• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Ještě k ty módě tady ve Švédsku...jeanovy kabát...



    PRAVDA
    PRAVDA --- ---
    KOCOURMIKES: Jen vousy hipstra nedělaj a tenhle pán to má navíc ještě v hlavě v pořádku, takže OT Mikeši.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Vystrčení holého zadku na americký konvoj soud přehodnotil na přestupek - iDNES.cz
    http://brno.idnes.cz/...soud-martin-zapletal-fwp-/brno-zpravy.aspx?c=A161020_112043_brno-zpravy_krut
    SPIRA
    SPIRA --- ---
    Stylové retro kolo - Slevolam
    http://slevolam.cz/domacnost/640-stylove-retro-kolo.html
    To video!
    (Nechcete někdo to kolo? Ještě ho mám:)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    Konečně vám to vysvětlíme! Jak poznáte hipstera od lumbersexuála - Expres.cz
    http://www.expres.cz/hipster-a-lumbersexual-0vc-/viral.aspx?c=A151007_123432_dx-viral_bk
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    THEODORT: ale proc kurva zlutej? :D ja kdysi taky mival kolo bez prehazovacky (Eska) a retez sem mel zasvinenej minimalne od oleje... :D
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    VYHULENY_UFO: to je preci retez na singlespeed, amatere!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: proc je tam ten zlutej retez? :D to je kolem krku?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEEFHA: tak to mám špatnou zprávu, to tě past chytí taky
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PALEONTOLOG: Náhodou, ty cíga jsou docela dobrý. A to hipster fakt nejsem.
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    Pro me teda hipsterstvi zustava modni vlnou, jako bejvalo treba skejtactvi. Lidi nosili funstorm a kupovali skejty. Ted nosej vousy a brejle a chodej do kavaren. Nic moc hlubsiho. Nekomu to zustane, zbytek se casem sveze na vlne neceho jinyho.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Ja nechapu, ne ze bych to chtel, co vede lidi k takove vrazedne kombinaci obleceni.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    je patek tak diskutujem na urovni neasi :)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    co to je za diskusi? vsichni vedi, ze kazdej vegetarian ma doma ve skrini schovany suseny maso, ktery chodi tajne po vecerech krajet. sazejte hipstry volove... :D
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    JAYME: hele mam mezi dobryma kamaradama vic vegetarianu nez masozravcu a vetsina jich neji maso vic jak 15 let... a nikdo znich nema zapotrebi presvedcovat okoli otom jak je maso spatne... kdyz prijde na tohle tema rec, tak se samozrejme otom klidne pobavi, ale nejak konstruktivne... za ty roky jsou davno vyleceni z toho aby se preli s nejakym masozroutem otom proc nejist maso nebo v okoli hlasali vege myslenku, kdyz oto ti lidi vlastne ani nestoji... nic neskryvaji,ale nepoznal bys to na nich, dokud snima nejsi na obede
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MHO: souhlasim s druhou pulkou... presne vtomto je pro me rozdil mezi hipstrem a nehipstrem... neni to otom ze pije mate, je vegan a ma vousy... sam jsem hodne otevreny co se tyce vzhledu, zivotnich nazoru.. a cim divnejsi clovek tim je pro mne sympatictejsi :)

    kolikrat se muzu kvuli vzhledu mylit, ale prave to "vnejsi podivinstvi", fasada jak vypadat zajimave je pro me to ryzi hipsterstvi.... clovek muze vypadat divne, ale ne jak debil :D

    JAYME
    JAYME --- ---
    MHO: tak pokud ses vegan z etickejch duvodu, tak urcita "evangelizace" okoli s tim podle me musi jit ruku v ruce. bylo by asi trochu schizofrenni bejt presvedcenej, ze lidi kolem tebe pachaj naky strasny, uplne zbytecny zlo, ale drzet o tom hubu a jeste to pokud mozno aktivne tajit ("nekolik let v praci fungovat" zrejme tak, ze budes jist potaji a vymejslet novy a novy vymluvy, proc nejdes s kolegama na obed :)), protoze pohudka a hlavne neprudit. rozumej nejsem vegan a moralizovani me sere jako kazdyho druhyho, ale to "neustaly zduraznovani", jakkoliv protivny, mi prijde celkem v souladu s tim, jak je to tema (minimalne pro ty vegany) zavazny. forma a level protivnosti je pak clovek od cloveka, jasne.
    mimochodem, ono je to sranda, s tim odlisovanim od mainstreamu, ono se dycky najde nekdo, pro koho budes pozer a pro koho naopak nejnudnejsi normal. v bejvaly praci jsem byl za nejvetsi bilou vranu, protoze jsem pil vodu z vodovodu misto z petky a jedl mozarellu, kterou jedna ctyricetileta kolegyne videla poprvy v zivote a ptala se, co je to za bile koule :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    MHO: tak to se velmi mylis, jsou hipsteri kteří to mysli uprimne, resp. kdo to neproziva uprimne není pravy hipster!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam