• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Tak jo...Jsem pro. Byl to jen takový akční nápad (+:
    SIG
    SIG --- ---
    muzu-li se do toho vlozit, tak bych to asi nekomplikovala tim kulovym bleskem. seznam na nastence je fajn! osobne bych si podle nej vybrala satek a dohodla se s dotycnou... mam pocit ze nas tu neni zas tolik abysme to musely honit v kruhu
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KLEVKA: můj šátek, který můžu nabídnout LENZIE:
    Jinak se omlouvám, jsem na telefonu a trochu tady s tím bojuju. Na nástěnku se ani nedostanu.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    jsou 4 kroky, na sebe navazující, které je třeba stanovit, než se spustí akce kulový blesk :

    1. je treba zjistit jake satky mame k dispozici k testovani
    (proto je treba vyplnit "uzivatelsky seznam" na nastence)

    2. z ziskaneho seznamu v ankete zvolime poradi satku k testovani

    3. zjistit adresy, nebo misto vyzvednutí

    4. z adres sestavim idealni poradi predavani testovaneho kousku, at to nelita republikou sem a tam...

    tzn. - davam satek k testovani, vyslu ho k prvni ucastnici a po kruhu jak pises, se Ti vrati zpet.....
    Ano v kruhu (+: ..
    jeden kus prijmes a nasledne ho posles dal....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE: promin, ma blbost....vysvetlim od zacatku....
    kdyz se vepises svym satkem a zvolime tvuj satek k testovani-treba jako prvni. Dle seznamu, ktery vytvorim z adres. Posles k prvni osobe. ta zase posle dalsi v seznamu. Takto obeslem vsechny kdo se prihlasi. A pak putuje satek zase k tobe domu.
    Jen potrebuji vedet, co kdo zavazne nabidne, nasledne muzu urcit poradi v jakem se bude testovat...
    Takhle ok?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    takto, kdyz nekdo vepise svuj satek, budu vedet , kdo se zavazne hlasi do akce a muzu po te vytvorit anketu, ve ktere si zvolime poradi testovani satku.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: jestli jsi to vyfotila kvuli mne, tak dik. Ale ja nerozumim tomu systemu pujcovani. "poradi kusu". To se jako prihlasime a pak si je budem pujcovat v kruhu?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: ja se priznam, ze tomu moc nerozumim :-/
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Na záložce "nástěnka" na téhle diskuzi byla vytvořená sekce "Uživatelský seznam",
    kde do pole, můžete vložit Šátek ,který jste ochotné uvolnit k testování (Výrobce,typ,délka,material,...) a dát "Uložit".
    Na základě tohoto seznamu bude vytvořena anketa, kde si zvolíme pořadí kusů, které pujdou k testování.
    Tímto způsobem, můžeme zorganizovat akci kulový blesk (((+:

    NO, ANEBO SI TO VYREŠÍTE MEZI SEBOU V POŠTĚ ?

    ...taKže, kdo vytvoří záznam do zmiňovaného seznamu, jde do akce kulový blesk ... howgh
    TABBY
    TABBY --- ---
    PETPET: Je to vel. 5. Jestli ti to vyhovuje, hod mi do posty adresu.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    To je super nápad. Můžeme se zapojit, až budeme z porodnice doma? Z hlavy teď nedám, co tam mám za šátek.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    TABBY: tak ja ho vyperu a napisu.
    PETPET
    PETPET --- ---
    TABBY: indio se lnem bych zkusila ja. Len me dost laka :-)
    TABBY
    TABBY --- ---
    KOTENCE: Chci Orkney!

    Muzu pujcit heste Indio se lnem.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KLEVKA: ja bych chtela testovat yaro bavlnu a muzu pujcit Vatanai Orkney :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KLEVKA:
    samosebou, chce-li se nekdo jeste zucastnit piste, pis, pisme....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    tak jo, co chcete testovat jako prvni?
    vyberte z vyctu dole.
    budto muzem usporadat sraz, nebo mi poslete do zprav vase adresy, udelam seznam a budu postupovat obdobne jako pri testovani na fb....
    na testování bude vždy TŘI DNY (JEDEN DEN PŘÍJDE, DRUHÝ TESTUJEME A DALŠÍ DEN ODESÍLÁME ) ....a bud se tedy šátky budou předávat osobně nebo poštou a to vždy balíkem do ruky s pojištěním 5000,-kč ...foto s referencí potěší...
    co vy na to?
    Noiga
    Didymos gecko
    Girasol amitola
    Fénix kaštánek
    Yaro vlna
    Kokon
    Yaro bavlna
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    já mám yaro bavlna
    PETPET
    PETPET --- ---
    Ja mam yaro s vlnou a kokona :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam