• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    AOTEAROA: chce to kus trpelivosti, vydrzet bolest rukou a na youtube najit videa, kde to delaji jednoduse. Mym snem je udelat si uces ala Julia Tymosenko a nechat ho na hlave aspon tri dny.
    SIG
    SIG --- ---
    SIG: patku
    SIG
    SIG --- ---
    AOTEAROA: ja si jeste pro obmenu cas od casu prehodim patlu na druhou stranu :D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SIG: dodnes nemůžu uvěřit na lidi, cozvládnou na vlastní hlavě cokoliv složitějšího než ohon a dlouhý copánek... :D
    SIG
    SIG --- ---
    JANISKA: nebo zaplest copiky kolem hlavy "na rusku" ?
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    FRENNET: Na drdol moje vlasy moc nejsou, mám je strašně jemný a i když jsem je mívala delší, držely mi jen s velkym množstvim úsilí a laku. Ale zkusím ten neprovlečenej culík, jak radí Aotearoa, to by mohlo fungovat, každopádně díky oběma!
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    JANISKA: dělám si takovej ten neprovlečenej culík, asi jako když se jdu sprchovat a nechci si namočit vlasy.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    JANISKA: do drdolu to nezatocis?
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Ještě jeden dotaz: Starší dcera dneska měla extrémně mazlivou náladu, tak jsem se nakonec hecla a podruhý v životě navázala s desetitejdenní batoh (abych mohla starší mazlit na hrudi) a musím říct, že se v něm cejtím už úplně v pohodě a když vím, že je poblíž nějakej blízkej dospělej, kdo může kdyžtak na dítě mrknout, tak jsou moje obavy o dost nižší. ALE... Kam si prosímvás dáváte (polodlouhý) vlasy, když nosíte? Mám dýlku vlasů akorát po ramena, takže rozpuštěný padaj malý do očí a culík ji taky šimrá. Zkusila jsem se rychle přečesat a udělat si culík na stranu, ale vypadám v tom jako debil :)
    SIG
    SIG --- ---
    MYRTHIE1: mame peltory a jsou uzasny. oproti tem mimincim na gumicce co jsme meli driv nebe a dudy. nadherne tlumi. zadny ruchy jen ztlumenej zvuk!! kupovala jsem na nejakejch pracovnich potrebach.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Máte někdo zkušenost se značkou SensiMo?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    mám tento šátek na prodej, kdyby se tu našel zájemce :)

    Solnce Farfalla Pearly Eye ve vel. 5
    perfektní stav, v podstatě nenošený, nádherně měňavý, vhodný i pro malá miminka, ale především pro větší děti, hodně unese, obsahuje vedle egyptské a supima bavlny taky mořskou řasu a tencel - ideální na léto, samozřejmě použitelný celý rok. Včetně originálního pytlíku.
    Cena šátku z limitované edice byla 240€ bez dopravného.



    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    KAI: na tenhle se docela sestka hodi, ale trenovane ruce zvladaji i s petkou (+: jinak na zada mi stacivala i ctyrka...
    21/30 Double hammock
    https://www.youtube.com/watch?v=WtiAMFOC53M
    KAI
    KAI --- ---
    KAREN: :)) jj, buď pevná :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    KAI: to jsem si zakazala a stale pevne odolavam... ;)
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: právě. Proto jsem tak ráda, že jsem jednu pětku pořídila - netahám konce všude. Ale prý později ve vícevrstvých úrazech delší šátek oceníme, jen furt nevím které ty úvazy to jsou :D A taky jak dítě vyroste. A 6 se pak líp prodává :D
    KAI
    KAI --- ---
    KAREN: případně pořídit jeden kratší šátek, na batoh a na ten kříž s RS, ale nechci tě nabádat :D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    jo já už došla k tomu že nepotřebuju šátek velikosti šest, ale stačila by mi pětka a kroužky :) hlavně že mám všechno v šestce :D navíc je to praktičtější na navazování mimo domov, že se nerousají tak dlouhé konce.
    KAREN
    KAREN --- ---
    KAI: jj, chystam se provetrat krouzky. (u ksk mi teda uzel neva, staci mi na ty moishe jen jednoduchej, a kdyz jdu nekam do "divociny", zavazu pak cipy vepredu, at je nekde nezaseknu) a taky zatahnout ocka, konecne, a taky... nak nestiham ;/
    KAI
    KAI --- ---
    KAREN: s kroužkem je to super, zkus to :) ráda teď vážu s kroužkem i ksk, nepřekáží mi pak uzel pod batohem, při opření..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam