• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    KLEVKA: jakože vy osobně?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: skopnu ti odpoved ...(+:
    -uvidíme zatím stěhujeme a zařizujeme ale ve dvou to jde pomalu :) chtěli by jsme co nejdříve
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: kdy kdy?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Na Letné bude Vatanai prodejna... Letohradska 16...
    To se moc těším...
    TABBY
    TABBY --- ---
    Používala jsem na malou do nosítka (teď máme tu samou značku ve větší velikosti). Nechcete někdo?



    [ TABBY @ tržiště / vše pro děti ]
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Docela zajímavé řešení tandemu...


    tandem Zozinette
    https://www.youtube.com/watch?v=hyTQrLuSfEg

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Přeji vám milé ženy, příjemné zakončení tohodle fičák roku, příjemné vánoční svátky rodinné a další rok ať je plný pohody a pronošených dnů. Nošení a spokojeným dětem zdar. (+:

    JAZZ
    JAZZ --- ---
    IFKA: měla jsem podobné yaro
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ja uz manduce prichazim na chut :-)
    IFKA
    IFKA --- ---
    jen linken, nosící chlap s krásným šátkem, mňam :)
    Instagram
    https://www.instagram.com/p/BG6Z5bijCve/
    SISTA
    SISTA --- ---
    MISERY: uz rozumim:)
    MISERY
    MISERY --- ---
    SISTA: Myslím jako že ta novovložka vhodná pro novorozence není a manduca je vhodná na používání až tak od těch 3 měsíců, kdy už jsou děti dostatečně velké, aby nemusely v novovložce být. Jinak pro ta prťata se manduca rozepíná, právě aby hlava nečouhala.
    SISTA
    SISTA --- ---
    MISERY: s novovlozkou ve trech mesicich si to nedokazu predstavit, kdyz uz od 2,5 malymu precuhovala hlava. to asi zalezi na velikosti ditete, ne?
    RYNA
    RYNA --- ---
    JAZZ: já jí taky nemám, z čistě povrchních důvodů - manduca se mi vůbec nelíbí :)
    JAZZ
    JAZZ --- ---
    RYNA: já teda manducu taky nízko neměla, byla poměrně pohodlná, ale po roce mi přišla pro syna malá a přešla jsem na tulu toddlera
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MISERY: Tak ja bych ze zkusenosti rekla, ze na bocich je to ok, kdyz v tom chci kojit, tak to ani jinak nejde. Nema v tom kolinka tak vysoko jako v satku, ale urcite vys, nez zadek. Mne by ani jinde ten pas nedrzel, leda bych se s nim poradne priskrtila a pak se zase neda mluvit o pohodli...
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak jedna věc je, co uvádí výrobce a pak zkušenosti mnohých maminek :) Třeba výrobce tvrdí nosnost až do 20kg, ale při této váze již nemůže být látka dítěti od kolene ke kolenu, což pak přestává být ergo. Proto bez extendorů je vhodná tak do cca 1 roku (samozřejmě záleží na proporcích dítěte), ale fakt je lepší dítě podsadit, aby mělo kulatá záda, obzvláště ty prťousky. A novovložka taky není vůbec vhodná pro novorozence, ale až tak od 3 měsíců.
    RYNA
    RYNA --- ---
    MISERY: taky se mi to nějak nezdá, ani na jejich promo fotkách manduca nijak nízko není, já jsem ji taky nepotřebovala vázat nijak vysoko a dítko bylo imo podsazeny dobře.
    A k místnímu davu se tedy nepřidám, mně osobně byla navzdory očekávání pohodlná hodně.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MISERY: nevim, na reklamnich fotkach je vzdycky ten pas videt pod ditetem. Kouknu na navod
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    HOZYM: ja osobne, aby dite neplakalo, davam svuj prs jemu do ust...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam