• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    TABBY: pruhy :( ty moc nemusim, ale diky.
    TABBY
    TABBY --- ---
    FRENNET: Je to tenhle Orisek: http://www.sanami.eu/satek-na-noseni-miminek-a-deti-sanami-orisek-p658



    Delka je je 424 cm, podle toho, jak to meri Sanami, je to 4.4 m. Novy stoji 1400 Kc, takze bych to videla tak na 900 Kc. K tomu muzu nabidnout jeste bile bambusove body (tohle), dlouhy rukav, ceska vyroba. Vel. 68, nosene (takze zmolky, ale drzi tvar, nepare se a neni otrhane kolem patentu), za 110 Kc. A vel. 74, kupovane ke konci sezony, zmolkovate podstatne mene, za 170 Kc. (Kazde PC 289 Kc.)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    TABBY: foto!
    TABBY
    TABBY --- ---
    LENZIE: Mám na prodej Šanami s bambusem, které jsem kupovala na mrně na minulé léto :-)
    SIG
    SIG --- ---
    TABBY: no fakt, na pomudlani je takovej nacechranej, jako kdyby byl tlustejsi nez je. a na pohlazeni tvrdej... asi jako len? tak nejak si ho alespon predstavuju.
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    SIG: Nádhera!
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    Asi budu na nadcházející jaro/léto potřebovat nový šátek. Šanami, co máme, mi přijde takový hutný a hřejivý a nerada bych se s prckem upekla ve vlastní šťávě...
    TABBY
    TABBY --- ---
    SIG: Nadýchanej a tvrdej, jo? Zajímavé. Já snad začnu chodit na ty srazy, abych si rozšířila obzory. :)
    RYNA
    RYNA --- ---
    SIG: fakt krásnej!
    SIG
    SIG --- ---
    Yaro je tu :)
    bavlna/tencel.... je tenkej, presto nadychanej, ale tvrdej.... je to satek plnej kontrastu ;) mam z nej neskutecnou radost a tesim se, co spolu vyvedem

    FRENNET
    FRENNET --- ---
    TABBY: no to prave jeste nevim. To bude zase horor! :)
    SIG
    SIG --- ---
    SANCHA: jojo. a dost se divim ze ji nezarazej ty chlupy :D
    TABBY
    TABBY --- ---
    FRENNET: Po jakých toužíš? :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Pocitila jsem neskutecnou potrebu:
    Druhe dite=jine šátky.
    SIG
    SIG --- ---
    tata koji v satku :D

    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KLEVKA: Cestovali jsme k zubařce... :)



    JAZZ
    JAZZ --- ---
    Konec kočárků? Čím dál více žen nosí novorozence v šátku či nosítku | Zajímavosti | Lidovky.cz
    http://relax.lidovky.cz/...atku-ci-nositku-1c4-/zajimavosti.aspx?c=A170325_121715_ln-zajimavosti_ELE
    SIG
    SIG --- ---

    #nechamsizajitchut
    jsem zamilovaná https://www.instagram.com/p/BR6GKbOAJX3/
    svrbí mne prsty na zítřejší draw, ale dávat 5k za strojovou bavlnu (který by chyběly jinde) bez sdílený zkušenosti, se mi fakt nějak nechce....
    kdyby to bylo ja nevim...3500+- tak neváhám ale pět se mi zdá moc...
    muselo to ven :D díky. jiste mi rozumíte
    VERUNKA
    VERUNKA --- ---
    KLEVKA: Tyhle šátky vyrábí moje spolužačka. Chtěla jsem ji podpořit tak mám jeden doma, je to můj první, tak nemám srovnání, ale zatím nemám výhrady :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KLEVKA: Uniklo mi dopsat pár praktických údajů...
    datum : 29.3.2017
    čas : 11 hod
    místo : Jasmínová 37, Praha 10
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam