• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    ANSI: a vyměnit nešla?
    ANSI
    ANSI --- ---
    Ahoj, možná to sem úplně nepatří, ale koupila sem si mikcu na nošení a je mi bohužel mala .. třeba by se někomu hodila :) velS/M

    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Kdyby měl někdo zájem o šátek Storchenwiege, prodávám. :)
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Šátek na nošení dětí / Velké Popovice / 2000 CZK ]

    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    KLEVKA: 4,5 m
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ALDEMIK: jakou to mas velikost? jinak, je nadherny....
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Nechcete někdo šátek Vatanai Tintagel? Tenhle:
    Šátek VATANAI Tintagel | Branakdetem.cz
    https://www.branakdetem.cz/satek-vatanai-tintagel.htm

    Mám ho a nepoužívám ho, třeba za 1500 ho ráda pošlu dál.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    JAZZ: na tu manducu se zeptam kamarádky. má novorozeneckou vložku? A barvabje jaká, prosím? Vykomunikujeme v poště, jo?
    IFKA
    IFKA --- ---
    KLEVKA: můj šátek za prešití moc nestojí, spíš mě zajimalo, jak to konkrétně u tula konverzí je. za odkaz ale dík.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    IFKA: https://www.facebook.com/groups/610473869129157/
    odkaz do te skupinky, je uzavrena ale prijali me hned....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    IFKA: najdi si na FB stranku Moni-lu nositka, sijou vcelku rychle-14 dni, ze tveho satku, nebo z jejich s priplatkem za satek, v tydnu jsem zkousela jejich nositko a musim rict ze hodne pohodlne, vyrovnane tule nebo lenka nositkum....
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KLEVKA: tak jí objednávám:)

    PS: Budu prodávat Manducu, na třech místech má v látce dírky a je vyšisovaná, nic co by se nedalo zašít..pěkně zanošená..za 700 Kč, měl by někdo zájem?
    IFKA
    IFKA --- ---
    a máte někdo zkušenost s tulami ušitými z šátků? sice to je cenově dost mimo, než co jsem ochotná dát, ale je to velká paráda a na tulích stránkách vidím vždy pouze sold out kousky. tak mi vrtá hlavou, kde si to vlastně lidi kupují? nebo pošlou svůj šátek k nim, aby to ušili?
    Baby Tula — Baby Tula - Wrap Conversion Baby Carriers
    http://www.tulababycarriers.com/collections/wrap-conversions
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SANCHA: Jojo, asi nejlepší nosítko, co jsem zkusila (moc jsem jich tedy nezkoušela, jen Beco Gemini, Bluebear a Tula). Měla jsem tento vzor, v reálu je moc krásný https://www.branakdetem.cz/tula-toddler-willow.htm
    Ale tenhle vzor je už asi vyprodaný.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    JAZZ: vau...ta je uzasna, ty jo, tula se hezky rozjela s tema vzorama....svetle sede popruhy opravdu ocenis....(+: cerna je peklo....
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    TABBY: Jasně, to je druhá věc. Já měla na mysli čistě tu pohodlnost pro nosiče.
    TABBY
    TABBY --- ---
    TORUVIEL: To je otazka. Posez ditete v krosne neni prave ergonomicky, visi tam podobne jako ve visitku.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Nezbavujete se nekdo Tula nositka? Nebo nevite, kde spolehlive sehnat z druhe ruky? Nejsem si prave jista, jestli ho za tu cenu skoro 4k vyuzijeme... kdyz by v tom mrne nechtelo bejt.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    RYNA: Ano, to asi ano, nezkoušela jsem všechny druhy krosen. Třeba se nějaká dobrá najde :-)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    aha safra, tak já je ještě jednou zkouknu, je fat, že jí pak chci prodat zase
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam