• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    AOTEAROA: hledala jsem pro ni na bazosi atd
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    kam chodí nakupovat použité šátky lidi, co nejsou na fb v nosicích skupinách?
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    SIMCIIQ: taky je dobrej tenhle yaro satek, na takhle maly mimco super, ale urco nakej cas vydrzi. https://www.isatky.cz/cs/bavlna/5696-yaro-broken-twill-33.html
    TABBY
    TABBY --- ---
    TABBY: Tech sest deti odnosilo to Ergo, aby bylo jasne. Patapum jsem kupovala nove...
    TABBY
    TABBY --- ---
    SIMCIIQ: Mam na prodej Amazonas Paradiso v petce, viz [ OFFERINGNABÍZÍM: Šátek na nošení dětí Amazonos Paradiso / Liberec - Jablonec - Praha / 990 CZK ]



    A co se nositek tyka, budu se zbavovat Patapum. Je to starsi nositko, vydrzi tak do roka a pul u drobnejsich deti:



    Ma bohate polstrovana ramena i bederak, dite se v nem da nosit tak od tri ctyr mesicu. (Muz ho preferoval oproti Ergu, ktere mu prislo moc mekke a vycvachtane ;) Aby ne, kdyz odnosilo tri deti, jeste nez se dostalo k nam ;) A sitovanou kapucku proti bimbani hlavy... Necham za 700 Kc.
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    SIMCIIQ: Facebook skupina satky a nositka do 2000. Tam urco najde
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    CAMELLA: 2 mesice a hodne breci
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: a jeste jak velké má mimco? Novorozence nebo už větší?
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    SIMCIIQ: z chudych fuj
    CAMELLA: diky
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SIMCIIQ: zeptej se id tabby, jestli jeste nemá - měla několik Šanami a little frog za super ceny
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Prosim pomuzete. Kamaradka s chudych pomeru ma zajem nosit. Nicmene maximum, co muze za onoseny satek\nositko dat je 1000 kc. Posila mi samy levny visitka. V tech se docela vyznam, ale levny satky vubec. Tudiz ji nejaem schopna rict tohle je spatny satek ten neber..
    Nejvic kouka na bazos..
    Projela jsem nosime deti alba na FB, ale vse drahe..
    Diky za tipy
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    PROMETHEA: to je pravda, že když ho uděláš těsnějši, tak nemusíš pak tolik dotahovat a je to jednodušší, ale nemá to vliv na zakapsování, kapsu zvenku vytahuješ tak i tak do stejný výšky - ke krku dítěte - takže by Ti mělo vždy zůstat dostatečný množství látky na vytažení i mezi vaše břicha.
    Vážeš s novorozencem? Koukni na tohle video https://www.youtube.com/watch?v=FRxk_0fCuh8&list=PLMhpQ6vlEszXyUp5MMFoXlfsCVHwk7YX_ tm je hezky natočený i to dotahování.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    BODY_SUIT: to je presne ono! Nejde mi to od ty doby, co mi moje „vazaci poradkyne“ dala tip, ze kdyz ten vodorovnej pas udelam hodne obtazene, nemusim pak moc utahovat. No a dusledek je samozrejme ten, ze jsem delala kapsu z trochy latky a jeste ji poradne neprotahla mezi nase bricha..
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    PROMETHEA:
    PROMETHEA: Ano. U úvazu "KSK" je podstatné právě to zakapsování tím vodorovným pruhem látky, tím určuješ míru podsazení. Když to máš správně pod kolínky, tak se odkrvovat/modrat nohy snad ani nemůžou a to ani při řádnym utažení. Podstatný je si kapsu vytáhnou mezi Tebe a dítě, a před utahováním lemů lemy posunout tak, aby se nezařezávaly přímo do zákolení jamky (jestli správně nazyvám, snad si rozumime).
    Kažopádně u tohoto úvazu podsazení děláš právě tou kapsou/vodorovnym pruhem látky, já tu látku miminu kolikrát vytahovala až do půlky jeho břicha.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    A to moje číslo teda vypadá úplně jinak, končí rokem výroby a bude nejspíš stejné pro celou sérii.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Moje originální je made in China. Ráda bych ji ještě jednou prodala, tak snad nebude podezřelá, ještě že jsem si celou dobu nechala krabici.
    TABBY
    TABBY --- ---
    PROMETHEA: Tak ony se v Cine vyrabeji, jedine snad ty limitovane edice jsou site v CR...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    hlavně teda, sériové číslo, když se člověk podívá na stránky výrobce, tak jediná zmínka o sériovém čísle je u limitovaných edicí:
    Manduca Baby Carrier Features
    http://www.manducababycarrier.com.sg/product-features.html
    Limited editions are also available whereby each carrier comes with a unique serial number and only a fix number of each design are available worldwide.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    CAMELLA: tak ja to třeba vím no... Taky že to mají každou chvilku jinak. Ale ja jsem prednasrana, protoze mi takhle jedna arogantni picka na ND hodila ostudu ze mam fake, protoze par to má jinak. ze jsou z jiného roku a série už ji nenapadlo, všechno je fake
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TRISSIE: tak "origo" krabice je prej u padělků běžná, to asi dle toho nepoznáš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam