• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    MISERY
    MISERY --- ---
    KLEVKA: Pravda, Syringu jsem měla na testování a byla skvělá. Na další dítě bych ji asi pořídila, ale pro roční dítě už to asi moc smysl nemá. Teď se nám ještě šije onbu, tak uvidíme :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Na oko pohledná, zajímavá novinka na poli šátků...
    Náš příběh :: Lenire
    http://www.lenire.cz/nas-pribeh
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Vždycky jste si přáli šátek Tekhni, ale byl pro Vás nedostupný? Máme pro Vás dobrou zprávu, až do středy 22.3. u nás můžete nakoupit šátky značky Tekhni a Daiesu s 50% slevou!

    Slevový kod - RWK99QVV

    Šátky Tekhni - ŠátkoMánie.cz
    http://www.satkomanie.cz/cs/167-satky-Tekhni
    Šátky Daiesu - ŠátkoMánie.cz
    http://www.satkomanie.cz/cs/191-satky-Daiesu
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MISERY: To jo, my už bez nosítka taky nedáme ani ránu....To taky moc dobře znám, na dečky je potřeba delší dobu tpělivost, než to člověk chytí do ruky a v létě taky nic moc....Napadá mě ještě, že jsem v té době ocenila tenší, ale nosný šátek. Třeba s příměsí. Tekhni s repreve, moisha s repreve, nebo vatanai syringa....

    MISERY
    MISERY --- ---
    KLEVKA: Rádo se stalo :-) Jen to není šátek, ale nosítko, ale my už prostě jsme víc nosítkoví...
    Zjistila jsem totiž, že neumím vázat deky (neumím to dotáhnout a je mi v tom vedro) a zároveň s 9kg dítětem (plus oblečení) už ten šátek není takový med, zatímco nosítko furt luxus :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    MISERY: děkuju za krásné úsměvy, hned mám lepší den (+:
    TABBY
    TABBY --- ---
    FRENNET: Jojo, je to nezmar...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    TABBY: ten cesnek vzesel?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Máte někdo jarní nosící fotky? Potěšte mé šátkové, melancholické oko....
    TABBY
    TABBY --- ---
    TRAMIN: Od známých. Mam takhle i bledule, narcisy, ruzi a medvědí česnek. Taková šedá květinová ekonomika ;)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TABBY: odnekud presazovane nebo se daji koupit?
    TABBY
    TABBY --- ---
    KLEVKA: Mame oboji najednou. Zbytky snehu a snezenky. Sleduju je už asi dva týdny, kdy vystrcily periskopy; dneska konecne rozkvetly :-) Cim je clovek starsi, tim vic nad temi zazraky prirody zasne (zvlast kdyz snezenky minuly rok pozde v noci sazel, uz znacne ovadle, a potom si cely rok rikal, ze se v tom perku proste nemuzou chytit... a ony, nenarocne krasavice, jo :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    a když už jsme u toho, ještě před chvilkou sníh v Prokopáku a dnes už sněženky (+: Už jsem úplně zapoměla, jak vypadá zelená příroda....

    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KLEVKA: děkujeme :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    LENZIE: lék vám moc sluší (+:
    IFKA
    IFKA --- ---
    LENZIE: u nás doma to samé :) bez nošení bychom byli nahraní :)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Nejlepší lék na únavu a rostoucí zoubky... :)

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    DRIZZT: Iw design šijí i bez nošení na zádech a dokonce ted maji nove otevrenou prodejnu v praze a zitra 10 procent slevu na skladovky na prodejne... pak scura šili taky jednu nosící bez rozepínání na zádech...
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    SIG: Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam