• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KYO: oka oka, ja jsem dala tento navrh proto, ze ne kazdy vi, ze se to tim da vyresit.

    Urazet se snad za to nikdo musi.
    TABBY
    TABBY --- ---
    PETPET: Si to budu muset stopnout :) Batoh vazu od 4. mesice, ohebnost se zlepsuje, ale porad to je bida...
    SNELA
    SNELA --- ---
    Uff tak se to vyresilo za me, snad brzo dorazi ♡

    SNELA
    SNELA --- ---
    SANCHA: to ne no :D a jak jr ti pohodlna? kort na zadech, prvotní důvod ke koupi nositku bylo, ze mi taky moc nejde vazat na zada a ze na zádech nosit chci. Nicmene ted je pritel po operaci a ja taham sama malou a jak chodim nakupovat atd, tak je pro me jednodušsi hodit na sebe nositko, nez nekde v garazi tahat po zemi satek..


    KLEVKA: presne jak pises, o to tezsi to u me je, ze tulu musim mit s buldockama a nebo Lenka nositko z Fidelly Shebra smoke (rozhodovala jsem se mezi nim a kokadi) no prostě strevo :D asi zkusim zajet na tu letnou, ja se nikdy nemuzu rozhodnout normalne :D

    Jinak jsem vcera po delsi dobe vytahla auroru a jako neuveritelny jak je lehounka proti kokadakovi, jak papir :D
    PETPET
    PETPET --- ---
    SANCHA: mne tak 3-5 minut, zalezi... Dost jsem se toho bala a dlouho vazala jen s pomoci pritele. Pak mi kamaradka ukazala par triku, zjistila jsem, ze dite fakt nespadne a od te doby vazu sama... Po nekolika navazani zjistis, ze to je o cviku. Ale chtela bych byt teda ohebna jako Vonzino1 v tech videich, tak vysoko za zada jako ona fakt nedosahnu...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SANCHA: Mne asi minutu, vazu DH.
    A uz se tesim na mimino na zadech, obcas by se mi tam hodilo. Zatim si teda netroufnu, kdyz poradne nedrzi hlavu a neumim nahazovat. Tu velkou si na zada davam spodem pod rukou a reknu ji, at se drzi, to je snadny...
    KYO
    KYO --- ---
    FRENNET: ja samozrejme mam rehabilitace a dalsi veci, neptala jsem se na to proto, abych si usnadnila nebo oddalila problem.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KYO: cviceni je nejlepsi reseni. Taky to resim a pomaha to, a je to reseni i do budoucna.
    SIG
    SIG --- ---
    Dámy virbl prosím...........
    MÁME ŠÁTEK!
    Jmenuje se Didymos 1975 Mystic Petrol, pracovní název - princ Krasoň a už se nemůžu dočkat až bude doma :)
    Děkuji všem za porady a spolupráci :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: mas me naproste pochopeni, protoze sehnat nositko, co ti bude vyhovovat ve vsech smerech...bederak, krizeni popruhu, utahovani, pojistky,pohodlnost a spousta dalsich kriterii, no to je proste narocne...
    Lenka nositko je dle meho v pohodlnosti asi nejvic ale ta cekacka ta je na bednu... Tulu toddler si zajed zkusit do ditete v satku na letne...Ja ji tam zkousela a byla supr....Jen me osobne vadi ze tula nekrizi ramenni popruhy...Ale pohodlnostne je tesne za Lenkou....Pokud vam nebyla tula baby od kolinka ke kolinku tak stoji za to jet vyzkouset tu toddler. Prece jen je to nemaly peniz....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: pokud chces satek na leto ale i na zimu, tak je jasne , ze musis delat kompromis na obou stranach. Dle me osobni zkusenosti , je lepsi koupit satek na leto. Ten bambus treba. Pak ho prodat, pokud je potreba a koupit si pak nejakou nosnejsi bavlnu...
    Tak se s Petpet nejak dohodnete (+:
    SIG
    SIG --- ---
    PETPET: jééé no za 1000 i kdyby měl být jen pro mě a Jendovi jsem sháněla jinej to by bylo super :) a velikost?
    PETPET
    PETPET --- ---
    SIG: tak novej je za 1600,- tak bych ho nechala za 1000,-
    Little Frog Bamboo Labradorite - ŠátkoMánie.cz
    http://www.satkomanie.cz/cs/satky-littlefrog-bambus/1104-little-frog-bamboo-labradorite.html
    PETPET
    PETPET --- ---
    SIG: budu prodavat little frog s bambusem. Cena do 1500,- nosila jsem v nem cely leto dubnovy mimco a parada. Pohodlny je tak do 8 kg. Kdyztak napis :-)
    SNELA
    SNELA --- ---
    Ja vim, ze jsem pako, ale fakt nevim pro jaky nositko se rozhodnout. Mela jsem pujcenou Tulu baby a teda na 9kg a 72cm me moc neoslnila :( Po hodině noseni jsem byla vyrizena a latku Nelca nemela od kolinka ke kolinku. Jela jsem kvuli tomu do Brany zkusit toddler a meli jen Beco. Prodavačka tvrdila,ze je stejny jako tula, ale jista si teda asi moc nebyla, nicmene látka od k. ke k. byla ok, o pohodlnosti mluvit nemůžu, mela jsem ho nasazeny 3min. Co ctu, tak se nazory na tulu toddler (pro dceru me velikosti) liší. Chtěla bych Lenka nositko meziverzi, ale min. dva mesice se mi čekat nechce. Ale zároveň se bojim, ze me Tula t. neuchvati :/ Kdo me nekam poposune? :D
    SIG
    SIG --- ---
    KOTENCE: no to jsem blbá :D věříš že mě to nějak nenapadlo :D
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SIG: na zimu se pres nej obliknes :-)
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: bezva bezvba bezva :) já zatím vypravím drahého do studia
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: ted mizim neco vyridit , jak prijdu tak na to mrknem.....kolem 17-18 hod
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: dík :) ještě by mě zajímalo kolik toho bambusu je ideální? viděla jsem od 15 do nějakých 55%.....
    Ty little frog se mi líbí s tímhle vzorem http://www.satkomanie.cz/cs/zakarove-satky-little-frog/2816-little-frog-mint-cube.html jenže tam už není ten bambus ..a co s ním pak na zimu? stačil by taky nebo by to chtělo rozšířit sbírku? Jestli se nám společně podaří něco vybrat tak slevičku rozhodně beru všema deseti :) děkuju moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam