• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    MHO: na místě zastřelit. :)
    MHO
    MHO --- ---
    Tady celá galerie nového trendu.
    Men Are Covering Their Beards In Glitter Just In Time For The Holidays (15+ Pics) | Bored Panda
    http://www.boredpanda.com/glitter-beard-trend/



    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    vyplňte anketu na nástěnce a pak uvidím co smažu (nebo co se mi bude chtít)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    CDR: Nestyď se za to, správnej hipster se nikdy nestydí.
    COVBY
    COVBY --- ---
    MULTICAT: ještě bych rád poděkoval za info o tvém veganství, jež je velkým přínosem pro konverzaci o hipstrech
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MULTICAT: takze si nejsi jista, jestli nejses umelecka instalace?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MULTICAT: to ze ses hipsterka nikoho nerozbreci, muzes obvinovat pouze samu sebe...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MULTICAT: presne.. radsi nahod svoji fotku.... podle popisu by jsi zapadla
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    MULTICAT: hele ten clovek je evidentne picus takze nema smysl se s nim bavit
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    WRNQ: pouzil jsme priklady povolani, ktery jsi sama nadhodila, o porovnavani miry kreativity nepadla ani zminka. Jinak tady se resi hipsteri a jejich demence, pokud by to nebylo do tedka jasne.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    RADOWAN: Typografie je přeci jen trochu kreativnější povolání než manažer, navíc je to vizuální zálěžitost, kreativní práce, co že tady jako řešíme?:) Já nevim, jestli to jen zkoušíš nebo seš natvrdlej.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    WRNQ: Takze kdyby na sobe mela ucitelka vytetovane tridni fotky za 15let praxe, barman by mel treba lahve od zeleny a starace a manazer nejakou prirucku o openbook managamentu, tak je to ok?
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    RADOWAN: Probůh, každej něco děláme. Pokud je typograf, tak se to snad dá pochopit, ne? Učitelky taky často vyučujou i v životě, barmani lejou, manažeři říděj.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    WRNQ: ten je teda pekelne hnusnej! Je ale pravda, ze pokud by nemel namazanej knir a secesni fous, tak je to jenom obycejnej plesatej ing. kterej si bohuzel nechal na telo ''natisknout'' spoustu idiotskejch tvaru, kteryma se snazi vyhranit a poukazat na svoji pochybnou schopnost.

    Zvlastni je i tohle: ''..mám neustále tendence všechno okolo sebe rovnat do elegantních kompozic, různě barevně ladit, zdobit, olepovat štítky a opatřovat nápisy. Většinu dostupných médií jsem už vyčerpal, takže vlastní tělo bylo logicky na řadě; je to jenom další zajímavý materiál, který se dá nějak typograficky zpracovat. Spousta nevyužitého místa pro ty z nás, které sužuje horror vacuii.''
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    VYHULENY_UFO: Co máš vytetovanýho ty?:)
    Myslim, že to tetování má u něj doopravdy smysl a logiku, narozdíl od mnoha jinejch lidí.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    WRNQ: clovek nemusi vypadat jako pica, aby produkoval koukatelny knizky....

    ja uz minimalne nechapu vyznamy tech divnych nesmyslnych symbolu co ma dotycny pan nakresleny na ruce
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    FESTER: Jsem holka:) Ale mám pocit, že je trochu rozdíl mezi tím, kdo se jen tak poflakuje v hnusným svetru po po kavárnách a kdo (nejen) dokáže vyprodukovat koukatelnou knížku.
    FESTER
    FESTER --- ---
    WRNQ: poked se tito libi .... v tom pridade jsi sam hipster....
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    LA_PIOVRA: Ti typografové jedou podobný štýlo!
    (Nutno podotknout, že práce Martina Peciny se mi líbí)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    MABLUNG: tak nejsou manžestráky jako manžestráky (svetr jako svetr, atd atd) ... kalhoty prostě můžou buď padnout jako ulité, nebo si schválně můžeš koupit špatnou velikost a mít je buď vytažené pod prsa (v připadě hipsterek) nebo "snad až příliš těsné" (v případě hipsterů) ... víš jak ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam