• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PNXNTDD: nuda. takhle sirky...
    MASOO
    MASOO --- ---
    ALONSY: uprimne pochybuji, ze by nekteri lide nektere modely na sebe dobrovolne vzali, kdyby to nebyla moda...pak ochabuje usudek....
    a

    Pojem pozér
    Význam:
    člověk libující si ve strojenosti, dávající najevo svou důležitost
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    a abych enom nekecal, tak tady jeden Zutro z kyjova
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ALONSY: anebo to nosí i když se mu to nelíbí, ale je to prostě in a cítí potřebu se sociálně začlenit.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    MULTICAT: Hej, já vím, že jsem ve špatnym auditku na tenhle dotaz, ale proč by sakra měli bejt pozéři? Tak se jim to líbí, tak to nosí, ne? Pozér je naopak ten, co se mu to líbí a nenosí to, protože na to nemá koule.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    R0C3S3K: On nepochopil, že ty příměry měly bejt k tý citaci ze článku.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    RADOWAN: jasne, takze ke kazdymu povolani jsi priradil to, ze by meli mit tetovani, trochu mi to pripomina ferovej test pro zviratka, kdy maj vsechna vysplhat na strom,,, nejak moc nechapu jak to souvisi, ale typografie a tetovani ladi docela slusne, hipstr nehipstr;-)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    MHO: na místě zastřelit. :)
    MHO
    MHO --- ---
    Tady celá galerie nového trendu.
    Men Are Covering Their Beards In Glitter Just In Time For The Holidays (15+ Pics) | Bored Panda
    http://www.boredpanda.com/glitter-beard-trend/



    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    vyplňte anketu na nástěnce a pak uvidím co smažu (nebo co se mi bude chtít)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    CDR: Nestyď se za to, správnej hipster se nikdy nestydí.
    COVBY
    COVBY --- ---
    MULTICAT: ještě bych rád poděkoval za info o tvém veganství, jež je velkým přínosem pro konverzaci o hipstrech
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MULTICAT: takze si nejsi jista, jestli nejses umelecka instalace?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MULTICAT: to ze ses hipsterka nikoho nerozbreci, muzes obvinovat pouze samu sebe...
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MULTICAT: presne.. radsi nahod svoji fotku.... podle popisu by jsi zapadla
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    MULTICAT: hele ten clovek je evidentne picus takze nema smysl se s nim bavit
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    WRNQ: pouzil jsme priklady povolani, ktery jsi sama nadhodila, o porovnavani miry kreativity nepadla ani zminka. Jinak tady se resi hipsteri a jejich demence, pokud by to nebylo do tedka jasne.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    RADOWAN: Typografie je přeci jen trochu kreativnější povolání než manažer, navíc je to vizuální zálěžitost, kreativní práce, co že tady jako řešíme?:) Já nevim, jestli to jen zkoušíš nebo seš natvrdlej.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    WRNQ: Takze kdyby na sobe mela ucitelka vytetovane tridni fotky za 15let praxe, barman by mel treba lahve od zeleny a starace a manazer nejakou prirucku o openbook managamentu, tak je to ok?
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    RADOWAN: Probůh, každej něco děláme. Pokud je typograf, tak se to snad dá pochopit, ne? Učitelky taky často vyučujou i v životě, barmani lejou, manažeři říděj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam