• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    DINE
    DINE --- ---
    Zdravim, dekuji za ten klub, a rovnou se omlouvam za moje cestinu .) S muzem chceme nosit nase miminko uz od zacatku (ted ma 2 tydny), zkusila jsem Yaro bavlna od JAZZ a moc se mi libi, akorat nejsem si jista kterou velikost potrebujeme - muz ma 1m84 a nosi L nebo XL, ja mam 1m56 a nosim Sko... Diky za rady!

    KLEVKA: taky poprosim o odkaz, nenasla jsem to na fb...

    KLEVKA: mam zajem, by bylo mozny to kdyztak vyzkouset? Mam spis Sko ale nejaky obleceni mam Mko...
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    NICKIE: to je dobra cena, potam se jí, zda a za kolik by kdyžtak ušila vložku těhu a nocící do sekáčovýho kabátu - já totiž budu ještě do konce října pracovat a na pracovní schůzky nemůžu chodit v mikině, proto jsou pro mně ty fleesky tak trochu mimo :)

    KLEVKA: prosím, hod mi na ten bazárek FB skupiny Nosime deti do pošty odkaz, ja to tam nenašla (pokud je to v OT, do te skupinky Nosime deti jsem 2x poslala requet, ale nikdo mi to zatím neodklikl - mozna muj veřejný profl vypada moc hudebne a malo maminkovsky :))
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    KLEVKA: M ni asi bude velke, ale omrknu a kouknu na ten bazarek, diky..
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    A jinak vseobecne doporucuju bazarek na fb nosime deti, tam jsem vzdy dobre poridila...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    DUBPRINCESS:
    Nebo tak, mam doma zeleny, kabatobundu softshell, je to i s tehu vsadkou...zrovna jsem premyslela ,ze uz ji nevyuzivam... Je to velikost M. Je to verze bez odepinacich rukavu, kdyztak se poklikej, tady...
    Dámské softshellové bundy k nošení dětí, i pro těhotné maminky - Adelay
    http://www.adelay.cz/bundy-pro-noseni-deti-a-obleceni-pro-tehotne.html
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    DUBPRINCESS: A kolik do toho muzes investovat?
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    DUBPRINCESS: bazos.cz, sbazar a modryho konika tak nějak kontroluju, ale kde nic tu nic a když, tak všecko velké velikosti...
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    Víte, kde sehnat levný kabát z druhé ruky s těhotenkou a nosící vložkou? Nezbavujete se někdo takového kabátu, vel. 36? Případně znáte někoho, kdo by mi do mého onošeného kabátku ušil levně tyto 2 vložky?
    Venku se začíná pěkně ochlazovat a já přes své 8mi měsíční bříško už nic neobleču :) A rozhodně si nemůžu dovolit investovat do nějakého dražšího kabátu, ač jsou krásné a praktické, tak vzhledem k situaci budu ráda, když tuto zimu přečkám v 1 (pokud možno zavinovacím) svetru ze sekáče a kabátu z druhé ruky s vložkou :)
    (aneb malá už má několik tašek věcí od tetiček a hodných paní, ale máma nemá nic teplýho na sebe, haha, jak typické :))
    SIG
    SIG --- ---
    zahlidla js odpoledne na ND, ze zase bude nejaky testovani ;)

    ale to hlavni! dnes mi Magda posilala vzornik na ten nas semicustom.... bude to jednorozec!! :)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    MISERY: to sedí, Šíma je v manduce třetí a taky je dost vláčná:)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Já mám manducu po 4 dětech a je měkoučká :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    asi ji casem prodam jako uplne novou vcetne krabice...
    PETPET
    PETPET --- ---
    KLEVKA: ja bych chtela... Domluvime se v poste?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Tak se jí prostě nelíbí. Ono v manduce/becu/jiném nosítku je ta pozice jiná než v šátku. Mari je taky radši v šátku než v Becu, ale já jsem líná vázat. Na záda už to chvilku trvá.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DALEEN: to by bylo hezky,kdyby mi v ni chtela zustat. satek pohoda, rychlonositko odsud pohoda. ale na manducu neeee
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Vyprat? Jinak nošením samozřejmě změkne, je to bavlna.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    je nejaka cesta jak zmekcit manducu?
    SNELA
    SNELA --- ---
    Kdyby měl někdo zájem posilam dal uzasnaka Kokadi Arielle Eclipse, uz bohužel nosime zřídka https://www.modrykonik.cz/market/satky-nosice-klokanky/83dvu5/satek-na-noseni-deti/
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    SANCHA: Jo, mně se Loktushe taky zdála krásná i na fotkách. Pak jsem ji viděla v reálu u známý a málem jsem se rozplynula. Začínám vážně litovat, že novej šátek nepotřebuju. Nový mimino sice bude, ale máme pořád v záloze jeden dobrej bavlněnej šátek a jeden výbornej se lnem. Kupovat další by už byl z mojí strany fakt fetiš. (No a taky máme nosítko...)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KLEVKA: Ještě foto



    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Ženy, během října, přesně data viz. níž, budu mít u sebe Loktushky...
    Uděláme nějaký sraz?
    Má někdo zájem otestnout?
    Můžu přijet kamkoli po Praze a s časem jsem též flexibilní...

    3.10. pondělí , LoktuShe Bird Garden Pearl - Tencel

    19.10. středa , LoktuShe Raindrops Storm - Merino




    MISERY
    MISERY --- ---
    Batoh, ale nemám takový tepláky, kde by ten šátek držel, ona je dlouhá, ale tělo má tenčí, takže kalhoty už má větší kvůli délce, ale guma je volnější. Leda zkusit punčocháče...
    TABBY
    TABBY --- ---
    MISERY: Jakej uvaz zkousis? Kdyz nahazujes pres hlavu, uz tam kapsa je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam