• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLEVKAŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PISISKVOR: mě tedy přijde, že v tom bývá
    nošeno všechno, i tvrdé panenky i třeba bagr :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    PISISKVOR: Co pořídit rovnou s novou panenkou?
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    JULIANNE: diky! tyto vypadaji dobre, rozsirilas mne obzory (narazila jsem zatim jen na jine vyrobce). ale spis hledam konkr. zkusenost, kdy do toho nekdo rval plastovou, ne prilis ohebnou panenku, a nebylo z toho trapeni a zachvat vzteku:)
    ten satek je skvela volba, urcite (zacala jsem to i dost zvazovat), ale v pruzne plince decka doma nosi plysaky bezne, tak jsem chtela neco noveho, neotreleho. totiz - ja nosim jen v nositkach, satkum jsem nejak neprivykla, takze byt jako maminka a delat to "opravdove" u nas = mit to v nositku. navic bych byla rada, aby s tim dcera dokazala byt alespon castecne samoobsluzna, coz s tim satkem se bojim, ze nebude (to nebyla bohuzel ani maminka:D)
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    PISISKVOR: Co Kavka nebo Zumbucca? Kavka je uzpůsobena i jako batůžek.

    Nosítka - V hadru
    https://eshop.vhadru.cz/nositka/?pv42=591

    Popřípadě šátek? Tam se dá namotat libovolná panenka.

    Na hraní - Loktu She
    https://www.loktushe.cz/na-hrani/
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    prosim vas, nahodou... pouzivate nekdo nositko pro panenku?
    vybiram pro triletou k narozeninam, bude v tom mit celovinylovou panenku (takze nic, cemu by se daly libovolne roztahnout nohy a nacpat do prostoru k tomu urcenych), a nevim, co vybrat. rada bych opravdove nositko misto radoby napodobenin s pochybnou kvalitou z hrackarstvi, ale prijde mne, ze ta detska nositka obecne jsou tak na plysaka nebo na panenku s latkovym telem. moc mne zalezi na tom, aby to bylo funkcni, a nebylo z toho akorat zklamani nebo zlobeni, protoze to tam nepujde narvat/bude to vypadavat, tlacit a celkove otravovat.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Repost z exotických lidí.
    Zašlé časy Eskymáků. Unikátní kolorované fotky ukazují drsný život před 100 lety - Aktuálně.cz
    https://magazin.aktualne.cz/obrazem-podivejte-se-na-fotografie-upominajici-na-zasle-casy/r~6338900c660611ebb0f60cc47ab5f122/

    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Holky, mám těhotnou švagrovou a nosítko pro velké....

    Nechcete někdo měnit?
    Potřebuju nosítko nebo šátek pro novorozence. Pošlu za něj toddler křesílko celošátkové s pevným bederakem od Eli handmade.

    ....Eli mega ze šátku Coco-n mademoiselle Capulet

    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    A ještě nabízím jeden elastik - bambusový Moby:

    [Elastický nosicí šátek Moby z bambusové viskózy]
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    Kdyby někdo sháněl příjemnou zanošenou šestku spíše na menší miminko, prodávám Everyslings Honeyberry.

    [Šátek na nošení dětí Everyslings Honeyberry]
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KLEVKA: Jo, ja ji nakonec sehnala primo na jejich original webu :) dekuju :)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SAAYURI: kapucku nemam, ale kdysi frcely hackovane ala kapuce na zavazani. Uhackovany ctverec se ctryrma dlouhyma zakoncenima....
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Mam dotaz - za boha se mi nedari sehnat nahradni kapucu na nositko Tula Baby, ocividne uz to i prestali vyrabet. Nevali se vam nekomu jedna doma, nebo nesil
    jste ji treba nekdo? :D
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    prodavam nosici softshellovou bundi od Jozanka (Pavla) a lehkou prechodovou nosici perovku z Lidlu, kdyby mel nekdo zajem. diky :)

    Nosici bunda Jožánek vel M/L - Vinted
    https://www.vinted.cz/zeny/obleceni/tehotenske-obleceni/tehotenske-kabaty-a-bundy/52279103-nosici-bunda-jozanek-vel-ml

    Nosici bunda zn. Esmara vel 42 - Vinted
    https://www.vinted.cz/zeny/obleceni/tehotenske-obleceni/tehotenske-kabaty-a-bundy/52279128-nosici-bunda-zn-esmara-vel-42
    LAUDAM
    LAUDAM --- ---
    PISISKVOR: Na břiše se mi poměrně dobře nosí batoh od Deutra - dámská retro edice - turisťák, ale díky konstrukci v pohodě i břicho. Při nošení tandemu jsem batoh přes dítě nedávala, mívám ho kolem 8kg a více, takže jsem měla moderní RVHpku a tahala jsem si tašku za sebou na tyčce. Přes nás jen malou taštičku s klíčema, mobilem, kapesníkama. Hodně mi doporučovali Onebag s širokým převazovacím pásem - pěkný návod na ušití měla Jantar na blogu back on the tree.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PISISKVOR: nosím 4 typy zavazadel:
    -velkou 10l ledvinku z decathlonu
    -běžný batoh s natolik dlouhými popruhy, abych ho zvladla dát přes dítě na záda
    - Lokbag od zn.Loktushe
    - Onbag - batoh s širokými vázacími popruhy
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    zeny, poradite prosim?
    potrebuju asap objednat batoh (idealne outdoor, ne nejaky maly mestsky batuzek), ktery muzu nosit na brichu, zatimco na zadech mam mega batole v Tule (neco vetsiho, do ceho krom potrebneho namackam i tu Tulu, kdyz zrovna nenosim). doted jsem misto batohu s beznymi popruhy nosila takovy ten vak, co ma misto popruhu provazky, vite co. ten se da v pohode nosit na zadech/na brichu, at clovek nosi dite v cemkoliv. co mame doma dva nejake bezne batohy, tak ty popruhy/celkovy strih batohu jsou takove, ze se to takto nosit neda, takze ve vysledku to zavazadlo tahnu v ruce.
    a tak se ptam, co pouzivate jako batoh pri noseni? diky.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    JULIANNE: Uprimne jsem myslela, ze jsou ceny za pujceni uplne nekde jinde, proto jsem to nezvazovala, ale kdyz to vidim, tak tam nejspis zajedu :) dekuju :)
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    SAAYURI: A nebude lepší si půjčit přímo novorozenecké nosítko do doby, než dítě do Tuly doroste? S vložkou se nedá docílit pěkné ergonomické polohy. V různých wrap libraries nebo třeba ve ZkusNosítko.cz se dá leccos

    Dost možná to vyjde levněji než ta vložka:
    Půjčovna ergonomických nosítek Praha
    https://www.zkusnositko.cz/pujcovna-nositek
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Prosim, nemate nekdo na pujceni / odkup novorozeneckou vlozku do Tula Baby nositka? Nebo tip, kde bych ho mohla do tydne sehnat? :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    CAMELLA:
    CAMELLA: super. šlo by to zítra? vyzkoušela bych a podle toho objednala....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam