• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Hlasim vcerejsi ulovek z lidlu, tehotensky cardigan ktery krasne poslouzi jako nosici za 250...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CORA_NEILLE: to mi dělá, jen když mám hlad. tesim se, az to dopracujem tak, ze budu moct v šátku i kojit.
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    PROMETHEA: dokud se mi nesnaží omlátit si nos o mou hrudní kost, zvládnu skoro všechno :o)) snad si to postupně sedne
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    CORA_NEILLE: a ještě tu nepadlo, že miminka (děti obecně) jsou naprostý barometry naší nálady. Takže, jestli jsi byla jen trošilinku nervózní, vycítil to.
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    GUDRUN: díky, vytrvám. myslím, že každá úspěšná akce to celé zlepší. Pro nás oba :o))
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CORA_NEILLE: můj prcek to taky dělá, když ho dávám do nosítka, někdy klove (hledá bradavku), někdy se vzteka. při nasazování pohupuju a nespecham. krom jedné situace se vždycky do 5-10min uklidnil. a v te jedné mel už hlad, sice nečekaně brzo, ale přece. věřím, ze se to podda i u vas.
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    KLEVKA:
    AOTEAROA:
    on byl možná vážně problém v tom elastickém šátku, druhý pokus v normálním mi usnul už doma. Snad jsem to nezakřikla :o)) budu pokračovat v tréninku
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    CORA_NEILLE: ono to pravé bývá naopak, že to začne fungovat až venku ;-) řekni si že tomu dáš 15 minut chůze nebo dva bloky kolem domu, a uvidíš pak :-)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    CORA_NEILLE: vetsinou na miminka funguje chvila zaklapnuti dveri a vychod na vzduch. ps kdyz tve miminko krici neznamena ze jsi spatna mama. je to uplne normalni. je to jejich komunikace jedina, kterou maji, vyprdni se na okoli a zkus jit ven...pripadne mu dej to prso...myslim, ze si poradis, ses nejlepsi mama sveho miminka a urcite vam to brzo pujde jako po masle.
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    KLEVKA: to jsou ty chvíle, kdy to zkoušíme, on je dudlal - prostě to zkouší. Na procházku si takhle netroufnu, když se hned vzteká...
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    CORA_NEILLE: nebo vychytavat chvilky kdy je v suchu, klidny, nakojeny pred usnutim ho tam soupnout , vyrazit ven na prochazku....
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    CORA_NEILLE: a co si povolit satek a to prso mu dat v satku? treba se napije , uklidni, usne....
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    Ach jo. Jako správně natěšená prvomatka jsem si nakoukala tisíc videí a vysnila si, jak bude mimino kontaktních rodičů určitě děsně šťastné v šátku. Dítě je kontaktní až až, o tom žádná, ale když ho zkusím navázat, tak
    a) se propne do luku a čumí
    b) začne mi mlátit obličejíčkem do hrudníku a vztekat se, že tam není bradavka
    c) střídá výše uvedené
    Je maličký, má tři týdny. A dnes jsem poprvé zkusila neelastický šátek a bylo to o něco lepší. Přesto, jestli máte nějaké tipy a/nebo slova útěchy, sem s nimi, kočár mě nebaví :o)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    GUDRUN: odkaz zde, někdo ho sem už dával a protože já miluju zebru a miluju červeno černou, tak jsem brala i přesně tu samou a jako bomba
    TĚHOTENSKÉ, NOSÍCÍ OBLEČENÍ | Punk nosící softshellový zimní kabát, červená zebra | Punk a metal oblečení | Punk shop SHARA
    http://www.sharaoipunkshop.cz/Punk-nosici-softshellovy-zimni-kabat-cervena-zebra-d1870.htm
    mám kabát funstorm a tenhle kabát mu velice těžce tuto zimu bude konkurovat.. ani nevím, jestli funstorm letos vytáhnu :D
    musím, ale ještě objednat těhotenskou vsadku, bohužel už ted zapnu na tip top ten kabát :(
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    SIMCIIQ: foto + odkaz pls :-)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Prisla mi bunda od shary a vzhledove je bozi.. doufam, ze splni i ucel.. rozhodne ji budu nosit i netehotna a i bez ditete :) 3v1 bomba
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    AOTEAROA: Vyprany je, melo se to vyprat pred prvnim nosenim. A je to fakt rozdil. Prijde mi, ze lip rozlozi vahu ditete i je takovej pevnejsi
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    STARDAY: počkej až to vypereš :-) ale ano, mezi šátky jsou v tom dost rozdíly, párkrát už jsem se spálila.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam