• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KAREN
    KAREN --- ---
    LUCIMO: jinak souhlasim, ze je to drahy. ale tak nejak nevidim u ceskejch vyrobcu nejakejch koukatelnejsich nosicich kousku (vcetne funkcniho obleceni pro deti) moc rozumnejsich alternativ. jako Jozanek, Adelaide nebo jakseto dobry, nicmene...
    KAREN
    KAREN --- ---
    LUCIMO: aha. mozna mam vetsi stesti.
    nevim, jakou mikinu mas na mysli, ale s tou "teplakovkou" s napletama jsem strihove spokojena - naopak mi pekna prijde, oproti tomu, co jsem vsude mozne zahlidla a potkala. material je druha vec, celkem to zmolkuje a mam za to, ze prani na 30 ° dopsali az pozdeji...
    vlnenej kabat je taky fajn - mam ten modrej, sezonu prezil bez problemu, jen jediny, co povolilo, byl "spodni" knoflik (kterej jde snadno prisit) a knoflik od Cnoffs. krom toho, ze se odsroubovaval (na ten tah "privazanyho" decka zrejme neni stavenej) a bylo treba to trochu hlidat, se mi ve finale zlomil ten "drik" - nakonec jsem komunikovala primo s tou firmou, ktera se dusovala, ze to je vada materialu, a slibovali nahradu zdarma (drobny detail, ze tou dobou nemeli skoro nic skladem... ;P). a ma hezkou a asi celkem kvalitni podsivku.
    pak jsem mela pro dite valenky v "light" a vlneny verzi a ty jsou taky fajn.
    TK_
    TK_ --- ---
    Kde si lze v Praze vyzkoušet různá nosítka na větší děti? Tula Toddler, Beco Toddler nebo něco podobného?
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    KAREN: nechci byt ošklivá, ale mne teda aw těžce zklamalo. Ze mikina neni žádný krasavec, to bych pochopila, ale objednala jsem si kardigan a to byl teda kus hadru, neobsity, rukávy úzké (ne, nemam paže silnější, nez zbytek těla). I tech slevových 820,- mi prislo tak dvoj az trojnásobek, co bych za vec tehle kvality byla ochotna dat. Přitom ta svetrovina nebyla marna, ale provedení, des běs. A stejne tak saty od “jakomama”, ktere jsem brala taky pres AW. Po prvnim vyprani se odparal jeden rukáv ( jen takove to zahnuti) a barva taky citelně vybledla. Strihove se mi moc libi, chtela jsem si objednat dalsi, ale po vyprani jsem objednala radsi z asosu mamalicious. Sorry, rada podpořím ceske firmy, ale ne na úkor kvality.
    KAREN
    KAREN --- ---
    ANGIOLETTO: vidělas vlněný od Angel Wings?

    Maminky nosí – Vlněný kabát Angel wings | rehanajezkova.cz
    http://rehanajezkova.cz/maminky-nosi-vlneny-kabat-angel-wings/

    ještě maj modrej a šedej. teda měli - ale tipuju, že je (nebo podobný) zase budou šít. případně zkusit hledat/vyčkat, jestli ho někdo nepustí...
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Mimochodem, kdyby někdo chtel ošahat nějaké (spis základnější, bavlněné) šátky v Praze, tak v Biooo v kotve mají Moishu a Fidellu, plus nosítka JPMB, Manduca, caboo a Fidella s příslušenstvím. Mají to ve 4.p. Ceny jsou standardní, moisha stejná, jako na webu
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    KLEVKA: Dekuji!
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    LUCIMO: mela jsem sestku indajani binni violet a byl bozi. Nosila jsem v nem tak rocni a neco anezku a byl moc fajn. Je to satek na vetsi deti, je prijemne nosny. Jak se bude pracovat s rs nevim, ale s dlouhym to chtelo chvilku cviku, nez to clovek chytl do ruky....
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    KAI: Já právě odchodila zimu v tý bundě od Shary, což je zimní softshell a celou zimu sem pod tim měla jen triko, max s dlouhým rukávem a pořád mi bylo příšerný vedro, to samý dítě, jen body s dlouhým rukávem a taky byla pořád teplá. Ale mě se s porodem změnila termoregulace, takže mi je furt vedro a dítě je teplokrevný po tátovi :)
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    PETUL_KA: Diky za odpoved.
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    IRINASH: syn ji mel, nosenej byl hodne, operace po 2. roce v FNM. nemyslim si, ze to na to ma vliv, ale nejsem doktor.
    KAREN
    KAREN --- ---
    KAI: a na druhou stranu se musi vychytat ta spravna doba, kdy se do nej uz fakt navlict, aby clovek nebyl zpocenej jak mys ;p syntetika, sestimsmir ;)
    KAI
    KAI --- ---
    Přesně tak. "Zimní softshell", hahaha ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SOLEI: hrozně moc dělá dobře zakrytý krk a hlava. Měla jsem fakt teplou šálu typu nakrcnik a teplou čepici.
    IFKA
    IFKA --- ---
    tak to z toho moc moudrá nejsem :) ten i love mum asi nikde v praze k vidění v obchodě není, že? aw uvidím příští týden, tak, abych měla nějaké porovnání...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KAI: Já teplokrevná nejsem! Jen jsem to přehnala s výbavou :-D merino šátek, merino tlustý svetr a zimní softshell, to je i na těch mínus 10 asi moc. I když spíš byla děsně teplá zima.
    KAI
    KAI --- ---
    IFKA: I love mum kabát není strašně strašně ošklivý!!! Je takový hamatný těma michelinama. Je fakt teplý, ale ne tak, že by mi v něm bylo ve velkém mrazu vedro, to fakt ne! Softshel bunda mi v mrazu nestačí ani náhodou, tady Aoterka je super teplokrevná, narozdíl ode mne třeba ;) Mám kabát ve vel S a je mi teda velký, prodávám ho. Normálně nosím vel S.
    IFKA
    IFKA --- ---
    KAREN: ten zavinovací je apartní, ale úplně do plískanice bych s ním na dýl nešla, což v softshellu jsme absolvovali i vyloženě horské túry, běžky a tak. H teď dává před pobíháním ve větru a dešti po venku přednost indooru, tak to moc neřeším s ohledem na dlouhé stepování na hřišti a po vycházkách. spíš mi pak připadalo, že než se balit do vrstev, radši bych co nejméně oblečená já i mimi jen hodila něco na sebe a byla schopna rychle jít.
    Ještě jsem teda koukala, že aw i ilm by měly mít na bundách nějaký vsadky mezi dítě a krk, což by bylo fajn, to foukání nebo řešení extra tunelů mě moc nebavilo...
    KAREN
    KAREN --- ---
    IFKA: beran me taky lakal, ale nakonec jsem zakoupila jejich zavinovaci vlnenej kabat s paskem - s tim jsem byla loni spokojena, ale je jasny, ze vlna do velkejch pliskanic neni. otazka, jestli je do nich miminko... ale asi resis "hyperfunkcnost" s ohledem na vypravy po venku s AH?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam