• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    MISERY
    MISERY --- ---
    IFKA: Mám a je super, už ho mám 2. sezonu, nejdřív těhotná, teď nosící. Jsem normálně strašná zmrzlina a zima mi v něm fakt není. Déšť taky v pohodě.
    IFKA
    IFKA --- ---
    máte někdo kabát AW? ten klasický, ne vlněný. jak na tom je funkčně - jak moc hřeje a odolá mrholení, dešti a větru?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Ať žije tula mánie (((+:

    NICKIE
    NICKIE --- ---
    KACCABA: chystame se taky objednat tulu tak kdyby ze zahranici vysla levneji muzeme se slozit na postovnem do Prahy kdyby nekdo chtel
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    SAAYURI: tady http://www.babynositka.cz/cs

    a koukám, že má na ně 15 procent slevu
    KACCABA
    KACCABA --- ---
    SAAYURI: tady jí maj za super cenu a pokud vím, Tula na našem trhu se beztak šije v Polsku ;) https://mamazen.pl/category/nosidelka-ergonomiczne-tula
    IFKA
    IFKA --- ---
    SAAYURI: objednávala jsem teď z amazonu.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Kde ted sezenu Tulu? Brana ma vetsinu nedostupnou :(
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    MISERY: Už mi běží cyklus máchání, za chvílu jdu vešet na sušák, aby byl na zítra připraven :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    LENZIE: Bacha, jestli je nový, je třeba jej jako první vyprat. Ne kvůli čistotě, ale kvůli dokončení výroby.
    PETPET
    PETPET --- ---
    PETPET: tak tula paradni! Nechapu proc
    jsem nikdy nechtela polstrovane popruhy!
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Jupí, ŠaNaMi je doma. Mrňous už spinká, takže zkoušet se bude až zítra. Ale jsem z něj naprosto nadšená :)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    já jsem s tulou naprosto spokojená, nosím vpředu/vzadu, uspávám v tom, pohoda..
    PETPET
    PETPET --- ---
    Tak jsem se nechala zlakat... Prodala jsem Kokona (asi 8 minut po vyveseni inzeratu) a koupila si tulu!!! Uz se tesim az se V. vzbudi! Snad se jeste bude chtit chvilku nosit... Jupiii!!!
    YELI
    YELI --- ---
    IKARIE: A já furt čekám, že budeš chtít půjčit Storcha ;) Za chvíli půjde do světa a bude Tula. Jinak ta cena je teda brutus....
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    IKARIE: taky mi to prijde jak pise MISERY:, ze to ma polstrovani i na zadech (na jedne fotce je vide ta dirovata latka).
    nicmene
    TULA VS LILLEBABY
    https://www.youtube.com/watch?v=b26w_kT9cKI
    MISERY
    MISERY --- ---
    IKARIE: Přijde mi, že to má výztuhu na záda a to je špatně. Co to použít třeba na pokračovací autosedačku?
    IFKA
    IFKA --- ---
    KLEVKA: jestli je ta (asi) polstrovaná opěrka hlavy jen na přiklopení při spánku, tak to není špatné, nebo jo? koukám na malý obrázky jen na mobilu, ale připadá mi to tak designově hezčí než ta klasická chlopeň.
    Taky se těším na referenci ;)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    IKARIE: tak to je idealni, kdyz si vzpomenes, tak prosim napis, jake bylo nositko na zivo, zajima me to...
    To jo, to mas pravdu, nova Tula je draha. Ale je to uz zavedena, osvedcena firma a je v povedomi za bezpecnou a hooodne pohodlnou....Takze investice do ni, me pocitove, prijde v poradku. U uplne neznameho nositka me to trosku nadzvedlo oboci.... (+:
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    KLEVKA: malvik ma prave kamennou prodejnu v hostivici, tak tam chci jet o vikendu to vyzkouset. cena me zas tak nesokuje, puvodne jsem chtela Tulu (kterou bych si koupila v Brane k detem, kdyby tohle nesedelo), ktera je levnejsi o nejake 400, koukam ze i ty erga stoji kolem 3500. asi se plati za skandinavsky design :)) - my jde i o to, ze uplne nevim, na co jinyho ten poukaz uplatnit. polstrovani okouknu nazivo, diky za feedback.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    IKARIE: ahoj, nositko vidim poprve....jedine co se mi na nem nepozdava je operka hlavy, vypada nejak polstrovane...? ale jinak to bude asi dobre, na klasicke visici nositko to nevypada...tyjo, vim ze mas poukazku, jen by me zajimalo, za co ta neskutecne neuveritelna cena....
    ps , kazdemu sedi nositko uplne jine, nejlepsi je, si zjistit treba na fb, tvou lokalni nosici skupinku, dojit ozkouset na sraz, nebo si zajit do kamenne prodejny, kde je pohromade vic nositek...
    Tak uvidis, na internetu jde zbozi vratit do 14 dni, tak bych si prvni zjistila u toho e-shopu, jestli to u nich takhle funguje taky bez problemu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam