• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KYO
    KYO --- ---
    Nicmene v prave poledne se mi takhle s ditkem (kdyz bude parak) jit nechce. Neni lepsi jit spis dopoledne nebo na vecer?
    KYO
    KYO --- ---
    Zdravim, jestli pujdete do Stromovky, rada dorazim s mesicnim Tondou a temer triletou Anickou. Jeste bych dala Letenske sady. Ale dal nejdu :D :D :D
    Muzete nekam na zahlavi napsat presne v kolik a kde?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    já mam jen caboo a asi budu mít storchenwiege RS, ale uvidim rada i úplně obyčejný věci a to, jak se do toho mimina instalujou :-)) a prinesu jen mimino ve stavu minus pet týdnů, takže ani objekt vázání neposkytnu :-)
    SHUKI
    SHUKI --- ---
    kdyz nam to vyjde,taky radi prijdeme:-) mam teda kibi a lf satek,coz jsou takovy dost 'obycejny' zalezitosti,ale kdyby chtel nekdo ozkouset....
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Ona ani Parukářka není špatná..
    (Jinak já bych přišla s 15 měsíční a Fidellou Fly tai a Lenkou rostoucí 1)
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    Úplně to tam neznám, ale co třeba Riegrovy sady? Připadají mi celkem dobře dostupné... ale nevím jak to tam teď vypadá, dlouho jsem tam nebyla...
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    To nemusi bejt stromovka,to byl jen navrh :D
    TABBY
    TABBY --- ---
    Dámy, hledám nový domov pro dva šátkové krasavce vel. 5. - nehledáte někdo príma šátek do tisícovky?
    ¨
    Ceska klasika Vatanai Kipawa
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Vatanai Kipawa - vel. 5 / Liberec - Jablonec - Praha / 700 CZK ]



    Little Frog Amethyst (mrknete na diskusi :-)
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Little Frog Amethyst, vel. 5 / Liberec - Jablonec - Praha / 980 CZK ]

    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    KLAIR: já se bohužel připojím až příště, už máme s dítětem a mámou naplánovanou chalupu, ale mrzí mě to.
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    Tak ja mam jen 3,5mesicni ditko...
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    MAAJAA: super, mam kluka taky 3,5 a dvoumesicni holcicku. Nemam ve sve okoli nikoho, kdo by nosil a rada bych se setkala s mamami co nosi a zjistila nejake vychytavky a jestli to vubec vazu dobre
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    DISIMA: já dorazím s tříapůlletou a skoro desetiměsíčním =D (omlouvám se, jestli je zápis špatně, ale prišlo mi to vtipné) =D
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    Taky bych se rada pridala, stromovku mam za rohem. Bude brat nekdo i starsi deti nez miminka?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    já jako těhotná vždycky ležela na boku. bylo to nejlepší :-)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    VAMPY: já nevím, co bude za 2 týdny, zatím jsem mobilní dost v pohodě, Stromovku moc neznám. Pravda, sezení na zemi není žádný terno, ale zase minulej tejden se to 2-3 hodinky dalo vpohodě vydržet. Navíc, plánujete to pro děti a nosítka, těhule je tam přes počet, jestli vydržím jen hoďku na dece, asi se nic moc neděje. A jak budu schopná chodit, to se předvídat nedá :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAMPY: to třeba mě vůbec nevadilo (sedet na zemi), ale donutila jsem holky místo šlechtovky udělat piknik za planetáriem, což je z MHD docela blízko. Nicméně berte to jako příspěvek do diskuze a taky dle toho, jak je na tom Gudrun, mě prostě otejkaj dost nohy a delší chůze mi už prostě nedělá dobře :/
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    CAMELLA: A tehotny by se taky mozna rady valely jinde nez na zemi,ze? Nebo nevim jak je komu s tim pupkem prijemny sedet na zemi...tak mozna nejaky sezeni kdyby k tomu bylo,zejo...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAMPY: stromovka je sice oblíbená destinace, ale ráda bych upozornila, že pro zmožené těhotné (v tuhle chvíli spíš mám na mysli Gudrun, já spíš nepočítám, že budu schopná dorazit :) je to docela daleko od MHD (aneb zrovna teď o víkendu byl jiný nyx mateřský sraz ve stromovce a nakonec to na dopravě skoro ztroskotalo :) - minimálně oblíbené destinace u šlechtovky atd :)
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    A jinak co stromovka? To je takový baby friendly...a kdyby začalo bejt hnusně, můžeme do kafe jedna do veletržáku, tam jsou taky baby a kojení friendly
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    KLAIR: Beru! Doufám, že řvousenka bude po doletu stejně cool jako byla když jsme letěli z čech :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam