• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    TRAMIN: KLEVKA: HABRENKA:
    ja jsem si to myslela, ze to bude nejak takto, diky:)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PISISKVOR: Manducu jsem zkousela, kdyz bylo diteti pul roku. Asi nekde v te dobe, jsem byla i v brane k detem na kurzu vyzkouseni si vsech nositek, co tam maji a i v te baby verzi tehda, me osobne nejvic sedla tula. Jinak, v baby verzi, mi uplne nejpohodlnejsi nositko bylo od lenny lamb...U nositek je osemetne nekomu neco radit, je dobre opravdu vyrazit nekam, kde jich je pohromade vic a zkouset na svem tele, nebo na tele toho kdo bude nosit... Jsou v nich dost rozdily, co se pohodli tyka....
    V Praze je ta zminovana brana, nebo dite v satku na letne. Pokud jsi z jineho mesta, tak doporucuju si na FB zjistit, ve skupince nosime deti, nazev lokalni regionalni skupinky a poptat se po srazu....
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PISISKVOR: ja tady na manducu nadavala a pak jsem si jinak prestelovala ty pasky ruzne a najednou nosime skoro denne ja nebo pritel. ten se pro noseni nadchnul pres vanoce a bere si ji do obchodu, kdyz sam hlida.
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    KLEVKA: nosis v Tule odjakziva? nezkouselas nahodou i Manduku, ze bys to dokazala porovnat? ja mam zkusenost jen s Mandukou a asi bych to ani neresila, nebyt dlouhodobych problemu se zadama (s nositkem nesouvisi), hlavne nosim vesmes jen doma nebo jen na chvili kolem domu, pac jinak bych se asi zlomila v bedrech, takze vsehovsudy treba hodinu az dve denne maximalne. myslim, ze pro me nema smysl resit jiny nositko, ale vim ze Tulu si nekteri chvali, oproti Manduce, tak mne to trochu vrta hlavou. nevim jestli je to jen muj dojem, ale z fotek na me ta dve nositka pusobi dost podobne...
    SIG
    SIG --- ---
    TABBY
    TABBY --- ---
    Taky jsem vcera nakupovala :-) A uz se moc tesim, az to dorazi...
    TABBY
    TABBY --- ---
    TABBY: Oooooo. Bude foto?
    SIG
    SIG --- ---
    TABBY: madalo peonia lila. dneska prisla. uz se tesim az se Melca vzbudi a pujdem vabit jaro :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    SIG: Cim ho nahrazujes?
    SIG
    SIG --- ---
    ženy milé, nadešel čas pustit Mystic Petrol dalšímu miminku... kdyby někdo sháněl, je tu :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Tula gang, aneb když tři dělají totéž, není to totéž (+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    TABBY: to jo Tabby, ale ta cena je za 4 metry, tenhle ma 4,5...
    FIDA
    FIDA --- ---
    TABBY: dík za info, rada se ho zbavim i za takovou cenu:)
    TABBY
    TABBY --- ---
    FIDA: Pokud je to tohle
    šátek na nošení dětí kamarádky
    http://www.mimibazar.cz/inzerat/91692426-9/satek-na-noseni-deti-kamaradky
    je to prodejné za 600 - 800 Kc. Za 1400 - 1500 se prodávají labyrinty z loňska ( o šířce 70).
    FIDA
    FIDA --- ---
    TABBY: to bohuzel netusim, se v tom neorientuju.
    cenu jsem konzultovala v poste s klevkou, ale urco neni problem se domluvit.
    TABBY
    TABBY --- ---
    FIDA: To je ten cca 10 let starý design?
    FIDA
    FIDA --- ---
    ahoj, se souhlasem spravkyne hazim jeden odkaz na inzerat, diky;)

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Šátek na nošení / Praha / 1600 CZK ]
    MISERY
    MISERY --- ---
    Na FB v Nosíme děti jsou zase nějaký testování :-) Dneska a pak v neděli a ještě další čtvrtek.
    TABO
    TABO --- ---
    KLEVKA: no poradili jefen zbtech s mandalami (?) s primesi. ten se mi ale vubec nelibi designove. takze nic. budu mit doma jeste didytai, tak snad vystacim s tim :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    ELGEMA: presne sanami orisek...ten se mi taky moc libi a pak jeste dela little frog jeden duhacek s bambusem, taky za priznivou cenu...Jinak na novoska od dubna muzes klidne i standart line od sanami bavlnacky, ja s nima byla naprosto spokojena....
    TABBY
    TABBY --- ---
    ELGEMA: Sanami oříšek. Česká výroba, rozumná cena. Ber nějaký zanoseny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam