• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAMPY: stromovka je sice oblíbená destinace, ale ráda bych upozornila, že pro zmožené těhotné (v tuhle chvíli spíš mám na mysli Gudrun, já spíš nepočítám, že budu schopná dorazit :) je to docela daleko od MHD (aneb zrovna teď o víkendu byl jiný nyx mateřský sraz ve stromovce a nakonec to na dopravě skoro ztroskotalo :) - minimálně oblíbené destinace u šlechtovky atd :)
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    A jinak co stromovka? To je takový baby friendly...a kdyby začalo bejt hnusně, můžeme do kafe jedna do veletržáku, tam jsou taky baby a kojení friendly
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    KLAIR: Beru! Doufám, že řvousenka bude po doletu stejně cool jako byla když jsme letěli z čech :D
    TER8K
    TER8K --- ---
    BODY_SUIT: Tak dneska jsem ji konečně navázala. Pod tvůj popis bych se podepsala. Jsem z ní nadšená. Je krásně heboučká a mnohem lehčí než moisha s repreve, co mám. Ta půjde do světa. :D Barvy se mi od začátku děsně líbily. Mrně se pomalu rozhoupává k chůzi, tak ji musíme pořádně vynosit a musím se už odhodlat hodit ji na záda! :)
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    KLAIR: My se kdyžtak rády stavíme, jen pravděpodobně později, moje holky ještě občas přes poledne spí.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Já bych se taky rada připojila, ale 18., to jsou tri dny před termínem, tak uvidíme :))))
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    pondělí 18. v jednu? já vím, že to nikdy nebude vyhovovat všem :-)
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    Kdybyste to posunuli az na neco po 17.6. Tak se pridam :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    KLAIR: během víkendu se rozsekne, jestli budu v pátek v CR nebo ne. dam vědět.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    ok, pátek 15.6. dopoledne. jak to vidíte? širší centrum Prahy, nějaký park, kde bude hezky
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    KLAIR: proč ne :-) nastupuju 13/6 ofiko, ale pak ještě budu pracovat, co to dá, až do konce června. Ale na DPP a můžu si udělat volno, jak zvládnu.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    tak co nějaký sraz? třeba piknikový? co vy na to? Gudrun, kdy nastupujes na mateřskou?
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    BODY_SUIT: Já teda ruce spojím, ale to sklepání mi zatím fakt nejde. Zkusím ještě teda potrénovat.
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    JANISKA: ja mimino na zadech sklepavm za kapucku, ze ji vytahnu a ruce tam dam rukou, ale je fakt, že muz mi třeba říka že jsem jak hadi zena, tak nevim, jak je to proveditelny pro někoho, kdo třeba nespojí ruce za zady. :-/
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    BODY_SUIT: Já mám právě pocit, že abych si ji zandala nazpět, musela bych si vykloubit ruce. Kdybyste měly nějakej odkaz na obrazovou ukázku, budu moc ráda.
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    JANISKA: a sklepnout zpátky nejde? - zandat ji ruce.
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Jdu si pro radu. Roční dcera už přes den málokdy spí jinde než v šátku/nosítku, přičemž dost preferuje pobyt na zádech. Vždycky si ale vyndá ven ruce a vytuhne samozřejmě v takový poloze, že když sebou pohnu z mírného předklonu, lítá jí půlka těla vzduchem. Zatím jsem to řešila přehozenou plínou (složenou do trojúhelníku) přes ni, konce jsem si zamotala kolem ramen. Připadá mi to ale jako takovej trochu vachrlatej způsob, nemáte nějakej osvědčenej trik, jak vytuhlý dítě s rukama venku řešit? "Odložit" nejde :D
    KAREN
    KAREN --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: video nepomohlo? pokud to neni nejakej velkej pruser, jde to celkem snadno...

    1.díl - Oprava vytaženého očka:
    1. díl - Oprava vytaženého očka
    http://www.youtube.com/watch?v=cj1_2YypLNs


    2.díl - Oprava přetrženého očka:
    2. díl - Oprava přetrženého očka
    http://www.youtube.com/watch?v=QFgMy3V5jgA


    3.díl - Oprava vytažené a přetržené nitky:
    3. díl - Oprava vytažené a přetržené nitky
    http://www.youtube.com/watch?v=oUtKZPw6tkI
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    ahoj holky prosím umí některá z vás zatahovat vytažené nitky na šátku prosím? Případně víte o někom? Praha 6. Klidně zaplatím
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    AOTEAROA: za posledních pár dní, dejme tomu tejden, se tam na prodej objevil třikrát jestli se dobře pamatuju. takže to VERONIKAEMA: určitě zkus, nebo si zadej poptávku. Ono se hodně žen nesžilo s tou světlou stranou ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam