• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KOUDY: A zase to proklate obhajovani a vysvetlovani.
    SKRU: Diky!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOUDY: cupr barta... ty mena mi neco rikaji. cupr, o nem jsem cetl v na okounu v auditku o radkovi hulanovi.
    barta, neni to ten domenovy spekulant co vydelal na preklepech ve jmenech domen?

    bezva spolecnost, ktera umi vymyslet vselijaky firemni funkce, aby vypadali zajimaveji. to znamena, ze jsou tady naprosto spravne :D
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KOUDY: pak je to v nelepsim poradku!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    N_I: Co to kurva meles?...Ja jen komentoval ten fotak..Prestan se do me konecne srat tyvole. Nekdo mrda bedny..nekdo ma rad hezky fotaky..se stim smir.
    KEPASO: Ja Bousku, Korinka, Cendru, Rezaba, Cupra, Bartu a dalsi tyhle lidi znam uz asi 10-12 let z doby kdyz jeste nejakej facebook nebo instac vubec neexistoval a do BLka se nechodilo ve stredu...Nemuzu za to ze je ted moderni propagovat veci na socialnich sitich..
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    SARAJ: On to neni pocit. Pak onen pozer vytahne v prirode (park za Prahou) svuj novy iPhone a bude ladovat prispevky a fotky na socialni site. Samozrejme v prislusnem "outfitu".
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KEPASO: co to tam mele ten typek za straslivy h*vna? proc mam takovej hodne neprijemnej pocit, ze to mysli zcela vazne..
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KEPASO: Bouska je dalsi takovy dement, kvuli kterym tuhle dobu musime proste proexistovat.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KEPASO: O co tam doprdele jde? :-o
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LOPIK: :D

    LOPIK
    LOPIK --- ---
    KEPASO: Jestli to u Koudyho nebude spíš docela racionální úvaha - něco jako když si zakládal účet na nychu:

    " A ten kamarád mi řikal, že tam je taková ta střední a vyšší vrstva lidí, že to je uzavřenej systém pro chytřejší lidi. Elita, tak jsem si řikal, že tam třeba budou nějaký idioti, který si koupí počítač za padesát tisíc. A našel jsem tam lidi, co skvotovali, jezdili na CzechTek, jezdili na tyhle různý akce...tam tanocvali na loukách, jedli houbičky"
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    N_I: musis jit s dobou. spojeni s lidma jako jsou influenceri, digital idea makeri, story telleri, trestikovci, pasta oneri a jiny hovnari ti dava spolecenskej status.
    JAYME
    JAYME --- ---
    N_I
    N_I --- ---
    KEPASO: koudy takova hipster frantiska z blesku..:)

    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já se jen bojím, kam to dál chtěj ještě posouvat.. Knížky o hovně v lidský kůži v exklusivním perzonifikovaným downloadu nebo prodat Miniho, ale tak, že bude u dealera a jezdit s ním budeš moct jen ve středu do šesti po dobu tří let..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEPASO: s buzolou.. to bych chtel videt. :D :D
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    LOPIK: těším se, až si tím dostatečně projdeme a budeme se moci posunout dál
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Je to cliché, no, ale zas to funguje
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    tady je priklad, jak se dela obsah. je to realna situace, ne zadny ochotnicky vystoupeni 2.0 s komparzem.

    cil — prodat mini cooper
    jak toho dosahnout — „kdyz si koupite to prtavy auto, zapomenete na svoje zivoty s ajfounama, muzete pak vyrazit do prirody s analogovym fotakem, plechovymi hrnky, papirovou mapou, a hlavne s buzolou!“

    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    BIDA: :D ha háá... prej recyklujou. To mi tak borec z tesco rozvozu jednou dovezl nákup a říkal mi, že pokud se mi doma hromadí ty igelitový tašky, tak že je prej můžu vrátit, že je zase recyklujou. Tak jsem se ho zeptal jak je recykluju a on na to : "My to normálně spalujem..." :D
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    SARAJ: Large ata analysis professional - junior associate (= content curator) .)
    BLAMI: :) jsem dite devadesatych let. To se taky jeste rikalo Ty vado.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SA_KRA_: mne to silne pripomina popis pracovnich pozic v SAPu. Tuna divnejch kecu na A4 a ve finale zadavas data do systemu.
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    SA_KRA_: neee slovo lapak jsem slysel naposledy nekdy, kdyz frcel Jizak...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam