• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KLEVKA:vatanai maruyama.
    Ten obrazek na jejich strankach, kde je v tom uvazana velka holcicka, je ale sci-fi. Jak mela L. 4.5-5 kg, tak jsem ho musela odlozit.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    FRENNET: copak to je za šátek?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    neco z leta
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    SANCHA: Asi vis, ale kdybys chtela vyzkouset, tak brana k detem tulu ma a pujcuje. Taky nad ni uvazuju, ale syn je jeste malickej a navic jsme dostali beco.. Tak uvidim, jak bude sedet.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    MULTICAT: Nosíme ho jen občas. On toho docela dost ujde, ale právě když někam vyrážíme na celý den a víme, že nebude mít šanci po obědě spát nebo když ho už bolí nožičky. A je tam vážně spokojený. akorát tedy v tom zimním oblečení se tam upíná trochu hůř :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DALEEN: predpokladam, ze ve trech budu taky stale nosit... prokop ted na zadech neusina. No, nebo mu spis nedavam sanci, mam pocit, ze bez prsa neusne. Ale zkusim zase nekdy uspat na zadech.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SANCHA: ta je bozi!!!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SANCHA: stejne, at jdou doktori s tema svejma tabulkama do pr...e, pardon. Vsichni mi rikali, jakej je nas kluk obr, vsechno je tak relativni!
    Jemnostpan, ale myslim to hezky ;) u kdyz nekdy i potouchle, pravda...
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SANCHA: Beco Butterfly II. a pro syna mám k tomu rozšiřovací popruhy od Tula, aby se mu líp sedělo. Má ve třech letech 14kg.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SANCHA: Mám pocit, že spal snad hned jak jsem ho zacvakla :)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    DALEEN: Jejda, pardón za velikost a otočení, posílala jsem to z mobilu :)
    Usnul hned na začátku procházky (už byl dost unavený), akorát jem zapomněla kapucku, tak jsme mu pak plandající hlavu jistili šálou :)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Takhle se o víkendu nesl náš tříletý. Lepší fotka se mi nepovedla :-)

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KLEVKA: ja mam tu mensi verzi. Prokopovi zacina byt mala v oblasti nohou, mam pocit, zacala jsem uvazovat o porizeni tech prodluzovaku. Sancha ma ani ne pulrocni holcicku, ze jo? To je teda kus! Ale predpokladam, ze se rustove tempo snizi... tezko rict, co bych doporucila. :( oproti manduce je vetsi, coz je bezva. Taky trwba sanche zacne dcerka driv chodit a nebude se tak dlouho nosit, jako muj jemnostpan. Co se poradit s vyrobcem? Ja se takhle take s dotazem obratila na mandukare... kazdopadne tula je bozi a je to dobra volba ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SANCHA: a kolik má měsíců mládě? já bych si byt tebou poridia tu co ma multicat...snad nam poradi jakou ma velikost...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: hehe, musela jsem...Ten zlaty je top (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT:
    9% Egyptian cotton, 29% khaki-gold mulberry silk, 1% polyester, 1% polyamide in khaki-gold and black with silver sparkles, 265 gr/m2, softweave

    size 7 - 430€, size 6 long - 415€, size 6 - 400€, size 5 - 370€, size 4 - 340€

    Solnce Genesis The Wildling





    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: jenom (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MULTICAT: ((((+:
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KLEVKA: to vychází na 13 tis..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam