• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MISERY: Nestraš, nám ho na UZ zcela detailně ukázali :)
    Medvěda máme, taky opici, co by se tam vešla. Tak asi jedno zůstane jako nosidlo a druhé jako batůžek ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    LENZIE: Taky mi říkali, že to bude kluk, hahaha. Nicméně i kluci můžou nosit třeba medvědy ;)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MISERY: Čekáme kluka - tak leda bych to sešila po stranách a udělala mu z toho batůžek na autíčka a traktorky :)
    MULTICAT: Vzhledem k tomu, že ta naše vypadají používaně, tak se obávám, že do toho fakt někdo ty děti cpal.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    da se Storchenwiege nekde vyzkouset a koupit v praze v kamennem obchode? znam akorat branu k detem a tam tuto znacku zrejme nemaji.

    pripadne kdyby se nekdo zbavoval, tak dejte vedet :) - az bude trosku vetsi, chci poridit tulu nebo kibi.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    LENZIE: jo, já vlastně od sestřenice, co žila v USA dostala taky nějaké s destičkou ... Vůbec nevím, jestli v tom děti trápila. Ale šlo to hned pryč.

    Storchenwiege je skvělá volba :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Hele, ale na nošení panenek je to super ;)
    TABBY
    TABBY --- ---
    LENZIE: Urcite sem dej foto, je to dost zajimave :)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    TABBY: Asi to chytnu a rovnou zrecykluji :) Zitra ho ještě vyfotím, je to spíš jak mučící nástroj.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MULTICAT: Dědictví... Tchýně má bráchu v USA, poslali spoustu super věcí, snad až na tohle. Nicméně ta dvě poslední nosítka jsou cca 13 let stará. To dostala kdysi švagrová pro synovce. Pak to putovalo po nějakých kamarádkách a teď skončilo u nás. Nechápu, jak do toho vůbec někdo mohl dávat dítě.

    My jsme s mužem domluvení na koupi Storchenwiege :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    LENZIE: Kapsa... s drevenou destickou... to teda presahuje moji predstavivost ;) Nemohlo by to treba chytit pozar, blechy nebo drevomorku?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    LENZIE: vygooglila jsem snugli a teda nebrat a to s dřevěnou destičkou taky ne :(
    A kdyby sis nějaké přála? To je dědictví, ta nosítka?
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Ach jo, tak ke mně doputovala další dvě "nosítka"... Jsem z toho dost zoufalá, protože vím, že je používat nebudu a ještě to budu muset obhajovat před příbuznými...
    To první je hadrové cosi značky Snugli - vypadá to, že to je na větší dítě, ale prostě je to takové divně hadrové. Mám pocit, že v tom dítě musí plandat. Navíc to má ramenní popruhy vypolstrované na délce asi 10 cm - tj. asi tak jenom na ramena.
    To druhé je taková kapsa, do které se na sucháče dá dát vložka - ta je ale vycpaná tvrdou dřevěnou destičkou. A asi jsem teda totální lama, ale absolutně jsem nepochopila, jak bych ho na sebe měla zavěsit. I když jsem povolila popruhy, tak místo, kde se kříží, mám v podstatě za krkem. Můžu ho zkusit vyfotit, jestli si s tím tady některá poradíte, ale nechci tím otravovat, když vím, že asi skončí v krabici s dalšími nepoužitelnými věcmi...
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    ORTWORKA: Obě moje děti jsou vcelku nositelné. Ale kamarádky holčičku jsem do šátku nedostala ani smykem. Prostě ne. Ještě tak jde na chvilku nacpat do nosítku. Při tom chce pořád nosit, ale na rukou.....
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    JAZZ: tak kdyby měl někdo zájem, cena dohodou:)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: Na malou muzes mit v podstate cokoli na rsko, cim tensi, tim lip se utahuje...proto se vyplati treba neco s konopim. Ikdyz je satek s konopim tensi, tak je stale pohodlny...
    SIG
    SIG --- ---
    JAZZ: dik, honim neco ruzovyho... nevim proc je to jen moje umanutost ze chci bejt princezna stejne mi vzdy oci spocinou na necem cernym nebo modrym :D
    NYA
    NYA --- ---
    IFKA: kdyby mi nosítko nesedlo, mohu ho vrátit jako cokoli koupené v eshopu .. tak mi to přijde snazší než s tou půjčovnou.
    do té brány bych aj zajela, až budu v praze, ale není tam kde parkovat a my jsme na to dost vidláci, jezdit hromadnou dopravou

    ORTWORKA: v osmi týdnech jsem vázala na kolíbku a v ní se mu líbilo leda při chůzi. tak mi navázanej trochu řval a jak se rozhoupala chůze, tak byl spokojenej a brzo usnul. na jaře bylo trochu chladno, omotala jsem si kolem nás obou deku.
    ale na vesnici si člověk může dovolit módní výstřelky celkem neomezeně, protože raritní je už samo nošení :)
    PETPET
    PETPET --- ---
    ORTWORKA: ze zacatku jsem ho nosila spiciho a pak si zvykl a bavilo ho koukat, ale musela jsem chodit...
    No a v zime jsem mela nosici mikinu a pres to vetsi bundu a kojila kdekoliv to slo (vetsinou to vyslo casove tak, ze jsme byli vevnitr). Syn mel termopradlo a vrstvu na to treba. A prislo mi, ze je mu u me rozhodne tepleji nez v kocaru.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ORTWORKA: Dcera jako kojenec nebyla moc nosivá. Spíš až ve vyšším věku, kolem 2-3 let.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam