• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    a dají se v něm nosit i novorozenci? vypadá fakt super, že bych ještě vyměnila manducu?:)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: v létě jsem ho testovala na 20 km procházce a nemohla jsem si ho vynachválit...Tady to je z šátku Diva Essenza Celeste.
    Má supr bederák a ramenní popruhy, vůbec jsem cestou nic necítila...Teď už má prý i nově možnost křížit ramenní popruhy na zádech, tím to dotáhla do dokonalosti....
    Jen má Lenka delší čekací lhůtu...Nosítka jdou na dračku a nestíhá šít ((((+:

    SNELA
    SNELA --- ---
    JAZZ: prave a nej cekam, tak pak poreferuju :)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    Dnes jsem viděla supr nositko, Lenka něco..., site na slovensku ze satku
    SNELA
    SNELA --- ---
    KLEVKA: krasnej
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Lily Sling - Halif Lukum
    složení : 100% bavlna
    gramáž : 260 g/m2 , po vyprání 280g/m2
    původ : Rusko
    Na první pohled mě okouzlil vzor. Osobně jsem si šátek pojmenovala na ruskou vločku.
    Na omak jemný, nadýchaný, při vázání ho je do ruky akorát. Dobře se s ním pracuje a na ramenou taktéž sedí elegantně a pohodlně. S 11 kilovým dítkem po půl hodině stále příjemný zážitek.
    Navazovala jsem ho i kamarádce, která zatím dítko nemá a nenosí a i ta byla nadšená, že váhu na svém těle vůbec necítila. Nesla asi tak hodinku.
    Pro mě tedy objev další nové a velmi kvalitní značky s krásným jménem Lily sling.
    Mnohokrát děkuji za možnost vyzkoušet tohoto krasavce, nošení a spokojeným dětem zdar. (+:



    LALOBA
    LALOBA --- ---
    PETPET: batoh jsem uvazala kdyz si malej pokakal nositko a nebyla jina moznost. diky tomu jsem zjistila, ze je to vlastne celkem easy. ale nosim ho ted uz skoro porad v nositku, satek se mi libi, ze jde bavazat vys, jenze ja mam prave problem s ohybnosti v ramenou, vzdycky jsem mela, uz od detstvi mi neslo ani spojit ruce za zady. ja tam proste nedosahnu a boli to.

    mimochodem, tohle me dneska docela rozsekalo, tak jsem to sem chtela sdilet, ac jste to mozna videly/i
    First trip outside for baby gorilla born by emergency caesarean - ITV News
    http://www.itv.com/news/2016-03-31/first-trip-outside-for-baby-gorilla-born-by-emergency-caesarean/
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Storchenwiege diamantova vazba. Šátek je trochu tuhý (srovnání s hopedize) Tak uvidíme. Obzvlášť blbe se vaze uzel na zádech.

    SNELA
    SNELA --- ---
    SANCHA: dekuju, už mam rezervaci na Lenka nositko, tak snad nam sedne.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KYO: oka oka, ja jsem dala tento navrh proto, ze ne kazdy vi, ze se to tim da vyresit.

    Urazet se snad za to nikdo musi.
    TABBY
    TABBY --- ---
    PETPET: Si to budu muset stopnout :) Batoh vazu od 4. mesice, ohebnost se zlepsuje, ale porad to je bida...
    SNELA
    SNELA --- ---
    Uff tak se to vyresilo za me, snad brzo dorazi ♡

    SNELA
    SNELA --- ---
    SANCHA: to ne no :D a jak jr ti pohodlna? kort na zadech, prvotní důvod ke koupi nositku bylo, ze mi taky moc nejde vazat na zada a ze na zádech nosit chci. Nicmene ted je pritel po operaci a ja taham sama malou a jak chodim nakupovat atd, tak je pro me jednodušsi hodit na sebe nositko, nez nekde v garazi tahat po zemi satek..


    KLEVKA: presne jak pises, o to tezsi to u me je, ze tulu musim mit s buldockama a nebo Lenka nositko z Fidelly Shebra smoke (rozhodovala jsem se mezi nim a kokadi) no prostě strevo :D asi zkusim zajet na tu letnou, ja se nikdy nemuzu rozhodnout normalne :D

    Jinak jsem vcera po delsi dobe vytahla auroru a jako neuveritelny jak je lehounka proti kokadakovi, jak papir :D
    PETPET
    PETPET --- ---
    SANCHA: mne tak 3-5 minut, zalezi... Dost jsem se toho bala a dlouho vazala jen s pomoci pritele. Pak mi kamaradka ukazala par triku, zjistila jsem, ze dite fakt nespadne a od te doby vazu sama... Po nekolika navazani zjistis, ze to je o cviku. Ale chtela bych byt teda ohebna jako Vonzino1 v tech videich, tak vysoko za zada jako ona fakt nedosahnu...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SANCHA: Mne asi minutu, vazu DH.
    A uz se tesim na mimino na zadech, obcas by se mi tam hodilo. Zatim si teda netroufnu, kdyz poradne nedrzi hlavu a neumim nahazovat. Tu velkou si na zada davam spodem pod rukou a reknu ji, at se drzi, to je snadny...
    KYO
    KYO --- ---
    FRENNET: ja samozrejme mam rehabilitace a dalsi veci, neptala jsem se na to proto, abych si usnadnila nebo oddalila problem.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KYO: cviceni je nejlepsi reseni. Taky to resim a pomaha to, a je to reseni i do budoucna.
    SIG
    SIG --- ---
    Dámy virbl prosím...........
    MÁME ŠÁTEK!
    Jmenuje se Didymos 1975 Mystic Petrol, pracovní název - princ Krasoň a už se nemůžu dočkat až bude doma :)
    Děkuji všem za porady a spolupráci :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SNELA: mas me naproste pochopeni, protoze sehnat nositko, co ti bude vyhovovat ve vsech smerech...bederak, krizeni popruhu, utahovani, pojistky,pohodlnost a spousta dalsich kriterii, no to je proste narocne...
    Lenka nositko je dle meho v pohodlnosti asi nejvic ale ta cekacka ta je na bednu... Tulu toddler si zajed zkusit do ditete v satku na letne...Ja ji tam zkousela a byla supr....Jen me osobne vadi ze tula nekrizi ramenni popruhy...Ale pohodlnostne je tesne za Lenkou....Pokud vam nebyla tula baby od kolinka ke kolinku tak stoji za to jet vyzkouset tu toddler. Prece jen je to nemaly peniz....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: pokud chces satek na leto ale i na zimu, tak je jasne , ze musis delat kompromis na obou stranach. Dle me osobni zkusenosti , je lepsi koupit satek na leto. Ten bambus treba. Pak ho prodat, pokud je potreba a koupit si pak nejakou nosnejsi bavlnu...
    Tak se s Petpet nejak dohodnete (+:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam