• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Uz nam ten tandem jde, vystacim s manducou a satkama, novy nositko kupovat nebudu. Ale teda docela to budi pozornost :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    HOKITOKY: ahoj a jaky mas satek? kolik ma kilo dite? muze to byt nizsi nosnosti satku....mas treba i fotku uvazu? klidne ji zkus poslat a mrknu na to co by se dalo vyladit.
    Takhle naslepo ti muzu zkusit poradit, aby jsi jak mas pruhy latky ktere si rasis na ramena, tak aby jsi je skladala na sebe, jako treba tricko, kdyz skladas...rovne pruhy prelozit dvakrat pres sebe, jakoby uhledne...nevim zda je to takto srozumitelne...
    HOKITOKY
    HOKITOKY --- ---
    Prosím, nějak mě pod chvíli začne škrtit šátek v podpaží když si uvážu "batoh na záda" klasický. Nemáte někdo šajna, co dělám špatně? Případně díky.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PETPET: Mrkni na jejich stranky esencespojeni.cz.....ted z hlavy nevim jak jsou na tom cenove...
    PETPET
    PETPET --- ---
    KLEVKA: nadhernej! Kolik stoji? Premyslim bud o necem takovem nebo to nositko... Na zacinajiciho chodce mi to prijde idealni.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Ring sling AYU Estrellita, esencespojeni.cz
    Začátkem, jen pár řádků, o u nás poměrně neznámé firmě AYU.
    Šátky AYU tkají a šijí Kolumbijské maminky samoživitelky a velká část z prodeje jde právě těmto maminkám a jejich dětem. Dále AYU podporuje děti ze sociálně slabých poměrů a navíc jsou jejich produkty ekologické. Šátky jsou z 50% recyklovaný plast a z 50% recyklovaná bavlna.
    Barva je pozitivni, energická akorát do těchto momentálně pošmourných dní. Při bližším pohledu vidím žluté, krémové, orandžové, červené nitky. Látka je jemná, měkká, tenká a zároveň příjemná a nosná. Jako plus vnímám silnější kus látky, který padne akorát na rameno. Kapsička na zip, na pár nezbytností je praktická.
    Tento ring sling bych si uměla představit ve své výbavě, byl mi pohodlný. Děkuji za možnost otestování.
    Nošení a spokojeným dětem zdar.(+:



    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    LENZIE: supr, tak já dám teda včas vědět jak něco zase bude...(+:
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Jinak na sraz bych taky dorazila, aspoň na chvilku, ale záleží na místě a čase. Přes oběd se z práce na chvilku utrhnu, jinak pak můžu až odpoledne. Tak kdyby se podařilo nějak zorganizovat, budu moc ráda.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KLEVKA: Děkuji. Šátek už jeden mám (a když se mrňous nebude bránit, tak určitě ještě nějaký pořídím). Nosítko chceme - když někam pojedeme autem a bude potřeba přesun, tak abych netahala vajíčko a hlavně netrávila hodinu montáží šátku (znám se - při zkoušce s plyšákem jsem měla na rukách téměř gordický uzel a do výsledné motanice bych dítě zatím radši nedávala :) ). Teď asi už jen počkám, jestli modré pro kluka nebo růžové pro holku :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Po čtvrt roce v lese...(+: Asi jsem opravdu víc městana, nežli lesana (+:
    Jinak sdílím nesmírnou radost, kterou mám za tyhle chvilky nošení...

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PETPET: tak domluvime jiny den a jine misto (+: v dubnu, pisu si..!
    PETPET
    PETPET --- ---
    KLEVKA: my se vracime az za mesic.. Ale v dubnu zkusim dorazit-ve ctvrtek rano chodime plavat tak je to takovy narocnejsi organizacne :-) pro me je to dojezdove docela daleko.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PETPET: Jooo pojd na sraz (+: Tento tyden teda jsem mimo Prahu, ale ten dalsi, pokud budem zdrave tak jdem (+:
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    LENZIE: Pro novorozence je uplne nejlepsi satek...ja osobne nosila jen v satku tak pul roku, pak jsem zacala vymyslet nejake nositko a to hledam do ted (+: jinak tohle satkove mei-tai asi muzes pouzit i na novouska ale osobne si myslim ze je jednodussi uvazat satek nez utahovat, povolovat, stahovat a nastavovat tohle nositko, nebo jakekoli jine...miminkum je fakt jejlip v satku, pekne je obepne a nikde netlaci....
    Pokud uvazujes o nositku pro miminko tak doporucuji tohle
    NoseniDeti.cz - Nosítko Storchenwiege Inka
    http://www.nosenideti.cz/karta_zbozi/241/NStorchInka/Nositko-Storchenwiege-Inka/
    PETPET
    PETPET --- ---
    KLEVKA: diky moc! Ja radej barvy (treba modrou nebo olivovou...hmmm), tak to jeste omrknu... Budu muset na nejaky ten vas sraz a vyzkouset :-)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KLEVKA: to je krása :) koukala jsem, že píšou, že tohle nosítko lze používat i na malá miminka (cca od měsíců) - dají se tedy použít i na novorozeně nebo jsou se tím myslí použitelnost třeba od 4 - 5 měsíců a pro novorozeně je lepší pořídit nějaké pevnější nosítko?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ERGONOMICKÁ NOSÍTKA | Šátková mei tai | Mei tai šátkové Růžový panter | Nosítka která se vám přizpůsobí
    http://www.kokon-nositka.cz/Mei-tai-satkove-Ruzovy-panter-d60.htm
    tohle ruzove ...(+: to bych bral aja (+: je tam 50%lnu....
    ale vam asi lip sedne ta khaki (+: jinak myslim ze to zanaseni fakt nebude zadna hruza....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PETPET: http://www.kokon-nositka.cz/Mei-tai-satkove-Khaki-d59.htm
    ERGONOMICKÁ NOSÍTKA | Mei tai | Klasické mei tai s lnem šedomodrá s višní | Nosítka která se vám přizpůsobí
    http://www.kokon-nositka.cz/Klasicke-mei-tai-s-lnem-sedomodra-s-visni-d61.htm
    to klasicke mei-tai ne ale to satkove mozna asi jo....ale myslim ze to bude hned...to satkove se mi libi (+:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam