• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    LIENEN: Musíš dítě začít zvykat než umí utéct :-D proto to trénuju :-D
    LIENEN
    LIENEN --- ---
    AOTEAROA: Ještě jsem se neodhodlala zkusit nošení na zádech ( v šátku). Ale jen když vidím to video, tak se směju, protože jen než bych si ten šátek srovnala a sebrala jak potřebuju, byla by mladá na všech čtyřech a na druhém konci gauče. Jak tohle řešíte? U nás už bývá boj i přebalování, natož aby vleže počkala, než si neschopná matka srovná a pobere šátek. :-D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    JANISKA: kapsu dělám za kalhoty taky. jinak bych ji neudělala vůbec, je prostě ještě malej. ale stejně se mi při tý procházce na poštu po půl hodině vykapsoval. zkoušela jsem i přes hlavu a další, ale zatím mi nic nefunguje, jen zakapsovat za kalhoty a hodit přes rameno. já na něj ještě moc ani nedosáhnu zespod na zadeček, když ho mám za krkem. časem to půjde líp.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    FRENNET: Já mám zas nejradši tohle nabalení přes hlavu, připadalo mi to jednodušší než nabalování nebo nahazování za ruce. https://www.youtube.com/watch?v=HFghL6WlrAU
    Dítě už je pak rovnou hezky zakapsovaný (šátek jde třeba zastrčit za plenku/tepláčky, pak je ta kapsa supersolidní) a není potřeba přendavat jeden cíp na druhý rameno. Ale chápu, že každej preferuje něco jinýho, jen to přidávám jako možnost, která se mi moc líbí.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    AOTEAROA: diky moc! :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    FRENNET: ale jistě, řeklo kouzelné sluchátko :)
    Batoh
    https://www.youtube.com/watch?v=Vf5NC-wcg7A
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    AOTEAROA: ty perosim te, jak ho na ty zada nahodis? Muzes se pokusit udelat fotonavod pro mene chapave? Diky.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TABO: Mno tyhle dva poslední mají být jakože "poslední šátky co si koupím" :-) akorát asi jestli budu nosit ještě až bude hodně těžkej, bude se hodit ještě nějaký pracant do spolupráce s mentolkou.
    TABO
    TABO --- ---
    AOTEAROA: jeziiiis ty mas vsechny satky co bych chtela :D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    vážeme vážeme batůžek...


    sice hrbolatej batůžek, ale nošenec spokojen ;)
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    ahoj, řeším, s čím jít na čundr. Krosna se tu netěší oblibě, ale kam narvat věci? 2 spacáky, něco jídlu, pití...
    Syn má dva roky a sice chodí rád, ale jenom kam se mu zachce. Počítám, že ho hoooodně ponesu, než někam dojdem... co myslíte?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TABO: jojo, Delta je taková jakoby měkkoučká, na to jak je lehoučká (bude to asi i vazbou). s Onyxem se to nedá srovnat, zrovna jsem ho měla na vyzkoušení a to je pavučinka. Delta je určitě nosnější. Onyx je na můj vkus moc tenký. ale na léto na lehké miminko moc fajn, drží víc než by od něj člověk čekal.
    SANCHA: syn tam je trochu nacuclej na můj krk :D
    TABO
    TABO --- ---
    AOTEAROA: a je mekka? mela jsem tenkou loktushi onyx a dost me rezala.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    TABO: Mnojo... Měla jsem Deltu v červnu půjčenou a když se teď naskytla, prostě jsem si ji musela koupit :-) Ještě docela unese a je krásně lehoučká a bezúdržbová. Vypereš, hodíš na sušák, a za chvilku nosíš. To je celé.
    TABO
    TABO --- ---
    AOTEAROA: to tekhni. aaaach
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    jde se na poštu :)
    tentokrát jsem to už vázala zcela sama a šli jsme ven :)

    SIG
    SIG --- ---
    startuje nam testovaci vikend. tri dny, tri satky. prvni Sanami trojlistky

    JANISKA
    JANISKA --- ---
    a tady teda ještě jedna naše Julka v úvazu, se kterým jsem si přece jen jistější (aneb třikrát hurá nesmrtelnému kříži s kapsou uvnitř)

    JANISKA
    JANISKA --- ---
    JANISKA: Hehe, až teď jsem si všimla, že malý se na zádech taky slušně přetočila čepička, to budu muset nějak vymakat.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Tak taky ode mě: zkušené, prosímvás, mám malou dost vysoko? Když jsem s ní chvíli chodila, sjela mi takhle o kousek níž a nevím, jestli je to ještě snesitelná poloha, na kurzu mi lektorka říkala, že takhle malý děti by si ve spánku mely ideálně položit hlavu matce na krk.
    Jinak teda taky dost bojuju s tím, že mám furt tendenci se s malou na zádech hrbit.
    Nicméně starší nošení na zádech nadchlo a začala takhle nosit plyšáky :)



    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KLEVKA: Ja prosím jeste mesic nosit nemuzu, pak sem neco dam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam