• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    GUDRUN: jo je... i tam ukazuje zaklad rs ze si mas dat ty krouky nahoru nad rameno...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    přistál mi doma RS od Storchenwiege, je tohle do začátku dobrý video?
    How to put a newborn in a ring sling
    https://www.youtube.com/watch?v=7qhwIpURxXc
    KAREN
    KAREN --- ---
    BLANITCHKA: ja 180 a MoniLu Uni (rostouci). neprijde mi, ze by pro vyssi lidi mel bejt problem sehnat dobry nositko - v cem by mohl byt zadrhel??
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    BLANITCHKA: mam Tulu Toddler a merim 181, je uplne ok :) urcite bez nekam vyzkouset co ti sedne..
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    BLANITCHKA: Mám 180 cm a Andalu a rozhodně tam vidím dostatečnou rezervu. Mám dítě 14m 11 kilo, a mám pořád všechny popruhy skoro nadoraz a stažené ramenní regulace, to co má jakoby vedle hlavy. Povolené mám jen ty regulace co dělají opěrku pro dítě.
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    Je tady někdo velmi vysoké postavy s nosítkem? Já mám 188cm, zatím vážu šátek, ale nosítko by se taky hodilo (zj. do budoucna). Jaká značka je "pro vysoký lidi"- víte?

    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    na fb v Moisha skupině je na prodej mnou velmi milovaný šátek Moisha Zephyr Laguna s merinem, který jsem si schovala na další dítě. je to skvělý šátek na podzim a zimu a určitě v pohodě unosí 10 kilo, má triweave vazbu. ten šátek jsem hodně doporučovala a nebývá moc k sehnání, tak třeba se vám někomu bude hodit na miminko :)
    dotyčnou neznám, nevím v jakém bude stavu, ale na prodej spěchá, třeba ještě sleví (původní cena nového byla myslím 4300).
    https://www.facebook.com/groups/261312647545073/permalink/654513861558281/
    KAI
    KAI --- ---
    KAI: ale to asi nebude na Omni :DDD
    KAI
    KAI --- ---
    AOTEAROA: sbazar
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Já řeším kde nabídnout šátek za osmičku někomu kdo není v těch skupinách, ale asi si tak drahé šátky stejně kupují jen ty šílenky ze skupin :-D ale napadlo mě že jinak se k tomu člověk vlastně ano nedostane. Na fb nebo webu Omnifery třeba vidí, že nějaký drahý kvalitní šátek vyšel, ale už neví že se dá sehnat z druhé ruky..
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    AOTEAROA: nebo jestě modrykonik.cz a podobny
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Nicmene na bazosi je spousta neergo nositek a shitu za nula nula prd.. nezkusena a neznala maminka si tam koupi hodne nevhodnych veci :(
    Presne, co mi ta kamoska posilala..
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    AOTEAROA: pak taky aukro, z tama jsem mela svuj prvni sanami kiwi za 700....
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    AOTEAROA: hledala jsem pro ni na bazosi atd
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    kam chodí nakupovat použité šátky lidi, co nejsou na fb v nosicích skupinách?
    M4LL0RY_KN0X
    M4LL0RY_KN0X --- ---
    SIMCIIQ: taky je dobrej tenhle yaro satek, na takhle maly mimco super, ale urco nakej cas vydrzi. https://www.isatky.cz/cs/bavlna/5696-yaro-broken-twill-33.html
    TABBY
    TABBY --- ---
    TABBY: Tech sest deti odnosilo to Ergo, aby bylo jasne. Patapum jsem kupovala nove...
    TABBY
    TABBY --- ---
    SIMCIIQ: Mam na prodej Amazonas Paradiso v petce, viz [ OFFERINGNABÍZÍM: Šátek na nošení dětí Amazonos Paradiso / Liberec - Jablonec - Praha / 990 CZK ]



    A co se nositek tyka, budu se zbavovat Patapum. Je to starsi nositko, vydrzi tak do roka a pul u drobnejsich deti:



    Ma bohate polstrovana ramena i bederak, dite se v nem da nosit tak od tri ctyr mesicu. (Muz ho preferoval oproti Ergu, ktere mu prislo moc mekke a vycvachtane ;) Aby ne, kdyz odnosilo tri deti, jeste nez se dostalo k nam ;) A sitovanou kapucku proti bimbani hlavy... Necham za 700 Kc.
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    SIMCIIQ: Facebook skupina satky a nositka do 2000. Tam urco najde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam