• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KAI
    KAI --- ---
    BODY_SUIT: po který Moishe? :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BODY_SUIT: 6kg te satek s gramazi 240, proste nesmi tlacit. Ja ted nosim na brichu 5kg dite (dydimos pfau-bavlba, gramaz tech 240) a necitim ji.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KLAIR: chacha uzi si ho! Ten je krasnej! Kdybych nemela Natibaby-Story, tak jdu do neceho z tehle kolekce.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Prvni vytuh na zadech, radost velika, zada v bavlnce...
    Z celodenniho noseni na brichu jsem po te dalsi sekci byla uplne v prdeli...Takze z nouze ctnost (+:

    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    BODY_SUIT: vau...krasnej....
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    SIG: ano :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BODY_SUIT: 6 kilo ovšem JE prd ;-) všechny aspoň trochu lepší šátky si s 6 kily poradí jako nic. Ale je pravda, že takové ty tenké novoškošátky a liitlefrogy jsem nikdy nezkoušela, pro někoho takového musí být pak nosný šátek fakt zjevení :-)

    Ten šátek je pěknej!
    KAI
    KAI --- ---
    BODY_SUIT: ó, Sestrice! Krása!!
    SIG
    SIG --- ---
    BLANITCHKA: jsi budejicka?
    KAI
    KAI --- ---
    BLANITCHKA: a co mas za satek? :)
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    Tak nakonec jsem vyhodnotila, že nejlepší bude zeptat se zkušených live (elektronická komunikace mne nějak vysává poslední dobou).

    Takže jsem si dala individ. konzultaci s Kájou: http://www.kajasukdolova.cz

    Bylo to skvělý- šátek co jsem zdědila je úplně v pohodě, naučila jsem se vázat kříž s kapsou vepředu a prodebatovaly jsme i látkový plenky.

    Co vidím, že výhledově pořídím (pokud bude děcko rádo nošený) tak nějakej "letní šátek", na což je zatím čas.

    Občas trénuju na medvědovi, abych nezapomněla a oceňuju, že v případě nějakejxh nejasností se nabízí i jako "troubleshooting".

    Plus jsme se dost nasmály. Mohu jí velmi doporučit, pokud je tu někdo z Jižních Čech.
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    Btw. máte tu někdo šátek vel. 3/4?
    zkoušela jsem teď klokana a bylo to na doma docela pohodlné. Jde mi ale o to, zda tyhle velikosti obstojí s větším dítkem i venku a úvazy jsou použitelné. (Na záda bych nepoužívala, to dávám jen v nosítku)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Chachá, budu mít tohle: https://www.oschaslings.com/en/shop/baby-wraps/ancients-of-gondor-celebdil

    Objednáno z druhé ruky. :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KAREN
    KAREN --- ---
    AOTEAROA: jo, ten jsem obdivovala kdysi na brnensky osahavarne - vypada fakt super .) design/barevnost opet neni muj salek, ale jinak je fakt peknej .)

    jinak jsem vcera po asi 3 mesicich konecne vytahla misto Monilu satek, Moisha ♥♥♥, a teda moc prijemny prekvapeni: 9 kg uplne v klidu, pohodovy utahovani, krasne nosnej stale... tak ho teda asi budu vytahovat casteji ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Kdo jste to sháněl něco s merinem? Mrkněte na novou krasavici od značky Moisha ;-) kuk na jejich fb.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    LENZIE: Tyjo, tak ten se mi líbí moc. A obzvláště jako fanynka repreve více než schvaluju :)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    A jinak se musím pochlubit novým přírůstkem - včera jsme pořídili Yaro Foxes Contra Grey Orange. Byla to láska na první pohled :)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    SUFFOCATE: Děkuji. Monilu donesla Verča, takže jsem odzkoušela. Víc mi ale sedělo nosítko od Lenky. Ještě chci vyzkoušet Tulu Toddler a pak se asi začneme rozhlížet na bazárcích.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    v dobré společnosti :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam