• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    N_I: Co to kurva meles?...Ja jen komentoval ten fotak..Prestan se do me konecne srat tyvole. Nekdo mrda bedny..nekdo ma rad hezky fotaky..se stim smir.
    KEPASO: Ja Bousku, Korinka, Cendru, Rezaba, Cupra, Bartu a dalsi tyhle lidi znam uz asi 10-12 let z doby kdyz jeste nejakej facebook nebo instac vubec neexistoval a do BLka se nechodilo ve stredu...Nemuzu za to ze je ted moderni propagovat veci na socialnich sitich..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    KEPASO: Jestli to u Koudyho nebude spíš docela racionální úvaha - něco jako když si zakládal účet na nychu:

    " A ten kamarád mi řikal, že tam je taková ta střední a vyšší vrstva lidí, že to je uzavřenej systém pro chytřejší lidi. Elita, tak jsem si řikal, že tam třeba budou nějaký idioti, který si koupí počítač za padesát tisíc. A našel jsem tam lidi, co skvotovali, jezdili na CzechTek, jezdili na tyhle různý akce...tam tanocvali na loukách, jedli houbičky"
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    N_I: musis jit s dobou. spojeni s lidma jako jsou influenceri, digital idea makeri, story telleri, trestikovci, pasta oneri a jiny hovnari ti dava spolecenskej status.
    JAYME
    JAYME --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    KEPASO: koudy takova hipster frantiska z blesku..:)

    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já se jen bojím, kam to dál chtěj ještě posouvat.. Knížky o hovně v lidský kůži v exklusivním perzonifikovaným downloadu nebo prodat Miniho, ale tak, že bude u dealera a jezdit s ním budeš moct jen ve středu do šesti po dobu tří let..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEPASO: s buzolou.. to bych chtel videt. :D :D
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    LOPIK: těším se, až si tím dostatečně projdeme a budeme se moci posunout dál
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Je to cliché, no, ale zas to funguje
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    tady je priklad, jak se dela obsah. je to realna situace, ne zadny ochotnicky vystoupeni 2.0 s komparzem.

    cil — prodat mini cooper
    jak toho dosahnout — „kdyz si koupite to prtavy auto, zapomenete na svoje zivoty s ajfounama, muzete pak vyrazit do prirody s analogovym fotakem, plechovymi hrnky, papirovou mapou, a hlavne s buzolou!“

    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    BIDA: :D ha háá... prej recyklujou. To mi tak borec z tesco rozvozu jednou dovezl nákup a říkal mi, že pokud se mi doma hromadí ty igelitový tašky, tak že je prej můžu vrátit, že je zase recyklujou. Tak jsem se ho zeptal jak je recykluju a on na to : "My to normálně spalujem..." :D
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    SARAJ: Large ata analysis professional - junior associate (= content curator) .)
    BLAMI: :) jsem dite devadesatych let. To se taky jeste rikalo Ty vado.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SA_KRA_: mne to silne pripomina popis pracovnich pozic v SAPu. Tuna divnejch kecu na A4 a ve finale zadavas data do systemu.
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    SA_KRA_: neee slovo lapak jsem slysel naposledy nekdy, kdyz frcel Jizak...
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    jakub prijde do kancelare kreativni agentury bubble, predtim nez zacne vytvaret concent, uprdne si na socialnich sitich. je jedno, ze je to sracka, jde o dosah a zapojeni followeru, pak se z nej stava influencer.

    ps: radka je skvela!

    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    PASTEL: prave jsem pochopila co dela content creator. kdo je kurva content scout curator? hleda v lapaku fousaty lidi, ze kterych vytvari content creatory?
    tahle doba me zmaha.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    VIXLE: rozhodně! ale musíš to ještě sdílet na další sociální sítě
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    PASTEL: jo a podle FB je ted momentalně Content scout & Curator
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    SA_KRA_: :-D spolužáci.cz, jsem měla tu čest sedět tři roky o dvě lavice za nim, akorát tenkrát to byl ještě ultimativní hopper. Ale v jádru je to dobrý člověk :-D
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    Dobře to tady jede!

    VIXLE
    VIXLE --- ---
    takze kdyz sem pisu prispevek, jsem content creator, a kdyz ho ctete, stavam se i influencerem jo? a muzu si to ted psat do zivotopisu?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    To jsou jenom vyvoneny terminy, ktery mu maj pomoct klofnout nejakyho hipster kuncafta nebo hloupejsiho project managera reklamky.
    A) Content creator - dava nudnym webum zabavny/zajimavy obsah, tj. pise texty pro weby, mozna sem tam vesely obrazek nebo videjko
    B) Influencer - ma hodne followeru na fb, twitteru nebo instaci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam