• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Lenka nosítko
    verze toddler
    z šátku Kokadi Erna im Wunderland
    Mé druhé životní setkání s Lenka nosítkem. Podruhé jsem se měla možnost přesvědčit, že tohle nosítko je v pohodlnosti opravdu velmi daleko. Procházka delší i v náročném terénu byla na jedničku. Jen ukotvení kapucky k ramenním popruhům lehce zaostává, ale požitek z nesení byl silnější (+: Proto můj dojem zůstává pozitivní.
    Děkuji za možnost zapůjčení, nošení a spokojeným dětem zdar (+:

    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Šátek je určitě omezující. Na druhou stranu je otázka jestli jí vadí omezení. Jestli to není na druhou stranu třebast tím, že v té Manduce necítí dostatečnou oporu. Ze zkušenosti, dítě v šátku je v trošku jiné pozici než v nosítku.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    SIHAJA: ja s malou cvicila a jeste cvicim. Nosim ji dost casto, ale vzdy to zaridim tak, aby treba po 30-45min byla venku. Nikdy jsem s ni nechodila na vylety nebo procházky v satku. Vzdy jenom neco vyridit do mesta a zpatky. A vzdy poctive navazat a dotahnout at se nevyosi.
    Pravda vsak je, ze mala nemela snizeny svalovy tonus, ale ji asi seklo. To uz nikdo nezjisti.
    Nicmene nezoufej, vojtovka i jina cviceni jsou supr a pokroky uvidíš behem jednoho dvou dnu a pak se zeptas znovu.
    TRAMIN: ne. Satek je jeste vic omezujici nez nositko, mi prijde. Ty male deti v tom satku moc na vyber nemaji, no.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN: zbytek vety: pomaha v tom satek? nebo je to proste moc zive dite a pockat za par tydnu?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Zkousime zatim doma Manducu s novorozeneckou vlozkou. mrne (5 tydnu) ji celkem zvlada, ale strasne ji vadi,ze je omezena v pohybu. napriklad po kojeni mi v ni usne, ja muzu zehlit a po nejake dobe se probudi a zacne vrtet hlavou a vztekat se a musim ji odcvaknout ty popruhy a drzet ji rukama.to pak kouka a ruzne se snazi drzet sama hlavu a je klid.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Tak mi doktoři nedoporučují dceru teď moc nosit. Má slabé svaly hrudníku a sesouvá se mi do jedné strany :-( Na krátké pochůzky prý v pohodě a nemám to řešit, ale na delší výlety prý raději ne. Ve středu razíme k fyzioterapeutce a naučí nás co z Vojtovky s ní provádět, aby se to srovnalo.

    Máte někdo podobnout zkušenost? Začali jste potom, co se to upravilo zase víc nosit?
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    TABBY: Taky jsem kdysi na Medley narazila díky tý nízký ceně, ale kamarádka mě od koupě odradila, prý to je asi jako nosit v prostěradle.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Jestli si to chceš jen zkusit, tak ti můžu půjčit klasický bavlněný (šedý). A když ti nošení v šátku bude vyhovovat, tak si pak vybereš podle sebe.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    na kojeni v satku je taky lepsi krapet delsi...
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jinak ohledně velikostí, mám LennyLamb ve velikosti 5, měřím 176cm, velikost 42/44 a kříž s kapsou uvnitř normálně uvážu, musím teda hodně dotahovat, ale v pohodě na dva uzly zavážu :) Ale jinak další bych si asi raději koupila už 6, aby pak nějaký, na délku méně náročný úvaz, uvázal i tatínek :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Urcite. Taky jsem ho zvazovala, akorat si myslim, ze o nem bude naval. Navic co ja s sestkou, kdyz batohuju (a ted zkousim double hammock, na ktery mi staci petka).
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: neboj je to easy, jsi z Prahy? tady je to predani z ruky do ruky....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Kindred Wrap Paia Lilac s tenclem vel. 6
    Vatanai Syringa - 48% high quality combed cotton, 8% natural bamboo, 14% linen, 30% viscose - velikost 6

    ja nakonec tyhle dva, chtela jsem mokoshe ale nakonec jsem se rozhodla pro vatanaie prece jen je to ceska firma a to slozeni je velmi zajimave....
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: No ja jenom doufam, ze ten pujcovaci postup nejak nezvrtam a nedostanu se na black list ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MISERY:

    TABBY:

    tak pak pls pisni tu recenzi i sem, budu moooc rada za zkusenosti....
    TABBY
    TABBY --- ---
    MISERY: Kokon a NatiBaby Colibri - Kolibříci fialoví se lnem
    MISERY
    MISERY --- ---
    TABBY: A jakej? Já Diva Milano Essense Celeste a Vatanai Syringa :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    MISERY: Ja taky :-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak jsem se přihlásila na testování :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam