• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KAREN
    KAREN --- ---
    AOTEAROA: jo, ten jsem obdivovala kdysi na brnensky osahavarne - vypada fakt super .) design/barevnost opet neni muj salek, ale jinak je fakt peknej .)

    jinak jsem vcera po asi 3 mesicich konecne vytahla misto Monilu satek, Moisha ♥♥♥, a teda moc prijemny prekvapeni: 9 kg uplne v klidu, pohodovy utahovani, krasne nosnej stale... tak ho teda asi budu vytahovat casteji ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Kdo jste to sháněl něco s merinem? Mrkněte na novou krasavici od značky Moisha ;-) kuk na jejich fb.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    LENZIE: Tyjo, tak ten se mi líbí moc. A obzvláště jako fanynka repreve více než schvaluju :)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    A jinak se musím pochlubit novým přírůstkem - včera jsme pořídili Yaro Foxes Contra Grey Orange. Byla to láska na první pohled :)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    SUFFOCATE: Děkuji. Monilu donesla Verča, takže jsem odzkoušela. Víc mi ale sedělo nosítko od Lenky. Ještě chci vyzkoušet Tulu Toddler a pak se asi začneme rozhlížet na bazárcích.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    v dobré společnosti :)

    SIG
    SIG --- ---
    VERONIKAEMA: klasika yaro la vita 40% vlna. 2000-2200
    SIG
    SIG --- ---
    VERONIKAEMA: asi jo. Se dvema. A pul uz by to nebyla tak mravenci prace, ale nebala bych se. Kolik kilo ma mládě?
    SIG
    SIG --- ---
    VERONIKAEMA: dle sympatií. Jakej chces aby satek byl. Kolik ma stat. Jak vypadat. Na "praci" nebo neco nóbl... Jak jsme se s KAI bavily niz. Ona i ta bavlna toho zmakne hooodne kdyz je dobre udelana :)
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    Zkusím štěstí - nemáte někdo Andalu Tai? chci ji vyzkoušet jaká je oproti normální verzi.Dítě mi pomalu odrůstá z Tula baby a manžel šátky nedává, takže potřebujeme náhradní nosítko. Naštěstí mám ozkoušeno na FIdelle, že mei tai zvládne.
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    LENZIE: můžu ti půjčit na osahání/vyzkoušení monilu uni, ale na dnešní sraz prahy 12 nejdu. Budu v modřanech víkend 26. - 28. 1., kdybys chtěla. :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BODY_SUIT: Prý budou něco vydávat na Valentýna. Je to holt potřeba sledovat :-) nebo mít někoho kdo střídá šátky jako já a koupit to pak od něj :-D
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Dekka Plectrum Neo z té světlejší strany :) velikost 7.

    KAREN
    KAREN --- ---
    KAI: pisou, ze slim je pro pas do 70 cm, ale ja mam o kousek vic a "neslim" mi nakonec az tolik nevyhovuje, zvlast s ohledem na cim dal castejsi noseni na zadech...
    SIG
    SIG --- ---
    KAI: a je proste nadherny
    A uz druhej den na misto Odeslat mackam na sipku Zpet :/



    SIG
    SIG --- ---
    LENZIE: to je asi nejlepsi varianta :)
    KAI
    KAI --- ---
    Kdyby tu nekdo jeste shanel nosici kabat, tak mam doma tento plonkovni, uplne novy nenoseny, ve velikosti S! Nakonec nevyuziji.

    Zimní bunda Island modrá vzory :: www.babywearing.cz
    http://www.babywearing.cz/products/ilovemum-zimni-bunda-island-modra-vzory/
    KAI
    KAI --- ---
    KAREN: no vida! :)
    KAI
    KAI --- ---
    SIG: myslim ze message predana, v pohode :D
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    KAI: KAREN: KYO: Děkuji. Podívám se ještě na ta šitá nosítka, případně zkusím lokální skupinku, jestli by někdo neměl na osahání a vyzkoušení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam