• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    a trocha satkovaciho baletu... ta pani je uzasna: http://artipoppe.com/how-to-wrap/
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    JANISKA: jo, a artipoppe satky jsou taky fajn, ale myslim, ze pro normalni smrtelnici dost nedostupne: http://artipoppe.com/collections/wrap-lab/
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KOTENCE: Jo, je to ten černý pásek co je vidět pod kolenem.
    Tam kde se opírá noha, je to asi tři centimetry tlusté, polstrované, měkoučké, celé bavlněné. Natahne se to na bederák a zachytí za spodní část ramenního poruhu. Na bederáku se to může posouvat podle potřebné šířky, což je fajn. Takže loni na podzim to měl hned u té základní části nosítka, jen to rozšiřovalo hned u zadečku, teď už je má takhle posunuté aby je měl pod kolenem.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MULTICAT: Nepřišlo, už mám nutkání tam zavolat, i když řekla, že to může trvat i dva tejdny...
    Já myslim, že tohle řeší hodně maminek. Ty nejběžnější šátky jsou fakt takový hodně ethno a to se ke každýmu stylu nehodí.
    DALEEN: To jsou ty černý pásky? Neškrtí to na holý nohy?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KOTENCE: to vypadá, ze se po tobě opičím s tím komentářem :) a leo uz prislo?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    JANISKA: taky mě napadla Lisca... já si pořídila Indio právě proto, ze je to nenapadnej vzor, ale nosnost na větší dite asi nic moc...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    JANISKA: Já si objednala Storchenwiege Leo i proto, že má takovej nenápadnej vzor. (Teda hlavně proto :-))
    Ale černou bych vůbec nedoporučila, je to špatná barva pro auru a na miminko se nehodí.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Jejda, nějaké velké....
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Omlouvám se za nekvalitu fotky, ale snad jsou vidět ty rozšiřující popruhy. Jsou od značky Tula, ale pasují i na Beco. A syn byl velmi spokojený a musím říct, že se mi dobře nesl :)

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANISKA: jo a malem jsem zapomela na Yaro satky....doporucuju vlnene Yaro, mekoucke a pritom pekne nosne...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    oscha koi bai s liscim tandemem..(+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANISKA: nebo ...¨
    Lisca Grigio
    Vzor Lisca Grigio, Žakárová vazba ze 100% biobavlny. Neuvěřitelně měkký šátek v kombinaci přírodní, stříbrné a antracitové barvy. Gramáž cca. 240 g/m2.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANISKA: Lisca Obsidian
    Vzor Lisca Obsidian, Žakárová vazba ze 100% biobavlny v kombinaci antracitové a břidlicové barvy. Gramáž cca. 210 g/m2.
    tahle limitka od didymosu je na tom lip s gramazi nez antracit....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JANISKA: Vatanai Labyrinth Taranaki, Didymos Iris patri mezi tensi ale univerzalni, ktery ti ve vicevrstvem uvazu vydrzi... Mums era Nordic cherry ktery se da sehnat tady http://kontaktnisvet.cz/produkty/satky-mum-s-era/nordik-cherry me tedy zaujal, dnes jsem mela moznost vyzkouset a i s mou slecnou byl hodne pohodlnny, ten ti vydri i na batole.........ted jsem si vsimla ze chces cerny...tak co zkusit didymos antracit? tusim ze ho tu holky maji...treba nekdo napise postrehy jaky je...ale podle me bude jeste tensi nez iris, dle gramaze na didymosu.....
    a ohledne toho easy care satku, vubec netusim jaky je a nemam s nim zkusenost ale u satku je to kus od kusu, takze klidne muze byt s bambusem lepsi, napriklad jsem zkousela oschu s bambusem a byl nosny a pohodlnny i kolem tech 9kilo...nebo nati baby roseta s bambusem je celkem tlusty satek a je nosny...a sanami jsou kvalitni satky....
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Jo a nemáte tip na šátek, kterej bych využila co nejdýl (takže by měl hodně unést) a zároveň byl elegantnější a ideálně černej, kdyžtak s nějakým nenápadným vzorem? Jsem začátečnice a nemám ty šátky ještě "nakoukaný", zatím potkávám všude hlavně takové ethno šátky, nebo takové... jakoby infantilní.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Dotaz: mám zatím dva šátky: bavlněný easy care a šanami (bavlněný s 30 % bambusu) a šestitýdenní dítko, které se už z porodní váhy tří kil dostalo na neuvěřitelných 4,7 kilo. Doteď jsem nosila v pohodě v obou šátcích, ale poslední dva dny mám pocit, že mi už úvaz v šátku easy care hodně povoluje. Ať na začátku utahuju jak chci, tak po hodině nošení cítím, že se úvaz povolil a už se mi nosí celkem blbě. Je to tím, že už je dítě do tohohle šátku moc velký? Nebo jen asi blbě utahuju? Zdá se mi divný, že v šanami mi malá pořád vydrží, aniž by se prověsila, přitom bambus je prý ještě míň nosný než bavlna...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PETPET: no, mne vadej i ty nozicky... si myslej, ze je to nejakej plysak nebo co? jo, kdyby mu sahli na zadek, tak je fakt taky poplacam... ale zase je to furt lepsi, nez kdyby me nekdo zase urazel a byl na me osklivej. :)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KLEVKA: Zkus si dojít do nějakého sportu, tam bývají vcelku prostorné a dobře nositelné ledvinky
    PETPET
    PETPET --- ---
    MULTICAT: moje dite obcas i cizi lidi poplacaji po zadecku... A to mi teda prijemny neni- mam chut je taky placnout...a asi to brzo udelam! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam