• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)

    Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
    rozbalit záhlaví
    VERONIKAEMA
    VERONIKAEMA --- ---
    CAMELLA: Tak ona ta modrá je de facto vlastně stejná jako ta duhová, ne? Myslím vlastnostma a gramáží. Ještě čekáme na potvrzení pohlaví, takže když to bude kluk, určitě jdu do tý modrý. Ale vypadá to na druhou slečnu.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VERONIKAEMA: mam zkušenost jen s modrou mandalou v nositku a je to mazlík ňuňavý:)
    VERONIKAEMA
    VERONIKAEMA --- ---
    Co říkáte na šátek Lenka Rainbow Mandala? Trpí na očka? Je nosný? Je i na novorozence? Musí se zanášet? Díky za postřehy.
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    rychla otazka - nevite prosim, kde muzu v Brne v kamenne prodejne za normalni penize koupit funkcni body/gatata na mimino? kupuju pres net, ale zrovna jsem na ceste, tak bych to vzala jednim vrzem... akorat nemam tuseni
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Co si myslite o nositkach Martys? Nekdo nejakou zkusenost?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SIMCIIQ: no já právě koukala, že umí i větší na míru za příplatek, což třikrát hurá
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    SKLIBA: delaji do XXL, ale ja jim vzdy pisu miry pres pupek, zadek a tak a oni usijou na miru za ten priplatek +100 kc, vse vzdy krasne sedi..
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SIMCIIQ: :-O oni umí VELKÉ velikosti! Dík, že jsi je zmínila :-)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Jen pro info, prisla mi nosici mikina Shara a jsem z ni stejne nadsena jako ze zimni bundy.. nadhera!!!
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    AOTEAROA: ad manduca: já znám shodou okolností čtyři muže, kteří manduku milují nade vše (jeden z nich je můj muž), tak nevím, jestli jen není dělaná na mužskou fyziognomii. Mně jsou taky většinou jiná nosítka pohodlnější.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LUCIMO: Nene, Blanka.
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    CAMELLA: neni prodávající Alice T.?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Usmálo se na mne štěstí a získala jsem tuto nádheru :)
    Vatanai calluna, custom, 44% bavlna, 30% tussah hedvábí, 17% mulberry hedvábí a 9% seacell

    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    kdyžtak prokontaktuju
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    PETPET: u nás v lokální nosicí skupině prodává jedna uživatelka krásnou aloi standart plus za 2000

    PETPET
    PETPET --- ---
    CAMELLA: novy jicin... je tady regio skupinka, ale na srazech byvame 4... a prave se mi nechtelo vrazet penize do postovnyho a tula uz je zrejme prodana, tak jsem chtela koupit rovnou neco osvedcenyho. budu asi koukat po Lence a Aloe.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PETPET: (jakoze hodně značek umožňuje zapůjčení, zaplatíš akorát vratnou zalohu, poštovné a nějaké minimální půjčovné a vyzkoušíš). Jinak pokud máš ráda měkký bederak, zkusila bych určitě Lenku a Donkey
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PETPET: fakt není kde? Odkud jsi?
    PETPET
    PETPET --- ---
    Holky, prodavam tu svou tulu a chci jeste zkusit jiny nositko... Poradte, jaky vam bylo pohodlny... Zkousela jsem Aloe a to bylo super - chtela bych prave spis mekky, mam na to max 2500,-. Jo a prcek ma rok a pul a 9 kg a ja jsem spis mensi - 158 cm. Ja vim, ze je nejlepsi vyzkouset, ale jaksi neni kde.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CAMELLA: jooo, na zadku :). To jsou z Breberek teplacky a jsou skvely :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ANGIOLETTO: delfíni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam