• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    TABBY
    TABBY --- ---
    DALEEN: Jak je na tom s udrzbou - musis ho zehlit po kazdem pouziti?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Dneska jsem po dlouhé době vyrazila s dcerou v šátku na delší procházku (cesta do školky se synem a zpátky - což je pro mě delší úsek) a musím říct že to Yaro s konpím fakt miluju. Čím dál tím lepší a lepší :)
    NEELLA
    NEELLA --- ---
    Zdravím po dlouhém usilovnem vybíráni nosítka jsem došla k závěru a vybírám mezi dvěmi

    Bondolino Slim-fit Denim stars nosítko - iSatky.cz
    http://www.isatky.cz/cs/bondolino-slim-fit/1533-bondolino-slim-fit-denim-stars-nositko.html

    Hoppediz HOP-TYE Los Angeles turquoise - ŠátkoMánie.cz
    http://www.satkomanie.cz/cs/nositka/1674-hoppediz-hop-tye-los-angeles-turquoise.html

    Malému je měsíc, jaké jsou rozdíly mezi těmito nositky? Diky
    HOKITOKY
    HOKITOKY --- ---
    KLEVKA: Děkuju moc, zkusm jiné úvazy. Šátek noname, málonošený pevný.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    HOKITOKY: podle fotky mi to prijde v pohode...mozna si muzes navazat ditko trochu vys, lepe se pak snasi ta vaha, teda me....jinak myslim, bud zvolit jiny uvaz, nebo satek nebo obe dokupy....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    HOKITOKY: nebo vyzkouset batoh ale s roztazenymi pruhy a s ukoncenim na tibetana, tyto vymozenosti dokazi z batohu udelat pohodlny uvaz, jinak batoh hodnotim jen jako zacatecni uvaz, ktery te nauci manipulaci na zadech. pohodlnejsi jsou mi jine uvazy...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    HOKITOKY: a copak to mas za satek? me reze z batohu na ramenou, kdyz mam tenky-malo nosny... Nebo vyzkousej jiny uvaz, ktery se rozklada ve vice vrstvach. Treba double hammock, batoh kapsa, christinas ruckeles....
    HOKITOKY
    HOKITOKY --- ---
    Před časem sem se tu ptala ale neměla jsem fotku. Ahoj, takhle vážu dceru na záda a po čase mě začnou řezat "popruhy" v podpaží a na ramenou. Jak to napravit?

    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Kdybyste měl někdo zájem, prodávám novou, jen vyzkoušenou Manducu.
    [ OFFERINGNABÍZÍM: NOVÁ Manduca / Praha, Velké Popovice / 2500 CZK ]
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: No krasa!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    momentalní Lenka toddler u nás na návštěvě na hory, pak napíši jak obstála při výšlapu na Sněžku.....
    Jinak úplného novouška bych si nechala v šátku, do nosítka až třeba od půl roku.....

    JAZZ
    JAZZ --- ---
    jo tp je to, co jste tu řešily
    SNELA
    SNELA --- ---
    JAZZ: ma několik verzi standart, zvetseny standart, meziverzi a toddler
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    a dají se v něm nosit i novorozenci? vypadá fakt super, že bych ještě vyměnila manducu?:)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: v létě jsem ho testovala na 20 km procházce a nemohla jsem si ho vynachválit...Tady to je z šátku Diva Essenza Celeste.
    Má supr bederák a ramenní popruhy, vůbec jsem cestou nic necítila...Teď už má prý i nově možnost křížit ramenní popruhy na zádech, tím to dotáhla do dokonalosti....
    Jen má Lenka delší čekací lhůtu...Nosítka jdou na dračku a nestíhá šít ((((+:

    SNELA
    SNELA --- ---
    JAZZ: prave a nej cekam, tak pak poreferuju :)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    Dnes jsem viděla supr nositko, Lenka něco..., site na slovensku ze satku
    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: krasnej
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Lily Sling - Halif Lukum
    složení : 100% bavlna
    gramáž : 260 g/m2 , po vyprání 280g/m2
    původ : Rusko
    Na první pohled mě okouzlil vzor. Osobně jsem si šátek pojmenovala na ruskou vločku.
    Na omak jemný, nadýchaný, při vázání ho je do ruky akorát. Dobře se s ním pracuje a na ramenou taktéž sedí elegantně a pohodlně. S 11 kilovým dítkem po půl hodině stále příjemný zážitek.
    Navazovala jsem ho i kamarádce, která zatím dítko nemá a nenosí a i ta byla nadšená, že váhu na svém těle vůbec necítila. Nesla asi tak hodinku.
    Pro mě tedy objev další nové a velmi kvalitní značky s krásným jménem Lily sling.
    Mnohokrát děkuji za možnost vyzkoušet tohoto krasavce, nošení a spokojeným dětem zdar. (+:



    LALOBA
    LALOBA --- ---
    PETPET: batoh jsem uvazala kdyz si malej pokakal nositko a nebyla jina moznost. diky tomu jsem zjistila, ze je to vlastne celkem easy. ale nosim ho ted uz skoro porad v nositku, satek se mi libi, ze jde bavazat vys, jenze ja mam prave problem s ohybnosti v ramenou, vzdycky jsem mela, uz od detstvi mi neslo ani spojit ruce za zady. ja tam proste nedosahnu a boli to.

    mimochodem, tohle me dneska docela rozsekalo, tak jsem to sem chtela sdilet, ac jste to mozna videly/i
    First trip outside for baby gorilla born by emergency caesarean - ITV News
    http://www.itv.com/news/2016-03-31/first-trip-outside-for-baby-gorilla-born-by-emergency-caesarean/
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Storchenwiege diamantova vazba. Šátek je trochu tuhý (srovnání s hopedize) Tak uvidíme. Obzvlášť blbe se vaze uzel na zádech.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam