• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    AOTEAROA: omezenou hybnost mám ale je to bezpečnější, a přece jen ta ruka volná je... mě to bavi
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    AOTEAROA: vyzkousim doma a poreferuju ;)))
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    AOTEAROA: tyjo nevím, to mi teda nepřišlo, ale je fakt, že na srazu jsem si nalevat čaj nemusela ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    CAMELLA: ovšem pokud pak nechceš náhodou něco dělat... Třeba hýbat tou rukou, na jejímž rameni máš roztazeny šátek. Ani čaj si tou rukou nenaliješ :-D fakt jedině na těch pět minut a odložit nebo doběhnout k plotu pro balíček a zase domů. Což můžeš mít dítě v ruce.
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    CAMELLA: Hmmm. Zni to dobre. Ja jak to zkousela z dlouhyho satku, tak se mi to blbe dotahovalo
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    STARDAY: mam doma na vyzkoušení RS dekka, dneska jsem to zkoušela s instruktazi a fakt to je dost pohodlný, když to roztahnes a mas dost nosný šátek
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    STARDAY: takhle roztažený přes rameno to šlo. samozřejmě ne tak pohodlný jako normální uvaz. ale na rychlý volný ruce nebo zklidnění a uspání pretazenyho mimina dobrý. na hodinový nošení bych tech 6kg nechtěla. a u menšího jsem měla pocit, když jsem to zkoušela, že tam ještě hezky nedrží, že ho to nepodpoří tak, jako klasickej úvaz a že je sám ještě málo zpevnenej.
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    GUDRUN: a bylo to pohodlny? RS me laka kvuli snadnymu navazovani, ale bojim se, ze by me bolely zada. dneska jsem zkusila na stranu takhle navazat normalni satek pres krouzek a prijemny mo to moc nebylo. ale bylo to strasne hmoty :D
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    IFKA: dik za tip mrknu ikdyz aw se mi teda nelibi....
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    rozhodla jsem se začít používat RS, na rychlý volný ruce a uspávání přes den. Sice se mě prcek trochu drží jak opička, asi byl málo dotaženej, ale jakmile jsem začala luxovat, krásně vytuhl. Vím, že mám sponu moc nízko, příště lépe :-)

    IFKA
    IFKA --- ---
    KLEVKA: na nošení dětí - prodej jsou nějaký vlněný od AW
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    nebo takhle mate nektera prehled kde sehnat vlneny kabat na zimu?diky za info
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    nezbavuje se tu nektera vlneneho kabatu?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    a jeste tu budu mit nosici bundu od Adelay, oranzovou delsi, vel L tusim (mam 42 konfekcni), kdyby mel nekdo zajem, nosena jednu sezonu. jen k ni musim dohledat nikdy nepouzite kapuce a origo krabici, pak nafotim.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    opet se vynoril muj satek a nove manduca na prodej, cena k jednani, viz trziste
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    VAMPY: no, naštěstí to šlo. naspal toho zrovna nestandardně hodně. měli jsme 3 pauzy na boudách, jednu přímo na Sněžce, vždycky aspoň hodinu, kojení po příchodu a před odchodem, a vždycky, když jsme vyrazili, tak čumákoval, dokud neusnul. takže jsme to šli na pětkrát vlastně, a pauzovali dohromady cca 5h. už z Luční jsme šli za tmy a do Pece přišli v půl desáty... jedinej trabl byl, když jsme z poslední boudy šli za tmy a on nebyl dost unavenej, chtěl koukat, ale kolem byla černá tma. tak to asi 20minut plakal. jinak to bylo na pohodu.
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    GUDRUN: Jak jsi usla 12 hodin s prckem v staku?! Ta moje po trech hodinach zacala vzdycky toho mit dost... takze vic jak 12 km jsem s ni nikdy nedala :(
    TERUSEZBUSE
    TERUSEZBUSE --- ---
    AOTEAROA:
    AOTEAROA:
    S_V_E_T_Y_L_K_O: holky, diky, tak asi to je v pohode. Ja celkove nevim, jestli se mu noseni libi. Nekdy tam tak hlasite dycha az chrci/vrci, ze se mi zda jak kdyby se napul dusil. Ale u toho ma zavreny oci dokud nezacne fakt rvat. A kdyz ho vyndam, tak se hodne protahuje a prdi a casto pak jeste znova dlouho spi jakoby se mu ulevilo z ty driny :-/
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CAMELLA: jj, přesně tak. ale s tou fb skupinou dík. jak to tam nesleduju, tak jsem na ně zapomněla úplně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam