• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    LENZIE: lék vám moc sluší (+:
    IFKA
    IFKA --- ---
    LENZIE: u nás doma to samé :) bez nošení bychom byli nahraní :)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Nejlepší lék na únavu a rostoucí zoubky... :)

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    DRIZZT: Iw design šijí i bez nošení na zádech a dokonce ted maji nove otevrenou prodejnu v praze a zitra 10 procent slevu na skladovky na prodejne... pak scura šili taky jednu nosící bez rozepínání na zádech...
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    SIG: Díky.
    SIG
    SIG --- ---
    DRIZZT: nene to je prave cely napevno. nejaka noname kupovana na amazonu
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    SIG: Díky. Je ta kapuce odnímatelná? Kamarádka (kvůli které se ptám) by to ráda nosila už teď v těhotenství.

    Předpokládám, že je z Fleru?
    SIG
    SIG --- ---
    DRIZZT: mela jsem takovou kde ditko melo diru na hlavu zvlast



    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Nemáte někdo tip na dobrou nosící mikinu bez zipu na zádech (jen pro přední nošení), která je rozepínací a zároveň se i s dítětem dá dopnout až ke krku (má zvlášť zapánací límec) - snad jsem to popasala srozumitelně. Díky!
    SIG
    SIG --- ---
    KLEVKA: diky :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SIG: sestka ma 4,6 m ...
    SIG
    SIG --- ---
    mate nektera doma Yaro v sestce? jak je dlouhy?
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    TRAMIN: KLEVKA: HABRENKA:
    ja jsem si to myslela, ze to bude nejak takto, diky:)
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    Zkusila jsem rostoucí nosítko Kokon, ale nesedlo mi. Kdyby měl náhodou někdo zájem, než ho vrátím (byla to limitka tento design už nemají).
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Ergonomické nosítko / Velké Popovice, Praha - Karlín / 2600 CZK ]

    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PISISKVOR: ja mam manducu a pak tulu na vetsi modely a manduca mi osobne prijde lepsi, lepe se mi steluje a rychle upravuje a i ty prezky mi prijde, ze jsou lepe vychytane. ale tak tu tulu mam jen na noseni na zadech, no... moc mi nesedi, ale lepsi varianta nebyla a na satek dost casto nemam nervy, hlavne rano proste spechame a je potreba vsechno hop hop... ale chce to fakt vyzkouset, komu sedi jedna vec, nemusi vubec druha, zrovna u manducy, jak je rozsirena, jsem slysela naprosto protichudne zkusenosti...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PISISKVOR: Manducu jsem zkousela, kdyz bylo diteti pul roku. Asi nekde v te dobe, jsem byla i v brane k detem na kurzu vyzkouseni si vsech nositek, co tam maji a i v te baby verzi tehda, me osobne nejvic sedla tula. Jinak, v baby verzi, mi uplne nejpohodlnejsi nositko bylo od lenny lamb...U nositek je osemetne nekomu neco radit, je dobre opravdu vyrazit nekam, kde jich je pohromade vic a zkouset na svem tele, nebo na tele toho kdo bude nosit... Jsou v nich dost rozdily, co se pohodli tyka....
    V Praze je ta zminovana brana, nebo dite v satku na letne. Pokud jsi z jineho mesta, tak doporucuju si na FB zjistit, ve skupince nosime deti, nazev lokalni regionalni skupinky a poptat se po srazu....
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PISISKVOR: ja tady na manducu nadavala a pak jsem si jinak prestelovala ty pasky ruzne a najednou nosime skoro denne ja nebo pritel. ten se pro noseni nadchnul pres vanoce a bere si ji do obchodu, kdyz sam hlida.
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    KLEVKA: nosis v Tule odjakziva? nezkouselas nahodou i Manduku, ze bys to dokazala porovnat? ja mam zkusenost jen s Mandukou a asi bych to ani neresila, nebyt dlouhodobych problemu se zadama (s nositkem nesouvisi), hlavne nosim vesmes jen doma nebo jen na chvili kolem domu, pac jinak bych se asi zlomila v bedrech, takze vsehovsudy treba hodinu az dve denne maximalne. myslim, ze pro me nema smysl resit jiny nositko, ale vim ze Tulu si nekteri chvali, oproti Manduce, tak mne to trochu vrta hlavou. nevim jestli je to jen muj dojem, ale z fotek na me ta dve nositka pusobi dost podobne...
    SIG
    SIG --- ---
    TABBY
    TABBY --- ---
    Taky jsem vcera nakupovala :-) A uz se moc tesim, az to dorazi...
    TABBY
    TABBY --- ---
    TABBY: Oooooo. Bude foto?
    SIG
    SIG --- ---
    TABBY: madalo peonia lila. dneska prisla. uz se tesim az se Melca vzbudi a pujdem vabit jaro :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam