dobrá investice...hehe
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KLEVKA: Tento modrý krasavec(horní foto)pouhých 1499 eur...(((+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Objevila jsem oko kochající krásu...
    Kdo by se rád koukl dál tady fb page https://www.facebook.com/modreamhandwovens?fref=photo



    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    „Pani, a nepotí se Vám tam moc?“

    „Pani, a nepotí se Vám tam moc?“ | Průvodkyně mateřstvím
    http://mirkakrizova.cz/nepoti-se-tam-moc/

    velmi aktuální...Co mě ale dostalo, kam až se může vyšplhat teplota v kočárku...48 stupňů....? wtf....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    S. O. S. mam delší šátek co s tím???

    inspirace od duhovky...

    Double Hammock with saltwater finish
    https://www.youtube.com/watch?v=brEJN-ixTVI


    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    VERCASKOCKAMA: hehe, chapu, kocicky jsou taky takova nase miminka (-:

    Jono, taky to moc nechapu...Ale uz jsem na zizkove potkala maminku cernosku ktera to tak mela a fakt to drzi...asi nejaky grif co se predava tradicemi z matky na dceru....
    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    KLEVKA: Nošení kočky pobavilo :D v těhotenství jsem cvičně zkoušela kolébku a KsK, jako nejlepší "jakoženošenec" mi přišel náš nejmladší kocour, ale stejně nevydržel déle než pár chvil :D
    KLEVKA: Já stále nechápu, jak je možné, že to drží i s dítětem. Když si takto představím toho mého draka, tak by se max. musel držet on mě a být jen obalený šátkem... (padá mi i podobně obtočený ručník kolem těla, když se víc hýbu, tak nemám odvahu zkoušet i s dítětem).
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Když chce ponosit koťě (+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Malý nedonošenec, takhle je mu nejlépe....

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Na čajové plantáži v Indii....

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam